Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

[quote=Augustina,2006 05 26, 10:02]
O su vaiku as uzsiimu visa diena - zaidziu, dainuoju, soku, kalbu, visus reikalus vaziuoju su juo sutvarkyti.

Pabandyk paprastą ir nieko nekainuojantį būdą ( čia nuo kokių 3 mėn.)- patiesk ant grindų anklodę ar pledą, pasirūpink saugia kambario aplinka, aplink vaikutį padėk kelis žaisliukus ( ne daugiau 3, o geriausiai 1, kurį pakeisi kitu), tegu stebi ir po truputėlį mokosi būti ir žaisti savarankiškai ( aišku, nereikia palikti vieno ilgai- ateini, pakeiti žaislą, pakalbini ir vėl truputį palieki).

Jei gamta būtų sumaniusi, vaikai jau gimtų su nešioklėmis, vaikštynėmis ir daugybe kitų priemonių. Visa tai malonūs, naudingi ir palengvinantys tėvelių gyvenimą daiktai mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Vilgra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(citybird @ 2006 05 29, 22:40)

citybird user posted image drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(citybird @ 2006 05 29, 22:40)

Pabandyk paprastą ir nieko nekainuojantį būdą ( čia nuo kokių 3 mėn.)- patiesk ant grindų anklodę ar pledą, pasirūpink saugia kambario aplinka, aplink vaikutį padėk kelis žaisliukus ( ne daugiau 3, o geriausiai 1, kurį pakeisi kitu), tegu stebi ir po truputėlį mokosi  būti ir žaisti savarankiškai ( aišku, nereikia palikti vieno ilgai- ateini, pakeiti žaislą, pakalbini ir vėl truputį palieki).

Jei gamta būtų sumaniusi, vaikai jau gimtų su nešioklėmis, vaikštynėmis ir daugybe kitų priemonių. Visa tai malonūs, naudingi ir palengvinantys tėvelių gyvenimą daiktai mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



Sita buda jau naudoju, nors vaikuciui tik 2.5 men, bet siek tiek jau domisi. Dabar nupirkau Chicco Baby Gym. Tai paguldau ant lovytes ir padedu ta visa agregata. Tai zaisliuku dar neima, bet labai ziuri, o kai spardosi kojytemis, tai cypsi ir skambsi gale koju pedutes. Jam labai patinka.
Na, as esu uz priemones, palengvinancias teveliu gyvenima, bet aisku nepakeiciancias bendravimo su vaiku. Jeigu tas priemones naudosi tik tam, kad atsikratyti vaiko, tai be abejo yra labai blogai, o jeigu jas naudosi tik tam, kad paivairinti vaiko diena, o retsykiais ir sau pasilengvinti (juk ir teveliai turi teise i poilsi) nematau nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 05 30, 15:32)
Na, as esu uz priemones, palengvinancias teveliu gyvenima, bet aisku nepakeiciancias bendravimo su vaiku. Jeigu tas priemones naudosi tik tam, kad atsikratyti vaiko, tai be abejo yra labai blogai, o jeigu jas naudosi tik tam, kad paivairinti vaiko diena, o retsykiais ir sau pasilengvinti (juk ir teveliai turi teise i poilsi) nematau nieko blogo.

Augustina tu esi visiškai teisi ir labai gera mamytė thumbup.gif jei taip rūpinies ne tik savim,bet ir mažyliu.Aukit sveiki ir stiprūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 30, 17:16)
Augustina tu esi visiškai teisi ir labai gera mamytė thumbup.gif jei taip rūpinies ne tik savim,bet ir mažyliu.Aukit sveiki ir stiprūs mirksiukas.gif


Dekum dekum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 30, 18:16)
Augustina tu esi visiškai teisi ir labai gera mamytė thumbup.gif jei taip rūpinies ne tik savim,bet ir mažyliu.Aukit sveiki ir stiprūs mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2006 05 26, 13:31)
Vilgra, jei ne paslaptis, kiek laiko tu savaji ant ranku nesiojai? kada jis nuo ju nulipo, jei, kaip suprantu, buvo priprates? mano dickiui jau 1 m ir 8 men., ojis tik ir terorizuoja mane, kad ant ranku imciau. man tai jau ne dziaugsmas ir ne malonumas, o tikra kancia, jis juk sunkus, be to, tas nesiojimas neturi jokio tikslo, tuo metu nieko nepazaisi, jis net ir nenori zaisti. as patariu visoms kaip tik imanoma nepratinti ant ranku, nes vienas gal taip ziauriai nepripras, o kitas - kaip mano - niekaip nenulips, nemokes buti vienas, zaisti...

pas mane dabar tas pats - tik skirtumas, kad manajai 1,11 mėn. jei kur einam, tai sakau kad ji jau didelė ir turi savo kojytes. kambary - mane nuvilioja nuo sėdimos vietos, tik atsistoju ir jau tieisa rankas. kartais pati užsilipa nat manęs ir sako "mama nešk". pradedu atpratinti su barniais nuo nešiojimo.


QUOTE(Augustina @ 2006 05 26, 10:02)
Pabandyk paprastą ir nieko nekainuojantį būdą ( čia nuo kokių 3 mėn.)- patiesk ant grindų anklodę ar pledą, pasirūpink saugia kambario aplinka, aplink vaikutį padėk kelis žaisliukus ( ne daugiau 3, o geriausiai 1, kurį pakeisi kitu), tegu stebi ir po truputėlį mokosi  būti ir žaisti savarankiškai ( aišku, nereikia palikti vieno ilgai- ateini, pakeiti žaislą, pakalbini ir vėl truputį palieki).

aš lygiai taip pat darydavau - padėdavau tuščią bambalį ( galima kokių kruopų priberti) ir kai vaikas prisislenka prie jo, netyčia jis nusiridena į priekį - vaikas vėl traukiasi link jo ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 25, 22:12)
Ne saule111,aš tik parašiau savo nuomone.Visada sau sakydavau,kad vaiką nešioji ant rankų porą metų,o po to jam to jau ir nebereikia,tai ir noriu tuo atsidžiaugti,kol mažiukas,gal kada užauges mane ant rankų panešios  lotuliukas.gif
o dėl tvarkymo ir fantazijos tai aš turiu tokius atsakymus;tvarkymo buvo pilna ir beveik viską dariau kartu su mažiukų jam viską pasakodavau ką aš darau,dėl stresų atsakymas butų,kad man kaip ir kitoms stresas visai nepriimtinas.
P.S tikrai nieko pikto nenorėjau  mirksiukas.gif




Mamytes, dziaukites, kol galit savo mazuliukus dar nesiot ant ranku! darbai niekur nepabegs, juos atliksit, kai lelius uzmigs!
soske.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2006 07 05, 23:09)
Mamytes, dziaukites, kol galit savo mazuliukus dar nesiot ant ranku! darbai niekur nepabegs, juos atliksit, kai lelius uzmigs!
soske.gif


Gerai toms, kuriu leliukai miega, o mano lelyte tik pusvalandi pamiega ir vel zvali.
Per ta pusvalandi tik i WC, apsiprausti, skalbiniu sumesti i skalbykle ir ka nors uzkremtu, o jau namu nebespeju tvarkytis...
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2006 07 06, 13:12)
Gerai toms, kuriu leliukai miega, o mano lelyte tik pusvalandi pamiega ir vel zvali.
Per ta pusvalandi tik i WC, apsiprausti, skalbiniu sumesti i skalbykle ir ka nors uzkremtu, o jau namu nebespeju tvarkytis...


O Tavo mergyte viena nepabuna? Nezaidzia? Maniskis (3.5 men.) tai pakankamai daug laiko vienas i zaisliukus ziuri, juos dauzo. Tai as ramiai darau savo darbus. Tik prieinu, paglostau, priglaudziu, pabuciuoju. Kai jam atsibosta, tada pasikviecia. Tuomet jau su juo uzsiimu.
Daznai atsinesu ji ten, kur pati bunu, pvz:. jeigu sugalvoju maudytis, tai i vonia. Jis sau guli ir ziuri, kaip prausiuosi ir pan. I lauka su juo stengiuosi eiti tada, kai jis nemiega, nes siaip lauke jis neverkia, tai leidziu jam namie issimiegoti, kad daugiau darbu galeciau pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2006 05 25, 13:59)
man labai padėjo karuselės, supynės ir žaislų stovas, o vėliau vaikštynė  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif galima pirkti ir šokliuką vietoj vaikštynės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2006 07 06, 14:12)
Gerai toms, kuriu leliukai miega, o mano lelyte tik pusvalandi pamiega ir vel zvali.
Per ta pusvalandi tik i WC, apsiprausti, skalbiniu sumesti i skalbykle ir ka nors uzkremtu, o jau namu nebespeju tvarkytis...



irnesakyk.gif Taigi ir pas mus taip pat. Pamiegam pusvalandi ir viskas. Bet pries tai mamkai reik gera valanda papluset, kad mazyle uzmigtu. Ir, neduokdie, jei bemiegant kokia muse praskrenda... Jau taip jautriai miega, kad jokiu signallizaciju namie turbut ateity nereikes! biggrin.gif O prie puodu... pasikisu po pazastim, o kita ranka su saukstu makaluoju! Grindis plaunam irgi kartu, tik po to panele reikia perrengineti... Buna, kad per diena pilnus kampus keiksmazodziu pribarstau (kai nieks negirdi), bet atidarau langa ir jie issilaksto. O kai dukrele nusisypso, vel dziaugiuos gyvenimu...iki kito karto... Tokia jau musu, mamku, dalia...
o naktim tai turbut tik musu tevelis pamiega, nes mes abi tikrinam viena kita - kuri istvermingesne... box.gif hihihi.gif
Atsakyti