Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

QUOTE(Kelebek @ 2009 08 02, 00:42)
Labas, Zafiros myletojai!
Norim ir mes pirkti Opel Zafira, bet niekaip negalim suprasti kuom skiriasi komplektacija Elegance nuo Comfort g.gif
Gal kas galetu trumpai paaiskinti?
Lauksim  ax.gif


Comfort komplektacija pilnesne su daugiau papildomu privalumu. Nuo 2005m Lietuvoje (salonuose) parduodamos 4 komplektaciju Zafiros - essentia, enjoy, cosmo ir sport(OPC). Skirtumus galima pamatyti adresu http://www.opel.lt/s...epdf/zafira.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **ernesta**: 16 rugpjūčio 2009 - 15:21
labas, mano Zafira sugedo gal kas turit pasiūlymą iš kur gauti tuščios eigos vožtuvą jis reguliuoja benzino padavimą laisvoje pavaroje. jei turit pasiūlymų 1999m. 1,6 variklis ir 74kw Ekoteko variklis (salone detalė kainuoja 500-600lt man tai l.brangu, gal žinot kaip gauti pigiau, bet naują) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Scorpion @ 2009 11 10, 22:31)
labas, mano Zafira sugedo gal kas turit pasiūlymą iš kur gauti tuščios eigos vožtuvą jis reguliuoja benzino padavimą laisvoje pavaroje. jei turit pasiūlymų 1999m. 1,6 variklis ir 74kw Ekoteko variklis (salone detalė kainuoja 500-600lt man tai l.brangu, gal žinot kaip gauti pigiau, bet naują) verysad.gif

nenaujų detalių būna savanoriu prospekte (vilniuje) esančiame opel šrote 4u.gif

dar gali būti naujų:
tel. 2424518 šeškinės 26, 2 aukštas - čia tas pastatas, kurio dalis nugriuvo (matosi iškaba Opel dalys).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _celeste: 11 lapkričio 2009 - 10:16
sveiki,
domina ir mus Opel Zafira, kaip suprantu dvi sedynes issitraukia papildomai, tai vat domina ar jos normalios sedeti suaugusiam, ar tik vaikams? ta prasme didelis zmogus tilptu? biggrin.gif
gal kas atsakys, kas jas turi 4u.gif
Atsakyti
Turiu Zafira 1999metų labai ja patenkinta ir dėl patogumo ir dėl remonto, nes mažos detalių kainos, galinės sėdinės normalios suaugusiam žmogui galima važiuoti vežioju paneles nieko didelio nusiskundimo nepasakė. Dėl variklio tai mūsų 1,6 galėtų buti ir apie 2,0L bigsmile.gif
Atsakyti
Super automobilis, pasitaikius pirmai galimybei tikrai ji isigysiu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sveiki,prisijungsiu ir as i zefyriukiu gretas biggrin.gif vairuoju ja jau antri metai,atsidziaugt negaliu iki siol,be galo manevringa masiniuke,gedimu kol kas nebuvo,ziema kuresi be problemu nors ir dyzelis,kas sedo pabandyt vaziuot su ja pramine masina-banditka biggrin.gif
Atsakyti
Mane domina atsiliepimai apie Zafira 1.9CDTI 3-4 metų.
Kaip ir buvome apsisprendę pirkti tokį automobilį, bet darbar pradėjo gąsdinti, kad jų varikliai ypač nepatikimi.
Kokios galios, jeigu ką geriau pirkti (88, 110)?
Labai laukiu patarimo.
Atsakyti
Laba diena mamytės. Norėčiau paklausti ar tiesa,kad opel zafira Lietuvoje registruojama kaip krovininis automobilis? Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 03 25, 19:52)
Laba diena mamytės. Norėčiau paklausti ar tiesa,kad opel zafira  Lietuvoje registruojama kaip krovininis automobilis? Dėkui už atsakymą.

tikrai ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 03 25, 20:52)
Laba diena mamytės. Norėčiau paklausti ar tiesa,kad opel zafira  Lietuvoje registruojama kaip krovininis automobilis? Dėkui už atsakymą.


kas cia per kokia nesamone? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 03 25, 20:52)
Laba diena mamytės. Norėčiau paklausti ar tiesa,kad opel zafira  Lietuvoje registruojama kaip krovininis automobilis? Dėkui už atsakymą.

Čia matyt iš fantastikos serijos buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausrinka @ 2010 03 17, 10:00)
Mane domina atsiliepimai apie Zafira 1.9CDTI 3-4 metų.
Kaip ir buvome apsisprendę pirkti tokį automobilį, bet darbar pradėjo gąsdinti, kad jų varikliai ypač nepatikimi.
Kokios galios, jeigu ką geriau pirkti (88, 110)?
Labai laukiu patarimo.

Na kžkur skaičiau, kad butent 2005-2006m. modeliai išėjo su kažkokiu broku.....
Papildyta:
QUOTE(*Vilma* @ 2009 12 08, 18:05)
sveiki,
domina ir mus Opel Zafira, kaip suprantu dvi sedynes issitraukia papildomai, tai vat domina ar jos normalios sedeti suaugusiam, ar tik vaikams? ta prasme didelis zmogus tilptu? biggrin.gif
gal kas atsakys, kas jas turi 4u.gif

Su tom sedynem issitraukianciom.... manau jos skirtos tik trumpai keliojei... tilpti tai telpa (mano brolis 2m. ten isipaise), vaiku tarp kitko vesti ten nerekomenduojama, nes jei kas ivaziuos i sikna, tai ten pacios nesaugiausios vietos...
Papildyta:
QUOTE(Scorpion @ 2009 11 10, 22:31)
labas, mano Zafira sugedo gal kas turit pasiūlymą iš kur gauti tuščios eigos vožtuvą jis reguliuoja benzino padavimą laisvoje pavaroje. jei turit pasiūlymų 1999m. 1,6 variklis ir 74kw Ekoteko variklis (salone detalė kainuoja 500-600lt man tai l.brangu, gal žinot kaip gauti pigiau, bet naują) verysad.gif

O savartynuose neieskojot??? Mes dauguma detaliu radom butent ten (nes pirkom dauztu priekiu, paskui teko ir varikli keist)...
Atsakyti