Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

mes turbut jau isleisim ardymui saviske.. galiu tik apibendrintai parasyt atsiliepimus. Turim 1999m. 1,8L 16V benzinine. Prasuko nemazai km, dideliu remontu nebuvo, pagrinde tik einami dalykai (tepalai, filtrai, nusipirkus dirzai visi). Jautrokas kompas, nemegsta generatorius prikurdinejimu nuo laidu, toliau.. rauna is vietos gerai, sanaudos tiesiam greitkelyje ~6L, mieste ziema ~9-10L, siemet keitem jau diskus, kaladeles pirma karta. Saugumo atzvilgiu - lenkiu galva, vakar is priesingos eismo juostos ileke i musu Zafira, i vairuotojo puse, smugis nemazas buvo, kebului turbut jau sakes, pagalves issove, nevertes remontuot, bet.. vairuotojas sveikas liko, masina garbingai parriedejo i namus pati smile.gif galines sedynes nera super dideles, isskleidus bagazines kaip ir nelieka, na manyciau geras variantas 4 asmenu seimai, man smagiai vairavosi. Dabar jau dairomies didesnes, bet kiek ziurejom, turbut teks vel gryzt prie Zafiros.. unsure.gif arba kainos nerealios arba neekonomiskos remontu ir kuro atzvilgiu blush2.gif
Atsakyti
mane konkreciai domina sis variantas :
Opel Zafira 2.0 Di-16V () 82AG (~60Kw) (nuo 1999-2000 m.)
ar uztenka galio siam mazam motoriukui ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigs @ 2011 02 14, 11:07)
mane konkreciai domina sis variantas :
Opel Zafira 2.0 Di-16V () 82AG (~60Kw) (nuo 1999-2000 m.)
ar uztenka galio siam mazam motoriukui ? smile.gif


neužtenka, mašina per sunki, todėl reikia žiūrėti 74 kw.
Atsakyti
Sveikos ir as domiuosi zafirom, siaip modeliai man grazus, ir atrodo erdvi ta masina, tai va db ziuriu pliusus ir minusus, man svarbiausia kad remontas nebutu brangus smile.gif ir kad masina eitu kai beris ir vasara ir ziema thumbup.gif
Atsakyti
Čia gal biški ne į temą, bet zafira tikrai vykęs ir populiarus modelis, ką tik pasirodė nauja Zafira 2011 : http://www.vienaturi...5/topic914.html
Atsakyti
Nusipirkom ka tik ir labai dziaugiames thumbup.gif
dabar man klausimas iskilo, gale pas mus gan daznai teks sedeti vaikuciams, bet ten nera jokiu kilimeliu po kojom g.gif ar buna kazkokiu spec kilimeliu i pati gala, jei ne tai kip tada palaikot svara ten? nes na vasara tai nieko, bet is po lietaus ir saltuoju metu sezonu po poros vaziavimu ten vaizdas zada buti ne koks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2011 05 28, 21:01)
Nusipirkom ka tik ir labai dziaugiames thumbup.gif
dabar man klausimas iskilo, gale pas mus gan daznai teks sedeti vaikuciams, bet ten nera jokiu kilimeliu po kojom g.gif  ar buna kazkokiu spec kilimeliu i pati gala, jei ne tai kip tada palaikot svara ten? nes na vasara tai nieko, bet is po lietaus ir saltuoju metu sezonu po poros vaziavimu ten vaizdas zada buti ne koks  doh.gif



kilimėlių tikrai būna įvairių išmatavimų, tirsiog reikia paieškoti ir prisitaikyti smile.gif
Atsakyti
Kas turit zafyras, gal paaiškintumėt kuom skiriasi eleganse komplektacija nuo kitų? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanėlė: 05 rugpjūčio 2011 - 12:25
sveikos!
o gal kas galit pasidalinti nuoroda ar dokumentu kur butu technine informacija apie si automobili? tiksliau reikia paveiksliuko kur ieskoti vairo stiprintuvo skyscio bakelio, kad patikrinti ar jame pakanka skyscio. kazko vairas pradejo labai sunkiai suktis g.gif
Atsakyti
aš taip pat mąstau apie zafirą, bus matyt, planai tik kitiems metams, turiu opel astra, senutę, bet rieda gerai, kuro sąnaudos nedidelės, remontuota labai mažai, nor svažiuoju daug, kasdien, visur, ilga sir trumpas distancijas. todėl noriu likt prie opeliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2011 09 06, 19:21)
sveikos!
o gal kas galit pasidalinti nuoroda ar dokumentu kur butu technine informacija apie si automobili? tiksliau reikia paveiksliuko kur ieskoti vairo stiprintuvo skyscio bakelio, kad patikrinti ar jame pakanka skyscio. kazko vairas pradejo labai sunkiai suktis  g.gif


Labas,

Norint atsakyt i tavo klausima, reiketu suzinot, kelintu metu automobilis. Bet siaip, bakelis turetu buti desineje pusej, rato priekyje, nuemus posparni turetum prieiti. Tvarkesi mano vienas pazistamas sita dalyka sicia, bent jau pigiausiai tada gavosi.

Stiprintuvu remontas
Atsakyti
Sveiki, gal kas vairuoja automata? Kaip jie?
Atsakyti