QUOTE(Vilienė @ 2013 05 10, 20:08)
Aišku iš Ebm Papst, atstovybė Varšuvoje, turėjau ir reikiamų kompektuojančiųjų kainas. Tai visai ne problema.
Gal kas gali mane apšviesti, kuo EC ventiliatorius geriau už DC, jei DC naudojamas su kokybišku impulsiniu maitinimo šaltiniu. Ar EC nėra tiesiog tas pats DC, tik maitinimo šaltinis jame įmontuotas į ventiliatoriaus korpusą, o ne naudojamas išorinis?
QUOTE(mintas @ 2013 05 14, 11:10)
Man ta pati mintis apie minusines temperatūras kilo pirmiausiai
. Antra mintis, tokio, vienetinio įrenginio kaina siektų 20000- ir daugiau Litų ir vien dėl finansinės pusės neverta dėmesio idėja.
Kiek aš galvojau pats visko prisidaryti, bet kai susiduri su finansine to reikalo puse, visos idėjos, ką nors "optimizuoti", labai greitai praeina.
Iš kur tie 20K ? Vienintelis skirtumas nuo įprasto rekuperatoriaus su metaliniu šilumokaičiu - papildomai dulksnos generatorius.
Jebejuje tokie nuo 10 litu su atsiuntimu. Na ir valdiklį šiek tiek kitaip suprogramuoti reiktų.
QUOTE(ed@ @ 2013 05 14, 13:15)
- Jums irgi prastai sekėsi fizika mokykloje, kad nematote jokių esminių prieštaravimų?
- Tik kaina ir apribojimai dėl neigiamų temperatūrų?
- Sakote, kad vis dėl to įmanomą išrasti amžiną variklį jei ne pagailėti pinigų įrenginiui? O kaip energijos tvermės dėsnis? Nebegalioja?
Kadangi man mokykloje su fizika problemų nebuvo, tai ir dabar nėra problemų suprasti apie ką rašo BangaS. ed@, jei ventiliacijos vadovėlyje apie tai nėra parašyta, ir kad BangaS dar neparašė nei vieno ventiliacijos vadovėlio, nereiškia kad jo mintys nesąmonė. Praktiškoje įvairių niuansų gali išlįsti, bet teoriškai viskas nepriekaištinga. Palyginimas su amžinu varikliu rodo, kad pirmiausia prieš rašant reiktų pabandyti paskaityti, suprasti, o ne apšaukti ragana vien dėl to, kad nesuprantat apie ką kalba eina.