Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

thumbup.gif todėl matyt ir populiaru tarp taxi automobilių, kad tai gera ir nebrangi mašina smile.gif aš tai ja ir dar vis džiaugiuos smile.gif
Atsakyti
Ir aš labai myliu savo Zafke wub.gif . Man ir jos dydis, ir dizainas, ir kad sėdi aukštai ir kad visa kompanija be problemų telpa. Maniškė dyzelinė. Geras automobilis. Dabar ir vėl šį Zafke dairausi, tik jau naujesnę...
O dėl rūdžių tai kompetetingai informuoju, kad cinkuoti auto nerūdyja, rūdyja tik tie auto, kurie buvo atvežti daužti ir remontuoti. Tai va, tose vietose kur antikorozinė danga buvo pažeista ir rūdyja. Bet daužti rūdyja ir Mersai biggrin.gif
Atsakyti
na manoji irgi buvo kiek daužta sad.gif bet.... na juk nevažinėsiu amžinai smile.gif o tavoji kokio "senumo"? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2006 08 03, 18:03)
na manoji irgi buvo kiek daužta sad.gif bet.... na juk nevažinėsiu amžinai smile.gif o tavoji kokio "senumo"? wink.gif


2003, bet be kondicionieriaus. Tai vyras stiklus plėvelėm apklijavo, padeda, vidus neprišyla, kol Zafke stovi saulėjė. O ir su vaikais gal geriau be, mažiau kontrasto tarp karšto ir šalto oro... O tai slogos, gerklės prasideda smile.gif Bet čia gal tik savęs paguodimas ax.gif ...
Atsakyti
va o pas mane su kondicionierium ir jaučiu, kad pakliuvau jau į jo spastus doh.gif nes pusantros savaitės pravargau su gerklės skausmais ir net iki antibiotikų "daėjau" doh.gif tai dabar užsitamsinau langus ir kondic stengiuos naudot kiek įmanoma mažiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 04 rugpjūčio 2006 - 11:21
niu ką, baigės mano euforija dėl šio mašiniuko sad.gif paskutiniu metu dažniau remontuoju, nei važiuoju doh.gif labai "šaibom" eina vairo stiprintuvas, jau kokiu 5 kartus remontavo, praeina kiek laiko ir vėl iš naujo.... ir dar dingsta trauka, na vyras aišku tiksliau žino kas ir kaip ten su juo, bet tiesiog daba važinėju su tokia visai be truakos mašina, praktiškai pedalą spaudi vos ne iki galo, o mašinioks vos juda doh.gif nesinori kaižkaip super daug investuot ir pirkt naujas detales, tai kol kas restauruoja senąsias, mat restauravę duoda šiokią tokią garantiją, o jai nesibaigus, jau vežam iš naujo remontuot doh.gif na žodžiu ne kas... ir net nežinau ar čia tiesiog verta investuot ir pasiremontuot, ar vistik dairytis naujų ratų g.gif akys ir norai dabar jau linksta prie grynai naujo automobilio, po šitiekos remontų doh.gif
Atsakyti
Norejau pirkti Zafyra, tai draugas turinti sia masina atkalbejo- sake "barskalas", be to kazka kalbejo apie traukes ir dar kazka- sake, kad nauja masina, o kaip pensininke... Taip ir atkalbejo...
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2007 02 08, 01:33)
niu ką, baigės mano euforija dėl šio mašiniuko sad.gif  paskutiniu metu dažniau remontuoju, nei važiuoju doh.gif labai "šaibom" eina vairo stiprintuvas, jau kokiu 5 kartus remontavo, praeina kiek laiko ir vėl iš naujo.... ir dar dingsta trauka, na vyras aišku tiksliau žino kas ir kaip ten su juo, bet tiesiog daba važinėju su tokia visai be truakos mašina, praktiškai pedalą spaudi vos ne iki galo, o mašinioks vos juda doh.gif nesinori kaižkaip super daug investuot ir pirkt naujas detales, tai kol kas restauruoja senąsias, mat restauravę duoda šiokią tokią garantiją, o jai nesibaigus, jau vežam iš naujo remontuot doh.gif na žodžiu ne kas... ir net nežinau ar čia tiesiog verta investuot ir pasiremontuot, ar vistik dairytis naujų ratų g.gif akys ir norai dabar jau linksta prie grynai naujo automobilio, po šitiekos remontų  doh.gif

As Zafiros jau neturiu, bet prisimenu tik gerai... aisku vasaros metu, nes ziema su dyzeline tai buvo ziaurios problemos doh.gif kiekviena ryta is kiemo mane istemdavo, nes neuzsivesdavau. Po geru metu irgi dingo trauka, niekas nerado priezasties. Bet siaip daugiau jokiu problemu, servise buvo tik kelis kartus, dideliu remontu neturejo, o parduodant pirkejai nelabai rado prie ko prisikabinti. Gera masinyte buvo 4u.gif
Atsakyti
na Klaipėdoj šalčiai gal ir nedideli, šiąnakt pvz buvo -14, kai kitur ir iki -24, bet užsivedinėja tphu tphu tphu tai kol kas gerai, nors ir dyzeliuks. bet va ką su ta trauka daryt g.gif o jūs ir pardavėt netvarkę???
ir dar klausimėlis vairuojančiom tokią mašiną - ar jums netrukdo matomumui ta vieta kur priekinis stiklas sujungtas su tuo mažuoju langeliu, tokia plati "stojkė" doh.gif nežinau kaip tiksliau lietuviškai pasakyt ax.gif nes man skykim prietemoj tai nelabai būtent piestieji matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2007 02 08, 17:35)
na Klaipėdoj šalčiai gal ir nedideli, šiąnakt pvz buvo -14, kai kitur ir iki -24, bet užsivedinėja tphu tphu tphu tai kol kas gerai, nors ir dyzeliuks. bet va ką su ta trauka daryt g.gif o jūs ir pardavėt netvarkę???
ir dar klausimėlis vairuojančiom tokią mašiną - ar jums netrukdo matomumui ta vieta kur priekinis stiklas sujungtas su tuo mažuoju langeliu, tokia plati "stojkė" doh.gif nežinau kaip tiksliau lietuviškai pasakyt ax.gif  nes man skykim prietemoj tai nelabai būtent piestieji matosi g.gif


Ko mes tik nedarem, niekas nepadejo. Varem kelis kartus i Opel'iu servisa, bet ju kompai nieko nerode ir nieko negalejo padet g.gif. Vazinejau ir pripratau, kad taip turi buti ir net nebejauciau, kol kas nors kitas neatsisesdavo doh.gif

O ta stojke tai siek tiek maise, esant reikalui reikdavo palinguoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Dyzelinėj Zafiroj neblogas varikllis stovi.Norėčiau tokios mašinos,dyzelio tiktai,bet kol kas tik pasvajoti galiu,labai jau jos brangios unsure.gif
Atsakyti
sveiki..
galvojam apie naują automobilį. vis žvalgomės į Opel Zafira. norėtume sužinoti, kokie pliusai/minusai, apskritai kokie atsiliepimai.
kelintų metų automobiliai su kokiomis bėdomis susiduria..

iš anksto ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti