Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

QUOTE(triule @ 2007 09 04, 18:27)
niekad dyzelio neturejau bigsmile.gif  kodel sios masinos su dyzeliu neisivaizduoji?ka, netrauks? gi ir didesniu dyz.masinu buna 4u.gif
p.s. as kalbu apie kokiu 2005m. Zafira


kai pasivezinau metus su dyzeliu, nusprendziau, kad benzinine man maloniau biggrin.gif bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif plius atbaide tas, kad jeigu netycia reiktu diagnostika daryti, tai surasti meistra sudetinga.. o siaip - skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu-domina sitos masinos. Gal dar kas parasys atsiliepimu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 09 04, 19:07)
Tik neisivaizduoju dyzelines Zafiros nors tu ka..  blush2.gif  mane jau erzindavo Astra dyzeliukas, kai mieste kartais reikia greito mastymo masinai, o tokiems gabaritams dyzeline..  mastau.gif
  biggrin.gif


Turime dyzeline Zafira ir Astra - abi labai puikios "reakcijos", tik spustelk... Zefyra vairuoti tai man didziulis malonumas. Na taip, tas priekinio stiklo laikiklis kiek netobulas, reik priprasti. Bet visa kita tikrai puiku ax.gif
Atsakyti
mano svajonių automobilis - dyzelinė Zafira wub.gif Bet, kadangi noriu ne senesnės nei dvejų-trejų metų, tai kol kas neįperku biggrin.gif Kai rinkausi dabar automobilį, žiūrėjau Zafiras nuo 2001 m. iki 2006 m. Man ir ta 2001 m. labai patiko. Bet naujesnę tiesiog įsimylėjau: taupi, talpi, komfortiška, variklis bei važiuoklė be priekaištų. Naujųjų Opelių kėbulai cinkuoti, tai nemanau, kad labai pultų rūdys.
Buvau atsiknisus daug informacijos bei atsiliepimų, kurie buvo beveik vien teigiami thumbup.gif
Atsakyti
Mazdaug menesiuka jau ir as vazineju 2001 m. Zafira thumbup.gif
draugu ir pazystamu tarpe tiesiog kazkokia banga zafiru- bent 5 seimos draugu/pazystamu panasiu laiku isigyjo bigsmile.gif
kol kas labai patenkinta, smagu ir vaziuoti, ir vairuoti thumbup.gif

truputi nerimauju del elektros... is pat pradziu kazkas atsitike, kad akuma nekrov, bet patvarke. dabar dega lempute, kuri kaip supratau pagal vokiska aprasyma reiskia gedima ismetamuju duju sistemoje. nuvarius i servisa, nerado del ko prikibti ir siule kreiptis i autoelektrika... g.gif gal galit ka vln rekomenduoti?

ir gal zinot resursa internete kur butu eksploatacines taisykles kokia rusu kalba paaiskintos? bent jau lempuciu reiksmes...
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2008 03 19, 22:13)
Mazdaug menesiuka jau ir as vazineju 2001 m. Zafira  thumbup.gif
draugu ir pazystamu tarpe tiesiog kazkokia banga zafiru- bent 5 seimos draugu/pazystamu panasiu laiku isigyjo  bigsmile.gif
kol kas labai patenkinta, smagu ir vaziuoti, ir vairuoti  thumbup.gif




As irgi turiu tokia masinyte ir galiu tik patvirtinti pries tai isakytas mintis.
Ju silpna vieta yra kuro siurblys... Kiek mes privargom kol issiaiskinom... nesikurdavo rytais nors tu ka doh.gif Net Opel servize firminima pabuvo... neranda bedu ir viskas.... Esme tokia, kad kol snukuciu zemyn stovi uzsikuria be bedu... jei lygiai arba snukutis auksicau tai niekaip schmoll.gif
Atsakyti
metus laiko vazinejam, tai jau galiu savo apytiksliai islaidas pasakyt ka per 1 metus isleidom ax.gif 1999m. 1,8L 16V benzinas:
1. Nusipirkus keitem dirzus, tepalus, filtrus, padangas, guoli rato (cia standartiskai nusipirkus tokios islaidos). Gavosi max 2000Lt. "Animus mobilis"
2. Tvarkem generatoriu, nes nezinojom, kad negalim uzkurdinet laidais kitos masinos blush2.gif tai numires buvo.. unsure.gif 400Lt
3. Vel tepalai, filtrai atejus laikui.. gavosi max ~200Lt (turguje susipirkom ir pasikeitem patys)
4. Zvakes(80Lt), liamda zondas (250Lt) turguje
5. Oro srauto matuokle (800Lt) "Animus mobilis"
6. Langu valytuvai (~50Lt) "Senukai"

Privalumai: labai manevringa, kuro sanaudos kaip tokiam auto - normalios, auksta, galines 2 sedynes susilanksto greit ir patogiai, erdves pakankamai. na toks viduriukas tarp lengvosios ir miniveno sakyciau ax.gif na apie kondicionieriu ir kitus navarotus - visose buna naujesnese manau rolleyes.gif Del rasojimo langu - jokiu problemu. Sedyne vairuotojo - thumbup.gif kai as trumpakoje tai susireguliuoju kaip man reikia ir labai komfortiska, nenuvargstu. Pati vaziuokle - minksta. Tikrai cinkuota, nes mums ivairavo pries gera savaite i uzpakali, tai patys matem skarda galinio dangcio ax.gif Visi pagrindiniai daikteliai (avarinis zenklas, kablys tempimui, keltuvas, vaistinele, raktas, atsarginis ratas) - graziai susidelioja i tam skirtas vietas, nesimakaluoja ir nesimato.
Minusai: jeigu jau generatorius numirsta, tai su partempimu sudetinga - vairo stiprintuvo nerasta (baisiau nei paprasta masina be stiprintuvo), blokuoja ratus ir stabdziu nebera unsure.gif na cia mums taip buvo, tai kol ja atsitempem namo doh.gif Namu salygomis nuplauti stoga sunku - nepasiekiu biggrin.gif A, dar ta jungiamoji dalis kebulo tarp priekinio stiklo ir soninio labai riboja matomuma sukant i kita gatve, gaunasi akloji zona tam tikru kampu, tenka prilipt prie vairo ir atidziai ziuret ar nelaksto kas per gatve. Valytuvai ziemos metu pasala, normaliai negauna sildymo nuo vejelio, kuri pucia ant stiklo priekinio, prastokai tada valo unsure.gif
Pazystamas sake labai jautrus displejai kompo, ta prasme numirsta ir dar prie ismetimo kazkas uzsinesa (neatsimenu kaip vadinasi) tai pravalyt reikia, nes visi galvoja, kad variklio bedos, o ten menkniekis buna ax.gif Gale sedintys vyresnio amziaus zmones jau sunkokai islipa is masinos, nes gaunasi lipimas kaip is dvidurio auto galo, vaikai tai atidarius bagazines dangti issokuoja lotuliukas.gif Tos 2 sedynes sakyciau ilgoms kelionems nera pritaikytos g.gif

Reziume - man Zafira wub.gif

Atsakyti
[Del rasojimo langu - jokiu problemu. [/quote]

O kaip cia taip pas jus, kad jokiu problemu? NEs kiek girdejau ir pas mane tas pats, kad labai rasoja.... Ko tik neisbandem.... niekas nepadeda blush2.gif
Atsakyti
[quote=Meškėnė,2008 03 26, 18:37]
[Del rasojimo langu - jokiu problemu. [/quote]

O kaip cia taip pas jus, kad jokiu problemu? NEs kiek girdejau ir pas mane tas pats, kad labai rasoja.... Ko tik neisbandem.... niekas nepadeda blush2.gif
[/quote]

na as turejau omenyje, kad gerai ir greit nupucia dregme ir netrugdo vairuot - normaliai, neuzrasoja rolleyes.gif senesnese Astrutese su siuo reikalu labai vargom.. doh.gif vejelis nepadedavo kaip traukdavo stiklus schmoll.gif dregme kaupdavosi speju salone g.gif

siaip isbandyk blogiaiusiu atveju kondicionieriu ijungt - padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes turim Zafirą 2001m,DT. Man tai ta Zafira labai patinka. Smagu,kad gali 7 žmones pavežti, kad pigios kelionės, didelė bagažinė, manevringas. Žiemą pravažinėjom be jokių problemų,nors ir dyzelis, nebuvo jokių bėdų dėl to,kad neužsivestų g.gif Borto kompiuteris thumbup.gif dalykas.
Aš tai tikrai patarčiau pirkt šią auto. Po 2000m. dėl rūdijimo nėra ko pergyvent g.gif Šiaip tai genda ir rūdija visos mašinos. Ir su visai naujom mašinom iš salono visko būna smile.gif
Atsakyti
sveiki.as naujokas.pasidalinsiu ispudzeis apie opel zafira.2000m.dti elegance 60w ju problemos kuro siurblys remontas opel servise 3ooo-4000lt,kitam serv. iki 2000lt tik isvaziavau is serviso kokia 50 km pradejo trukciot, ir vel i servisa ,tik tech apziura pravariau, elektinis langas durnavot pradejo,ir jei pirksit paziurekit ar yra buksyrui pririst kilpa jos kaina 50lt nes traukt reikejo tai kainavo 120lt +50 ir pradzia nebloga kaip masinai uz 20000lt
Atsakyti
o as saviske nutariau nuvaryti tech. apziurai i opel servisa... kazkaip man toks jausmas kad musu paskutine masina tuose visuokiuose servisuose tiesiog 'nuremontavo', zafiros kazkaip gaila butu, tai nusprendem pirma isbandyti jau igaliotus servisus... gal visgi ten geriau savo darba ismano g.gif
tai rado kad ausinimo skystis patenka i tepalus, daug darbelio bus... perspejo, kad kainuos irgi daug doh.gif
na bet taip smagu ja vaziuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutem: 26 balandžio 2008 - 19:21