Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

QUOTE(ievoole @ 2010 08 18, 13:41)
Mano pirmasis per pirmus 2men. tai buvo grynas visu rankinukas doh.gif buvo pirmas vaikinukas po ilgu metu vien mergaiciu derliaus, tai seneliai, tetos, dedes vaiko ramybeje nepalikdavo, o namuose gyvenom su mano teveliais ir sesyte, tai ir eidavo jis is ranku i rankas per visus tris miegamuosius, kai viena budavau namuose tai jo demesi patraukdavo tik kojinytes barskuciai ir sededavo jis man tik autokeduteje ant ratu, nes niekaip neprisiruosiau nusipirkti jokios spec. kedutes, tai ir maskatuodavo tom kojytem barskanciom thumbup.gif  o vezimeli ir loveleje klyksmai budavo, nors loveleje turejom ir zavinga karusele, ji jam itikdavo tik tada kai budavo mieguistas ir kai sutemdavo paguldydavom ji ir ijungdavom debeselius ant lubu wub.gif
kai jam buvo 3men. nusipirkom sokliuka , tai man buvo issigelbejimas, kai idedavau, tai ir sokinedavo jis ten iki krykstavimu, kartais net atsisesdavau pries ji ir dziaugdavausi blush2.gif  wub.gif
O db neuzilgo turesim broliuka, tai manau kad supuokles tikrai pirksim, nes vezimelis musu bus be supimo funkcijos, kaip pirmojo, tai man bus taip ramiau ir patogiau, nes db reikes du apibegti, o nebe viena  thumbup.gif

suprantu,kad su pirmu maziuku ir dar "rankinuku" reik daug kantrybes,bet bent jau kito maziuko nesodinkit i sokliuka nuo 3 men mirksiukas.gif negalima juk,nelaiko jie taip tvirtai galveles,geriau jau nusipirkit kokia medziagine nesiokle,ir maitint galesit,ir rankas laisvas turesit ir su vyresneliu galesit uzsimti 4u.gif grazaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
yao gal tikrai buvo vyresnis nei 3 men, nes 3 men vaika i sokliuka blink.gif unsure.gif
Atsakyti
man tai didziausias issigelbejimas vibro kedute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nezianu kaip be jos reiktu issiverst, ir kai pilveli sopa ir kai siaip gera nuotaikyte ir kai uzmigt negalim visur ji gelbsti
Atsakyti
QUOTE(Ievcia @ 2007 10 15, 13:55)
o mano didziausias pagalbininkas yra sokliukas, nors maziui  dar tik 3 men. bet jau sokineja. O kadangi tokiems maziems pardavime nera, tik nuo 6 men., mums tevelis pats padare  thumbup.gif  thumb_yello.gif  yahoo.gif  ploja.gif  assa.gif


blink.gif blink.gif blink.gif


mums kolkas labai pasiteisino Fisher Price Starlight Papasan supynes, tiek sunus tiek dukra dabar jose supasi ir pamiega diena smile.gif antras daiktas tai lavinimo kilimelis Tiny Love Kick and play, superinis, labai patinka dukrytei, trecias vibrokedute, paskui dar turim Chicco zaislu stova-sparduka, pajudinus zaisliukus groja zybsi lemputes, ai ir dar karusele Fisher Price kur su panda labai faina, ryskios spalvos , ryskus zaisliukai, susidomi vaikas nors ir trumpam smile.gif taip ir kaitaliojam vietas kiaura diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 27 rugpjūčio 2010 - 21:52
QUOTE(419 @ 2010 07 19, 18:13)
MES TUREJOME BABY BJORN KEDUTE-PASAKA-TIKRAS ISSIGELBEJIMAS,PASODINI,IR VAIKAS SUPASI PATS thumbup.gif

Turbūt čia apie gultuką kalbat? Man jis irgi nerealus daiktas drinks_cheers.gif Nors vaikiukui dar tik keli mėnesiai, bet jau 100% pasiteisino ax.gif Kol kas pats nelabai įsisupa, bet ramiai sau linguoja arba aš pasupu. Manau, kad tai daug geriau (sveikatos atžvilgiu) nei sūpynės ar vibro kėdutės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dairana @ 2010 06 12, 23:20)
na tos mamos ir idomios - nebereikalo nera pardavime - juk NEGALIMA tokiam mazas sokineti - siaubas...


drinks_cheers.gif
Kur protas pas moteriske unsure.gif Ir dar dziaugiasi..kadangi prekyboje nera, tai tevelis padare doh.gif O kad prekyboje nera nes tokiems maziems netinkamas dalykas tai nedaejo g.gif
Atsakyti
Mums labiausiai praverte Fisher Price Starlight Papasan supynes thumbup.gif
Atsakyti
As turiu Cosatto bounceriuka, tai labai gerai diena vaika paguldai, pasidedi salia kur buni, jis stebi mane, krykstauja, nusinesu lengvai ten kur pati bunu smile.gif Taip pat nusipirkau sios firmos vystymo stala, nerealiai palengvina vaiko auginima, siuo atveju vystyma ir rengima, kas daugiausiai laiko ir uzima smile.gif tas vystymo stalas kaifas mano nugarytei thumbup.gif
Atsakyti
mums labai pagelbėja:

1. Lavinimo kilimėlis
2. Sūpynės
3. Didelis gimnastikos kamuolys
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 09 12, 21:14)
Turbūt čia apie gultuką kalbat? Man jis irgi nerealus daiktas  drinks_cheers.gif Nors vaikiukui dar tik keli mėnesiai, bet jau 100% pasiteisino  ax.gif Kol kas pats nelabai įsisupa, bet ramiai sau linguoja arba aš pasupu. Manau, kad tai daug geriau (sveikatos atžvilgiu) nei sūpynės ar vibro kėdutės  rolleyes.gif


Mums ir šis gultukas buvo super iki to laiko, kai vaikas pradėjo ropinėti.
Atsakyti
Gal kam reikia musu isaugtos vaikstynes:
user posted image
100Lt
Skaidrekep@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Skaidrek96 @ 2010 11 01, 20:09)
Gal kam reikia musu isaugtos vaikstynes:
user posted image
100Lt
Skaidrekep@gmail.com

Tikriausiai, skelbimų lentoje pavyktų greičiau parduoti ir būtų labiau į temą mirksiukas.gif Štai čia
Atsakyti