Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

Mūsų mažajai dabar JAU 2,6 metų, ir tik dabar susigalvojom, kad reikia nupirkti vėžimėlį-lazdą kelionėm. Panelė darosi per sunki, kad panešėti esant reikalui, o keliaujam pakankamai daug. Nemanom, kad jau per didelė vežimeliui, juk kojytes dar greit ir ilgai nepanesa...
Atsakyti
manau kad supynes, vibro kedutes labai geri dalykeliai thumbup.gif
Atsakyti
Kažkada seniau beklaidžiodama po supermamą buvau atradus tokią įdomią temą apie naujoves. Apie įv. naujus, nematytus daikčiukus, kuriuos atrado mamytės ir kurie palengvina vaikučių auginimą. Dabar niekaip negaliu tos temelės rasti, o ji labai aktuali ax.gif gal kas matėte kur? Žinau, kad jame buvo toks daikčiukais kaip kramtytuvas (nžn kaip pavadinti), sietelis į kurį galima įdėti maisti ir nebijoti, kad užspring mažulis, ten ir vonios žiedas buvo.... vat labai įdomu būtų dabar paskaitinėti, bet nu niekur nerandu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(ciaramashka @ 2007 05 27, 16:48)
Mūsų mažajai dabar JAU 2,6 metų, ir tik dabar susigalvojom, kad reikia nupirkti vėžimėlį-lazdą kelionėm. Panelė darosi per sunki, kad panešėti esant reikalui, o keliaujam pakankamai daug. Nemanom, kad jau per didelė vežimeliui, juk kojytes dar greit ir ilgai nepanesa...


Aš tai siūlyčiau geriau investuot į dviratuką su rankena. 4u.gif
Atsakyti

Aš tai siūlyčiau geriau investuot į dviratuką su rankena. 4u.gif
[/quote]

Tas irgi gerai, bet, pavyzdziui, po papludimi ar ilgesnese kelionese, nepatogu. Ner kur gaiktliu susikraut, tektu ant peciu vilkti...
O dvirati jau nuziurinejam, tik vis sunku issirinkti patogiausia.
Atsakyti
o mums jau labai pravercia vibrokedute(vibracijos kol kas dar neprireike) mazylis pats save supa judedamas... bigsmile.gif ir as daug ka tu laiku galiu namie nuveikt.. ax.gif
Atsakyti
ieškau tokio daikto, gal kas užtikot?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 03, 22:20)
ieškau tokio daikto, gal kas užtikot?
user posted image


As irgi tokio ieškau, labai būtų patogu, tad būtų įdomu sužinoti ar pas mus yra kur nors pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2007 08 06, 15:50)
As irgi tokio ieškau, labai būtų patogu, tad būtų įdomu sužinoti ar pas mus yra kur nors pirkti smile.gif

radau, Kate25 internetinėse parduotuvėse užsakytų 4u.gif
Atsakyti
o kas naudojat Baby Bjorn kedute? ar verta pirkt? ar guldet i ja nuo gimimo?
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 08 06, 20:21)
radau, Kate25 internetinėse parduotuvėse užsakytų  4u.gif


bet nemačiau, kad ji darytų užsakymą iš Walmart unsure.gif . Ar ji vien tik tau tą daikčiuką užsakys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 09, 08:12)
bet nemačiau, kad ji darytų užsakymą iš Walmart  unsure.gif . Ar ji vien tik tau tą daikčiuką užsakys? ax.gif

ne vieną topsecret.gif rašyk až, gal susitarsit 4u.gif
Atsakyti
o mano didziausias pagalbininkas yra sokliukas, nors maziui dar tik 3 men. bet jau sokineja. O kadangi tokiems maziems pardavime nera, tik nuo 6 men., mums tevelis pats padare thumbup.gif thumb_yello.gif yahoo.gif ploja.gif assa.gif
Atsakyti