Įkraunama...
Įkraunama...

Opel zafira - gal kas vairuojat?

na va, mano zafira jau remonte, nors dar jos nemačiau doh.gif vyro draugas parvarė iš Prancūzijos kiek daužtą doh.gif

tai gal yra vairuojančių tokią mašinikę? pasidalinkit patyrimais? nes man po mazdos eFkės, ji taip gan didelė atrodo doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 07 rugpjūčio 2006 - 17:15
Mes irgi domimes siuo modeliu, idomu butu suzinoti pliusus ir minusus.
O kaip musu ziemos ir opeliai, ar tai suderinama? Gasdina rudys...
Atsakyti
mano zafira jau kieme thumbup.gif tik dar nevažiavau doh.gif mat noriu, kad pilnai iki galo sutvarkytų, o jau tada ir aš raktelius priimsiu smile.gif
Atsakyti
Kai pradesi vazinet su nauja masinyte, gal galesi parasyt pliusus ir minusus. Labai lauksiu. P.S. O kelintu metu tavo Zafira?
Atsakyti
2001 mano baltuolė, kol kas smile.gif nes ot kaip nemėgstu baltų mašinų doh.gif nes plaut dažniau reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2006 06 06, 23:21)
Mes irgi domimes siuo modeliu, idomu butu suzinoti pliusus ir minusus.
O kaip musu ziemos ir opeliai, ar tai suderinama? Gasdina rudys...



Apie kokias rudis snekam?????? doh.gif 2001m auto!!!!!! Opeliai nuo '98 cinkuoti....Nu negaliu.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na apie tai as zinau, tik as girdejau, kad nors jie ir cinkuoti, bet labai sekmingai rudija pavazinejus musu keliais. Ta informacija mane labai nustebino, todel ir klausiu, noriu suzinoti is tu, kurie patys atvazinejo musu ziemos keliais.
Atsakyti
linaiva, na, ar jau važiavai? bigsmile.gif rėžk dabar tiesą į akis ax.gif
aš irgi renkuosi auto, ir man lyg siūlo zafirą, bet kad taksai pas mus su jom važinėja blush2.gif
Atsakyti
tai taxai turbūt todėl ir važinėja, kad mašiniukas tikrai labai lengvai valdomas smile.gif na manevruot su ja tikrai lengviau, nei man buvo su mazda, nors ir gerokai mažesne. kokie dar privalumai g.gif na aišku tie pliusai kurie kaip ir privalomi - kondicionierius, valdomi veidrodžiai, autopilotas ir kt. aišku aš žiūriu iš savo varpinės ir vis lyginu ją su buvusiąja lotuliukas.gif tai super didelis privalumas erdvė, didelė bagažinė thumbup.gif

kuomi dar džiaugiuos, tai sėdėjimu aukštai, nors ir kitose aukštesnėse mašinose taip būtų smile.gif lyginimo su taxi - na nelabai jaučiu, nes kažkaip pradėjus važinėt lyg pastebėjau, kad jos skirtingos lotuliukas.gif na mano juk be geltonų lipdukų biggrin.gif or dar daugiau mieste taxų yra Merivų, nei Zafyrų, tai irgi patebėjau bevažinėdama, nes pasirodo jos kiek mažesnės, neturi dar tų papildomų dviejų vietų gale, nors aš dar irgi jomis nė karto nepasinaudojau.

taigi kol kas tai matau daugiau pliusų nei minusų thumbup.gif or balta spalva gelbėja per tuos karščius kol ne šlapia ir dulkės ne taip dar matos. tik va jau į mazdą nebeina įlipt ax.gif o taip bijojau, kad nepriprasiu prie didelės mašinos, bet prisirišau prie jos super greit. va net teko pervaryt mazdulią iš vienos vietos į kitą, tai pasijaučiau tokia labai jau suspausta unsure.gif nors mašinytė tikrai tarnavo man ilgai ir ištikimai, o dabar jau perleista kitai vairuotojai.
ir dar - na kokia didelė bebūtų bagažinė, pas mane ji visad pilna lotuliukas.gif, visa vasaros įranga kuo puikiausiai ten sutilpo, nieko namo tampyt nereik thumbup.gif
Papildyta:
vu ir pripyškinau doh.gif bet kol kas tikrai esu nedidelėj euforijoj nuo šio mašiniuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 08 liepos 2006 - 14:45
oho blink.gif , sakai, viskas tik gerai g.gif , o aš kažkaip nelabai prie jos linkstu unsure.gif
minusų tikrai nematai? mastau.gif nu nors kokį vieną biggrin.gif
QUOTE(Linaiva @ 2006 07 08, 15:45)
aišku aš žiūriu iš savo varpinės ir vis lyginu ją su buvusiąja lotuliukas.gif

su kokia mazda lygini?

QUOTE
taigi kol kas tai matau daugiau pliusų nei minusų thumbup.gif or balta spalva gelbėja per tuos karščius

tai kondicionieriaus nenaudoji?

QUOTE
vu ir pripyškinau doh.gif bet kol kas tikrai esu nedidelėj euforijoj nuo šio mašiniuko ax.gif

smagu, kad taip thumbup.gif
Atsakyti
*nu tikrai, kol kas, nepastebiu jokių minusų, nors ir važinėju tik gal porą gerų savaičikių su ja smile.gif tiesiog aš ir visą laik, kol nepradėjau važinėt, buvau labai priešiškai prieš ją nnusistačius. net jau sumokėjus visus pinigus, buvo tokia mintis - nepatik, tuoj imu ir parduodu smile.gif todėl labai ilgai dar mazda stovėjo kieme nejudinama, blogiausiam atvejui, jei nepritapsiu prie zefiros. bet dabar viskaas čiki, ir mazda... jau praeitis biggrin.gif
*turėjau mazda 323
*kondicionierių žinoma naudoju, bet va pliusas, kad mašina nebūna tiek daug įkaitus, kai ir palieki saulėje
Atsakyti
Vairuoti šios mašinos neteko, bet daug važinėti ir girdėti nuomonę apie jas.
Kaune labai daug šių mašinų po taksi amblemomis, tai būtent mano pažįstami taksistai neturėjo jokių nusiskundimų. Mašinai praktiškai nebūdavo gesinamas variklis ir nieko smile.gif, žiemą gerai su ja kai daug sniego - į visus užpustytus kiemus be problemų. Manau, kad dar ir patogi, nes aukšta ir neįkrenti iki dugno atsisėdęs. Šeimai automobilis jėga, o dėl rūdžių, tai juk visas mašinas reikia prižiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti