Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

man idomu kiek opel servise diagnostika kainuoja ir ka ji pasako? na su savo masiniuku kolkas neturiu problemu, bet ir nenoriu ju turet, tai idomu ar nuvarius kad viska patikrintu viska patikrina, ar tik tai del ko skundies?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 04 27, 16:20)
man idomu kiek opel servise diagnostika kainuoja ir ka ji pasako? na su savo masiniuku kolkas neturiu problemu, bet ir nenoriu ju turet, tai idomu ar nuvarius kad viska patikrintu viska patikrina, ar tik tai del ko skundies?


Na spcializuotu opel servizu as nusivyliau..... Sukisom kruva pinigu o rezultato nebuvo. ... Dare bet visai nereikalingas operacijas ir bande uz ta pati darb po 2 kartus pasiimti pinigus. Esme buvo tokia, kad masina neuzsivesdavo palikus ja po paros laiko... Bande mums irodyti kad tai slangutese kaupiasi oras ir todel.... Keiti maine jas visaip, dare diagnostikas o rezultatas budavo tas pats, rtais masina nesivesdavo..... Galiausiai truko kantrybe it nuvrem i kita serviza kur is karto rado beda - kuro siurblys mires.. Va taip:)
Atsakyti
o as maniau kad ten uzvarius i ju ta kompiuteri parodo viska kas negerai ar kliba:oh paprastam servise kai pirkom pakeite filtrus ir tepalus, pro technikine irgi is pirmo kart praejo, tai siaip viskas tvarkinga turbut, tik galvojau kad opel servise jie ir profilaktiskai geriau patikrina, pasako ka reiktu keist greitu laiku ir panasiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2008 04 27, 19:54)
Na spcializuotu opel servizu as nusivyliau..... Sukisom kruva pinigu o rezultato nebuvo. ... Dare bet visai nereikalingas operacijas ir bande uz ta pati darb po 2 kartus pasiimti pinigus. Esme buvo tokia, kad masina neuzsivesdavo palikus ja po paros laiko... Bande mums irodyti kad tai slangutese kaupiasi oras ir todel.... Keiti maine jas visaip, dare diagnostikas o rezultatas budavo tas pats, rtais masina nesivesdavo..... Galiausiai truko kantrybe it nuvrem i kita serviza kur is karto rado beda - kuro siurblys mires.. Va taip:)


o i kuri servisa varet? mes i autodinos virsuliskese
bijau ir vel nusivylti unsure.gif

nejaugi reikia pradeti paciai gylintis ir mokyti masina remontuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2008 04 27, 19:46)
o i kuri servisa varet? mes i autodinos virsuliskese
bijau ir vel nusivylti  unsure.gif

nejaugi reikia pradeti paciai gylintis ir mokyti masina remontuoti  doh.gif


Mes varem Kaune: Zaibo ratas...... Manau jie gali nebet tik techninei apziurai paruosti, tepaliuko pripilti ir jei reikia koki garantini smulku remontuka.... Nes labai keista, kad Opel dyzeliniu dazna liga kuro siurblys - pozymiai buvo labai akivaizdus ir nepastebeti per 3 kartus varymo tai jau cia ......... Kur kitam servize is karto tik pasakius beda pasake priezasty... Kas firminis tai nereiskia kad geras...
Atsakyti
Aš jau nuo pernai kovo mėnesio važinėju dyzeline Opel Zafira. thumbup.gif Pirkom ją Vilniaus Gariūnų turgavietėje,Jau aš patenkinta nerealiai,nes puikesnės mašinytės nesu turėjusi.Jokių bėdų talpi kompaktiška.Nu žodžiu ledas. biggrin.gif
Atsakyti
Turiu dyzeline vectra, su varikliu, kuris montuojamas ir i zafira. Atsiliepimai - tik geriausi (iskyrus salono kokybe, nes barskutis truputi), o siaip, trauka, ekonomija, viskas man geriau uz benzina.
Atsakyti
taigi, keliu temą į viršų.
nusipirkom mes 2001 m 2 l dyzeliuką elegance modelis. vyras tik EGR keitė, nes užsinešęs buvo, kas lėmė mažesnę trauką. tai db trauka ir šiaip važiavimas be priekaištų.
norėjom parduot, kad naujesnę zafirą įsigyt, ale kai atpigo, gaila pasidarė mašiniuko..
šiaip talpi, kas su vežimuku aktualu šiuo metu. kuro sąnaudos apie 8 l/100 km mišriu režimu
thumbup.gif
Atsakyti
smagu, kam nusiseke su sia masinyte. as buvau girdejus, kad jos labai genda. bet va drauge nusipirko, tai keikiasi kaip turi but. beveik neishvaziuoja is serviso:(
Atsakyti
Labas, Zafiros myletojai!
Norim ir mes pirkti Opel Zafira, bet niekaip negalim suprasti kuom skiriasi komplektacija Elegance nuo Comfort g.gif
Gal kas galetu trumpai paaiskinti?
Lauksim ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pries menesiuka isigijom silpnai dauzta Zafira Selection (benzinas, 2.2, 2001m.).
Kadangi remontavom kitam mieste, tai visa savaite po remonto vazinejaus be vyro.
Nu man tai labai patiko, tikra seimynine masina smile.gif
Beje, apie barskejima.... vazinejau zvyrkeliu, tai panele, bent jau pas mus nebilda, gal tik vos vos bagazine....
Beje, toks pastebejimas, begiu svirtis pakankamai toli nuo paneles, tai jei pries tai vairavot koki VW, tai teks priprast, bet kai patogiai isitaisai, tai super.
Kitas dalykas, gali buti, kad neatsoks posukiu rankenele, bet kaip paaiskejo - tai priklauso nuo pacios rankeneles smile.gif Vyras netinkama nupirko, dabar isistataem tinkama ir viskas ok.
Vienintele rimtesne problema, su kuria susidurem, tai uzsideganti Abgas lempute, tai rytoj vesim i kompiuterine diagnostika, kad paziuretu kas negerai, nes sios lemputes degimas gali reiksti labai daug ivairiu gedimu ir sunku issiaiskinti kas konkreciai.
Beje, jei kyla klausimas, kodel pirkom dauzta, tai paaiskinu iskart, jau geriau pirkti silkpnai dauzta ir pasidaryti, nei pirkti jau padaryti (reikia pripazinti, kad viskit dauguma masinu ne cielos pakliuna i LT), nes didziausia problema buna su airbagais. Kai daro pardavimui, tai nueina lengviausiu keliu, o to pasekmes gali buti labai skaudzios.
Atsakyti

QUOTE(Lapelyte @ 2009 07 14, 15:36)
smagu, kam nusiseke su sia masinyte. as buvau girdejus, kad jos labai genda. bet va drauge nusipirko, tai keikiasi kaip turi but. beveik neishvaziuoja is serviso:(


na va, vazinejam vis dar su ta pacia.. pavasari reikejo pravaryt technikine, tai maniau vaziuoklei kapiec bus pavazinejus 2m. po Sanciu rajona doh.gif kainavo tik 100Lt remontai ir TA praejo Opeliukas pats thumbup.gif kadangi padidejo seima, tai jau mazoka vietos biggrin.gif
Atsakyti