Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

fisher price supynes...tikrai labai geras pagalbininkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jevgenija @ 2011 08 14, 22:11)
fisher price supynes...tikrai labai geras pagalbininkas biggrin.gif



is tiesu taip, as ir dziaugiuosi jas turedama, bet dabar jau baigiam isaugt, reikia pirkti kitas

kokius zaislus rekomenduomet 7 men. vaikiukui? dabar labai megsta vaikstynes. lekia kaip padukes.
Atsakyti
vienareikšmiškai Babybjorn gultukas (geriau su originaliu žaisliuku)
Atsakyti
mes turejom sokliuka, vaikui visai patiko. vibrokedute nelabai pasiteisino, nors pirkom ta, kuri naudojama iki 18 kg. bet nesiokle Mei Tai labai pasiteisino, tai tikrai geris musu seimoje, nes galime leisti laisvalaiki turiningai, o ir namie kol kudikelis buvo, daugiau darbu galedavau nudirbti, o tuo paciu jausti vaikeli ant saves.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Isties labai geros FP ir supynes ir vibro gultai. Esam tureje su pirmu vaikuciu FP bouncer nepamainomas pagalbininkas, ir labai ilgai atitarnavo.
Taciau noreciau pasidalinti savo patirtimi ir apsaugoti mamas nuo tokiu FP keduciu.
user posted image
user posted image

Dukrytei sukrypo kaklas nes isigaube kedute, daugiau niekada menesio vaiko nedeciau i tokias kedutes. Turi buti tvirtas pagrindas arba bent jau papildomos apsaugos galvytei. O kas blogiausia pardavejas mums nesutinka apkeisi i kita kedute, nei i kita preke, nei grazinti pinigus schmoll.gif

Ar kaskam ya panasiai nutike? gal turite patirties su sitom kedutem?
Atsakyti
QUOTE(NaujokeS @ 2011 10 28, 17:14)
Sveikos mamytes,

Isties labai geros FP ir supynes ir vibro gultai. Esam tureje su pirmu vaikuciu FP bouncer nepamainomas pagalbininkas, ir labai ilgai atitarnavo.
Taciau noreciau pasidalinti savo patirtimi ir apsaugoti mamas nuo tokiu FP keduciu.
user posted image
user posted image

Dukrytei sukrypo kaklas nes isigaube kedute, daugiau niekada menesio vaiko nedeciau i tokias kedutes. Turi buti tvirtas pagrindas arba bent jau papildomos apsaugos galvytei. O kas blogiausia pardavejas mums nesutinka apkeisi i kita kedute, nei i kita preke, nei grazinti pinigus  schmoll.gif

Ar kaskam ya panasiai nutike? gal turite patirties su sitom kedutem?

Man ši kėdutė buvo super thumbup.gif Nepamainomas dalykas. Ir gulėjo, ir pusiau sėdėjo ir paskui jau išvis sėdi joje, dar supasi pati. Šiaip tai pas mus dugnas jos labai kietas, net kai skalbiau tai išėmus buvau, tai toks kaip medžio drožlių plokštė panašiai. Tikrai niekas neišlinksta. O kai buvo mažytė tai išvis negali išlinkti, yra ta vadinama gulima padėtis tai dar patiesdavau adijaliuką minkštą ir buvo super. Nežinau kaip ten jum galėjo išsilenkti g.gif Gal kokią nekokybišką pardavė g.gif
Atsakyti
kad ir kokiu kalbu girdejus apie sokliuku zalinga poveiki vaikams, bet as ji turejau ir laaabai laabai buvau patenkinta. Daug veiklos vaikui, saugus.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalBal: 30 lapkričio 2011 - 18:38
Oi, prisiminiau biggrin.gif Jeigu tai galima priskirti prie palengvinimo auginant vaikus lotuliukas.gif Nu man tai nerealiai trūko tokio daikto, o dabar matau, kad jau ir pas mus atsirado - vežimėlio pirštinė bigsmile.gif Nugi, kaip patogu būtų, susikišai sau rankas ir varinėji šiltai, o kai dabar prisimenu savo pastoviai suledijusias rankas net ir su kailinėm pirštinėm, tai blink.gif Reikia dar vieno leliuko, kad galėčiau tokią pirštinę išbandyti, nes anksčiau tai nebuvo tokių biggrin.gif
Atsakyti
Mes naudojom graco.
user posted image
Jei vėl laukčiaus tai būtų prekė nr. 1 kurią įsigyčiau. Atidirbo sąžiningai, pagalbininkė tiek namie tiek atostogose, tiek svečiuose 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lija @ 2011 08 31, 23:10)
vienareikšmiškai Babybjorn gultukas (geriau su originaliu žaisliuku)

o taip thumbup.gif
Atsakyti
Vaiku auginima palengina mociutes thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2011 11 30, 19:37)
kad ir kokiu kalbu girdejus apie sokliuku zalinga poveiki vaikams, bet as ji turejau ir laaabai laabai buvau patenkinta. Daug veiklos vaikui, saugus.
[/url]

Gaila, kad dėl savo patogumo mamos tas kalbas praignoruoja, o saugumas apsprendžiamas tuom kad vaikas neiškrenta iš šokliuko turbūt..Na o kaip vaiko stuburas, ar nerūpi, lengva ranka tuo rizikuojat dėl savo pasitenkinimo?
Vaikų auginimą man asmeniškai palengvino gultukas (max 1-2 val per diena), maža sesutė besisukinėjanti šalia ir tėtis, na o seneliai deja ne smile.gif
Atsakyti