Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

mes tikdabar perkam sokliuka lotuliukas.gif mum 7,5men :DDD manau gal galejom anksciau, bet neprireike, o kai pradejo pats stotis, manau reik pasidziaugt biggrin.gifD plius nedaug jie kainuoja SM
Atsakyti
Labai pagelbejo supynes, turim fp baby papasan, gaila, kad jau isaugo rolleyes.gif
Taip pat ir karusele ant lovytes bent pusvalandukui sudomina, be jos lovytej ramiai nepaguli, kad ir su zaislais, labai jau muzikos klausytis patinka biggrin.gif
Atsakyti
siltas storas vilnonis pledas biggrin.gif na mes blogi tevai,neturejom nei gultuku.nei supyniu,nei sokliuku,sparduku ir viso kito slamsto kuris tik uzgriozdina namus ir sukelia galvos skausma po keliu men kaip parduoti?! kur uzkisti?!
vietoj viso to slamsto nusipirkom vaikjuoste ir graziai dienas leisdavom smile.gif dar ir dabar beveik dvimetinuka panesioju,kai reik namus susitvarkyti,o nesinori kad po minuteles vel viskas sugristu i jo tvarkos supratimo busena smile.gif
ne daiktu gausoje ir ju brangume esme,o mamos ir tecio meileje,laike kuri mazas vaikelis,ar jau ugtelejes padauziukas/e praleidzia kartu su tevais,mokosi is ju,o ne sedi paristas kokioj supynei vos parvestas is ligonines,kol mama dziugauja SM kad va mano maziukas/mazute pats pasisupa...ne supyniu ir kitu reklaminiu daiktu tam vaikeliui reik o mamos meiles,supimosi ant tecio ranku,nes jos siltos ir neikada neissikrauna baterijos,stai ko jam reikia smile.gif
Atsakyti
mamytes as del pientraukio paklaust norejau, nes maciau ta tema uzdaryta jau smile.gif maciau Kotrynoje kad db net 30 proc nuolaida Avent pientraukiui, patarkite ar geras jis ir kaip naudojime ? nes norisi man nusipirkt labai kol akcija smile.gif
Atsakyti
[quote=Sange,2010 12 28, 12:23]
mamytes as del pientraukio paklaust norejau, nes maciau ta tema uzdaryta jau smile.gif maciau Kotrynoje kad db net 30 proc nuolaida Avent pientraukiui, patarkite ar geras jis ir kaip naudojime ? nes norisi man nusipirkt labai kol akcija smile.gif

As turiu Avent pientrauki mechanini, jei lelius ramus tai galite pirkti drasiai visai geras, bet jei turite daugiau finansu tai pirkite geriau elektrini. Jei kada antra vaikeli turesiu, tai butinai isigysiu elektrini. Seip kaip Avent firmos produkcija esu patenkinta.
Atsakyti
man gultukas yra nepakeiciamas daiktas..as ir nmus galiu susitvrkyti ir valgyt padaryti..nesiojuos visur gultuka, ji ten guli, zaidzia.. pasnekinu ir toliau sau tvarkaus.. nereikia ant rankunesioti, o ji mato mama ir jai dugiau nieko nereikia..
Atsakyti
QUOTE(_eu_ @ 2010 12 24, 10:41)
siltas storas vilnonis pledas biggrin.gif na mes blogi tevai,neturejom nei gultuku.nei supyniu,nei sokliuku,sparduku ir viso kito slamsto kuris tik uzgriozdina namus ir sukelia galvos skausma po keliu men kaip parduoti?! kur uzkisti?!
vietoj viso to slamsto nusipirkom vaikjuoste ir graziai dienas leisdavom smile.gif dar ir dabar beveik dvimetinuka panesioju,kai reik namus susitvarkyti,o nesinori kad po minuteles vel viskas sugristu i jo tvarkos supratimo busena smile.gif
ne daiktu gausoje ir ju brangume esme,o mamos ir tecio meileje,laike kuri mazas vaikelis,ar jau ugtelejes padauziukas/e praleidzia kartu su tevais,mokosi is ju,o ne sedi paristas kokioj supynei vos parvestas is ligonines,kol mama dziugauja SM kad va mano maziukas/mazute pats pasisupa...ne supyniu ir kitu reklaminiu daiktu tam vaikeliui reik o mamos meiles,supimosi ant tecio ranku,nes jos siltos ir neikada neissikrauna baterijos,stai ko jam reikia smile.gif

Labai gražus postas 4u.gif Jei neturėčiau vaikelio ir būčiau perskaičius, tikriausiai būčiau sakiusi, kad ir aš taip elgsiuosi biggrin.gif Bet teorija šiek tiek skiriasi nuo praktikos.. Nors mano vaikas gan ramus, neįsivaizduoju savo (vaiko) gyvenimo be nei vieno daikto blush2.gif Jei vaikjuostėj mano vaikas praleistų kelias dienas, aš turbūt su stuburo trauma gulėčiau ligoninėj, nes maniškis sveria tikrai nemažai.. Bet tai nereiškia, kad daiktai augina mano vaiką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(_eu_ @ 2010 12 24, 11:41)
siltas storas vilnonis pledas biggrin.gif na mes blogi tevai,neturejom nei gultuku.nei supyniu,nei sokliuku,sparduku ir viso kito slamsto kuris tik uzgriozdina namus ir sukelia galvos skausma po keliu men kaip parduoti?! kur uzkisti?!
vietoj viso to slamsto nusipirkom vaikjuoste ir graziai dienas leisdavom smile.gif dar ir dabar beveik dvimetinuka panesioju,kai reik namus susitvarkyti,o nesinori kad po minuteles vel viskas sugristu i jo tvarkos supratimo busena smile.gif
ne daiktu gausoje ir ju brangume esme,o mamos ir tecio meileje,laike kuri mazas vaikelis,ar jau ugtelejes padauziukas/e praleidzia kartu su tevais,mokosi is ju,o ne sedi paristas kokioj supynei vos parvestas is ligonines,kol mama dziugauja SM kad va mano maziukas/mazute pats pasisupa...ne supyniu ir kitu reklaminiu daiktu tam vaikeliui reik o mamos meiles,supimosi ant tecio ranku,nes jos siltos ir neikada neissikrauna baterijos,stai ko jam reikia smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 12 29, 18:38)
Labai gražus postas  4u.gif Jei neturėčiau vaikelio ir būčiau perskaičius, tikriausiai būčiau sakiusi, kad ir aš taip elgsiuosi  biggrin.gif Bet teorija šiek tiek skiriasi nuo praktikos.. Nors mano vaikas gan ramus, neįsivaizduoju savo (vaiko) gyvenimo be nei vieno daikto  blush2.gif Jei vaikjuostėj mano vaikas praleistų kelias dienas, aš turbūt su stuburo trauma gulėčiau ligoninėj, nes maniškis sveria tikrai nemažai.. Bet tai nereiškia, kad daiktai augina mano vaiką wink.gif

O mes naudojomės ir naudojamės visais malonumais ir įv. vaikiška technika , kuri palengvina mano ir vaikučio kasdienybę.
Tikrai neįsivaizduoju savęs su slingu ištisas dienas. (na nebent pirmą mėnesį), nes ir taip jau turiu stuburo išvaržą), o ir leliukui smagu karts nuo karto pasisiūbuoti gultukyje, ar pašokinėti šokliuku, ir pan.
o jei dar šeimoje yra ne vienas pyplys-juk daug darbų reikia spėti tuo tarpu nudirbti,
MES UŽ thumbup.gif sunglasses2.gif visus daiktus, palengvinančius vaiko auginimą !!!
Atsakyti



QUOTE(_eu_ @ 2010 12 24, 10:41)
siltas storas vilnonis pledas biggrin.gif na mes blogi tevai,neturejom nei gultuku.nei supyniu,nei sokliuku,sparduku ir viso kito slamsto kuris tik uzgriozdina namus ir sukelia galvos skausma po keliu men kaip parduoti?! kur uzkisti?!
vietoj viso to slamsto nusipirkom vaikjuoste ir graziai dienas leisdavom smile.gif dar ir dabar beveik dvimetinuka panesioju,kai reik namus susitvarkyti,o nesinori kad po minuteles vel viskas sugristu i jo tvarkos supratimo busena smile.gif
ne daiktu gausoje ir ju brangume esme,o mamos ir tecio meileje,laike kuri mazas vaikelis,ar jau ugtelejes padauziukas/e praleidzia kartu su tevais,mokosi is ju,o ne sedi paristas kokioj supynei vos parvestas is ligonines,kol mama dziugauja SM kad va mano maziukas/mazute pats pasisupa...ne supyniu ir kitu reklaminiu daiktu tam vaikeliui reik o mamos meiles,supimosi ant tecio ranku,nes jos siltos ir neikada neissikrauna baterijos,stai ko jam reikia smile.gif

Labai graziai parasyta, viskas ok, bet vaikjuoste nieko gero, nesveika nei mamytem, nei vaikuciams schmoll.gif
Atsakyti
Naudojome ir mes gultuką labai geras dalykas kur ką bedarytum visur gali vaikutį neštis su savimi ir bendrauti su juo.Turėjome ir vaikštynę,bet nelabai jos panaudojome,nes pradėjome vaikščioti tai stovi padėta pardavimui.
Atsakyti
Labas, nežinau ar čia rašau, na bet,
ieškau palapinės vaikui. štai tokios ar kažko panašaus tiktai berniukiškos, http://images17.fotk...islai620-vi.jpg gal kur esat užmatę?
Atsakyti