QUOTE(egis_klp @ 2012 12 26, 01:33)
Manau kam reikes, pasidarys vienokias ar kitokias isvadas..Duju suvartojimas buvo taip pat fiksuojamas kiekviena diena, bet kadangi buvo eksperimentuojama su nustatymais, tai nebutu galima daryti kokiu tai isvadu..Tiesiog lapkricio men (iki 12.11d.)buvo suvartota apie 170 kubu duju.
Tiesiog nuotabus pavyzdys iš kur kyla mitai apie rekuperacinio vėdinimo brangumą. Žmogus pats tiksliai išmatavo savo sistemą ir pateikė tvirtus įrodymus. Na dar gerai, kad tarp kitko paminėjo jog buvo nustatęs į vidų tiekiamo oro elektrinį pašildymą iki 19 laipsnių.
To laikotarpio vidutinė lauko temperatūra buvo -4 laipsniai. Prie 80 procentų naudingumo koeficiento į vidų, be pašildymo turėjo būti tiekiamas apie +15 laipsnių oras. Didžiausias nežinomasis kiek kubų to oro buvo tiekiama. Jeigu būtų tiekiama 100 kub/h tai pašildymui iki +19 būtų sunaudota 100kub x 0,36 x 4C x 24h x 30d 103,7 kWh. Nors tie 100 kub/h ir taip labai kuklus kiekis, akivaizdu, kad buvo tiekiama dar mažiau.
Na bet išvadą galima padaryti tik tokią, kad didžioji dalis rekuperatoriaus suvartotos elektros energijos buvo panaudota oro pašildymui elektra.
Pirmiausią reikėtų išjungti elektrinį oro šildytuvą ir tuomet pratęsti eksperimentą jau matuojant tik oro rekuperacijai ir vėdinimui sunaudotą elektros kiekį.
Vis tik labai sveikintina, kad atliekami matavimai ir dalijamasi informacija.