Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

Zinoma, yra daug ivairiausiu prekiu dabar - tik spek susipazinti su naujovemis. siaip mums labai padejo lavinamasis kilimas - vaikiukas susidomejas ziurinedavo zaisliukus, ubaudavo - buvo miela ziureti. Tai ne tik palengvina mamos diena, bet taip pat lavina ir vaiko vaizduote, regejima, na, Jus pacios tai zinote....O kai ugtelejo, labai padeda sokliukas, vaikstukai - tai ne tik smagu, bet ir naudinga.
Atsakyti
Gal kas galit parasyti, kur tos vibro kedutes parduodamos? Vaiku mieste kai paklausiau, tai pardaveja tik peciais guztelejo, sako, negirdejau apie tokias... g.gif
Atsakyti
Mums vibro kėdutė irgi thumbup.gif daiktas. Tik jau tuoj išaugsim ir nebetilpsim verysad.gif . Bet ji man labai padėjo auginant leliuką.

O pirkt paklausk pas renax, mes iš jos pirkom.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 03 15, 20:58)
Gal kas galit parasyti, kur tos vibro kedutes parduodamos? Vaiku mieste kai paklausiau, tai pardaveja tik peciais guztelejo, sako, negirdejau apie tokias... g.gif

Pažiūrėkite Žaislų planetoje arba Sanifine, Limpopo. Klaipėdoje aš šiose parduotuvėse mačiau, kad buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 03 16, 04:58)
Gal kas galit parasyti, kur tos vibro kedutes parduodamos?


http://www.skelbiu.lt/1419251.html va cia pasiziurek
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2006 11 02, 16:09)
Visi tie "pricindalai" poniu ismislas. Pacios prisipratina vaikus ant ranku, paskui skundziasi!!! Reik moket uzimti vaika, neuztenka imetsi i kazkokia supuokle ir supti. Nesuprantu tokiu mamu unsure.gif

tai tą patį kalba mano tėvai apie pampersus, kad čia motinų tinginių išmislas mirksiukas.gif ir vaikus iki dviejų metų juose kankina. biggrin.gif Juk kaip pampersai yra pagalba moteriai, taip ir visokie kiti geri daigteliai tam tikslui sukurti. Aš savo kleckui žadu pirkti ir vaikštynę, ir supuokles, ir šokliuką, ir slingą, ir lavinamąjį kilimeli... tikiuosi kad gal dar ką nors įdomaus sugalvos iki kol pagimdysiu. rolleyes.gif Ir aš tikrai toli gražu nekokia ponia, ax.gif bet labai noriu, kad mano dėmesio užtektų ir kitiems dviems vaikams, taip ir sau pačiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2007 03 17, 18:09)
tai tą patį kalba mano tėvai apie pampersus, kad čia motinų tinginių išmislas  mirksiukas.gif  ir vaikus iki dviejų metų juose kankina.  biggrin.gif  Juk kaip pampersai  yra pagalba moteriai, taip ir visokie kiti geri daigteliai tam tikslui sukurti. Aš savo kleckui žadu pirkti ir vaikštynę, ir supuokles, ir šokliuką, ir slingą, ir lavinamąjį kilimeli...  tikiuosi kad gal dar ką nors įdomaus sugalvos iki kol pagimdysiu.  rolleyes.gif Ir aš tikrai toli gražu nekokia ponia,  ax.gif  bet labai noriu, kad mano dėmesio užtektų ir kitiems dviems vaikams, taip ir sau pačiai  mirksiukas.gif

Šaunuolė mamytė, juk ne visos mamos moka vaikučio ''neprisipratinti vaikų ant rankų'' ir čia ne būtinai ponios ar neponios.Ir išvis nesupratau kas čia blogo vaikiukui suteikt kuo daugiau,jei yra galimybė, juk pasaulis tobulėja, nebūtinai gi augt XXI amžiuj tik su mediniu arkliu ir skudurinėm onutėm ax.gif Man pačiai įdomūs tie žaislai ir kt. ''pricindalai'' biggrin.gif
Atsakyti
pirma pirkome supyne- lopsi, idedi baterijas, pati kedute supasi, muzikos 4rusiu groja- jura, lietus, upelis, dainele, svieseles keiciasi virsuje, tokioje kaip lempoje, kurioje dar ir zuvytes plaukioja su juros zvaigzdutem+ zuvyciu "karusele" sukasi. gyvename anglijoje, tai kainavo £95, plius bent£5 extra kiekviena savaite baterijoms, nes pakraunamos nepasiteisino verysad.gif labiausiai bijojom, kad nepatiks, bet zinokit mamytes- geresnio daikto niekur nesurasi!!! na dabar jis labai aktyviai bando atsisesti, net pozicija kedutes pakeitem, kad statesne butu, bet kartais paniurzga tongue.gif o vibruojanti- besisupanti kedute jau netokia stebuklinga pasirode.. tik nedidele, gali visur nusinesti... taip pat vaikinukas linksminasi ir ant savo kilimelio, nupirkom dziungliu temos, muzikyte ijungi- varlytes, pauksteliai arba dziungliu daina groja smile.gif jis barskina nesustodamas biggrin.gif yra zaisliukas barskutis drablys, griebia dabar uz ausies ir krato biggrin.gif smagu ziureti kaip triju menesiuku mazylis toks aktyvus ir linksmas thumbup.gif
ko turbut nelabai panaudosiu tai nesiokle, na nezinau ar taip tiksliai ir lietuvoje vadinate, sorriux verysad.gif maniskis labai parduotuvese verkdavo, gal vienisas pasijusdavo, todel nusipirkau... bet vaikutis tik sukaista ir jei miegelio nenori dar labiau verkia nei vezimelyje.... verysad.gif juk kojytes ir rankytes kyso, negali plonai aprengti. man jo net gaila kaip jis prakaituoja.... jau geriau ant savo ranku kartais parduotuveje panesioti, nors nugara labiau skaudes, bet maziau vaikelis stresuos smile.gif na, eisim ieskoti kitu naujoviu... gal ka nepaprasto atrasim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2007 03 17, 18:39)
tai tą patį kalba mano tėvai apie pampersus, kad čia motinų tinginių išmislas  mirksiukas.gif  ir vaikus iki dviejų metų juose kankina.  biggrin.gif  Juk kaip pampersai  yra pagalba moteriai, taip ir visokie kiti geri daigteliai tam tikslui sukurti. Aš savo kleckui žadu pirkti ir vaikštynę, ir supuokles, ir šokliuką, ir slingą, ir lavinamąjį kilimeli...  tikiuosi kad gal dar ką nors įdomaus sugalvos iki kol pagimdysiu.  rolleyes.gif Ir aš tikrai toli gražu nekokia ponia,  ax.gif  bet labai noriu, kad mano dėmesio užtektų ir kitiems dviems vaikams, taip ir sau pačiai  mirksiukas.gif

pritariu pilnai thumbup.gif
Taigi pačios mamos naudojamės visokiomis naujovėmis, kad palengvinti sau buityje: skalbimo mašinos, indų plovimo mašinos ir pan. Mobilieji telefonai irgi kenkia o beveik kiekvienas turi. Tai taip ir su vaikų prekėmis, juos kuria kad ir vaikui gerai būtų ir aišku mums lengviau. Aš už visas naujoves o paskui savaime atsirenki kas tinka o kas ne. Juk kiekviena mama stengiasi duoti viską kas geriausia wub.gif
Atsakyti
Prasau mamyciu patarimo 4u.gif . Kuo galima butu uzimti 7men maziu? Naminej kedutej nesedi - jei prisegi verkia, jei ne - tuoj pat islipa lauk. Su zaisliukais vienas zaisti nenori. I vaikstyne ar sokliuka det nenoriu - padidejes kojyciu tonusas. Lavinamasis kilimelis jau turbut butu nebeidomu tokiam dickiui? g.gif Man dabar tokiu skubiu darbu uzvirto, o nieko nepadarau. Cia pasiskaiciau - tai visi prietaisai atrodo skirti mazesniems vaikuciams. Gal kas turit kokiu patarimu is savo patirties vyresniems maziams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2007 03 17, 18:09)
tai tą patį kalba mano tėvai apie pampersus, kad čia motinų tinginių išmislas  mirksiukas.gif  ir vaikus iki dviejų metų juose kankina.  biggrin.gif  Juk kaip pampersai  yra pagalba moteriai, taip ir visokie kiti geri daigteliai tam tikslui sukurti. Aš savo kleckui žadu pirkti ir vaikštynę, ir supuokles, ir šokliuką, ir slingą, ir lavinamąjį kilimeli...  tikiuosi kad gal dar ką nors įdomaus sugalvos iki kol pagimdysiu.  rolleyes.gif Ir aš tikrai toli gražu nekokia ponia,  ax.gif  bet labai noriu, kad mano dėmesio užtektų ir kitiems dviems vaikams, taip ir sau pačiai  mirksiukas.gif



tikrai pritariu, kad visos naujoves yra tikras palengvinimas. mes dar be nesiokles, lavinamojo kilimelio, labai dziaugiames karusele virs lovytes. labai padeda mergytei uzmigti.
Atsakyti
QUOTE(Mike @ 2007 04 25, 14:01)
Prasau mamyciu patarimo 4u.gif . Kuo galima butu uzimti 7men maziu? Naminej kedutej nesedi - jei prisegi verkia, jei ne - tuoj pat islipa lauk. Su zaisliukais vienas zaisti nenori. I vaikstyne ar sokliuka det nenoriu - padidejes kojyciu tonusas. Lavinamasis kilimelis jau turbut butu nebeidomu tokiam dickiui? g.gif Man dabar tokiu skubiu darbu uzvirto, o nieko nepadarau. Cia pasiskaiciau - tai visi prietaisai atrodo skirti mazesniems vaikuciams. Gal kas turit kokiu patarimu is savo patirties vyresniems maziams? 4u.gif



tokie mazuliukai dar tikrai nemoka ir neturi moketi zaisti vieni, max. 15 min. jiems butinai reikia draugijos, bendravimo. arba kad bent matytu mama salia.
man labai padedavo visokie virtuviniai rakandai kai viriau pietus. tiesiog patiesdavau kaldra ant grindu, pridedavau visokiu puodu, samciu, saukstu, ir t.t.. kuo garsiau barska - tuo geriau!
o siaip irgi nieko negalejau pasidaryti, kol nemiegojo...
Atsakyti