Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 17:17)


Kadangi neissirenku objektyvo, sakau pirksiu fotika.


įdomus sprendimas
o tai blykstės nebeperki? ar kažką maišau, kad tau jos reikėjo?
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2012 12 08, 17:59)
1/15, 1.4, ISO 800 (50 mm objektyvas)

Svarbiausias faktorius čia yra diafragma. Turi būti kuo daugiau atverta.. gal pas tave tiesiog objektyvas kitoks, tai neužtenka kiek yra
O ir ta viena kita, kuri įdėta, tokios neidomios, kad nesusilaukia jokio dėmesio  biggrin.gif

Labai aciu, nes galvojau, kad ne toje temoje paklausiau, kad niekas neatsako 4u.gif turiu ir toki objektyva, siandien bandysiu su siuo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2012 12 08, 11:31)
Labai aciu, nes galvojau, kad ne toje temoje paklausiau, kad niekas neatsako 4u.gif  turiu ir toki objektyva, siandien bandysiu su siuo 4u.gif


o tai kokia diafragma su anuo buvo?
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 08, 18:26)
įdomus sprendimas
o tai blykstės nebeperki? ar kažką maišau, kad tau jos reikėjo?

Fotika planavau veliau, bet kadangi neapsisprendziu del objektyvo, tai sukeiciu vietom pirkinius, abiems nera litu kolkas.
Blykstes reiks anyway, bet kadangi mazai, mastau ar naudota pirkt ar nauja canon 600ex. Nes issiverst 100% be jos manau nepavyks... cia as i ateiti mastau...
Ner taip lengva viska issirinkt, kai kainos grazios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 08 gruodžio 2012 - 17:40
QUOTE(-Tynka- @ 2012 12 08, 18:36)
o tai kokia diafragma su anuo buvo?

didziausia 4, bet as bandziau fotkint su 17-40mm, o turiu ir 50mm, tik jo didziausia diafragma 1,8. Speju, kad Jusu nikonas, jai 1,4 turi, nes mano canonas ir turi tik 1,8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2012 12 08, 11:46)
didziausia 4, bet as bandziau fotkint su 17-40mm, o turiu ir 50mm, tik jo didziausia diafragma 1,8. Speju, kad Jusu nikonas, jai 1,4 turi, nes mano canonas ir turi tik 1,8 4u.gif


Mano Pentax'as, bet tai ne esmė. mano objektyvas 50 mm 1.4, bet jų gi būna visokių visiems fotikams. su f 4 tokie blikiukai natūralu, kad nesigauna. Bet f 1.8 tai jau pats tas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 08 gruodžio 2012 - 18:16
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 07, 10:31)
Tai juk nesmerkiam (bent as tai ne  ax.gif ), diskutuojam tiesiog - o tu iskart su pamokslais  mirksiukas.gif

As tikrai nedristu teigti, kad tokiu atveju pulciau gelbeti - su mano reakciju greitumu tai jau siaip ar taip butu per velu, kai susiruosciau, netgi paliekant nuosaly visas egoistines baimes ir savisaugos instinktus blush2.gif Bet mintis fotografuoti tokiu atveju irgi neateitu - ta visgi dristu teigti rolleyes.gif

O isvis tai man sitoj situacijoj baisu buvo ne tai, kad tokia nuotrauka buvo padaryta, o kad ji buvo paskelbta laikrastyje, ir dar su tokia antraste - cia jau net ne pigu, o tiesiog slykstu. Ir fotografui garbes irgi nedaro, kad leido ta nuotrauka skelbti ir dar turbut uzsidirbo is to.

drinks_cheers.gif galėčiau po kiekvienu žodžiu pasirašyti.


Taip gaila buvo šiandien, kad nepasiėmusi fotoaparato buvau... Senamiestyje tokia nereali kalėdinė nuotaika su krintančiomis snaigėmis, karštu vynu už kavinių langų ir linksmų žmonių šventiškai pasipuošusiose gatvelėse wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 17:17)
Kadangi neissirenku objektyvo, sakau pirksiu fotika.

Idomiai tu cia... zutbut reikia pinigus isleisti, ar kaip? g.gif

O pagal ka tu objektyvus renkiesi? Ar tiesiog bandai visus is eiles ir ziuri, kuris prilips? Nesistebiu, kad 16-35 nepatiko - ji prisijaukinti reikia, as siuo metu kaip tik bandau, tai mazdaug kas desimtas bandymas pavyksta, kiti - be rysio rolleyes.gif Bet kartais labai idomios foto gaunasi, ypac jei pavyksta tikrai arti prieiti ir kampus suziureti... ax.gif

24-70 f2.8 tikrai geras, kaip zoomas (ir brangus atitinkamai), bet jei i portretus orientuojiesi, tai ar ne geriau fiksas tada? Pigesnis, lengvesnis, optine kokybe geresne.
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 12 07, 11:08)
Sveikos...

Sorry, kad dingus.. Bet.. Neturiu ką rodyt, neturiu dabar net kaip fotkint, dešinės rankos rodomąjį blederint ikišau, sudarkė visą pirštą vaiko gimtadienio dieną, gryžę namo rado kraujo klane atsijungusią.... Na nesvarbu.. Sugys, tik palinkėkit kuo greičiau... verysad.gif

oje, kaip skaudžiai blink.gif linkiu, kad greit sugytų.

QUOTE(sayonara @ 2012 12 07, 11:31)
oho, cioce.. galėsim eit naktį vilniuj pasivaikščiot biggrin.gif

aš tai pakliūnu į situacijas. vieną kartą į invalido vietą toks lėktuvo dydžio mersas mersas skersai pasistatė prie PC, išlindo toks gorila didelis ir plaukuotas, aš priėjau, sakau, užuojauta. Jis, kodėl, kas? Sakau, nu Jūs visiškas invalidas, man invalidų visada labai gaila.

lotuliukas.gif galvon negavai?

ekstremalės jūs su vuniščia doh.gif

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 07, 11:34)
O studentavimo laikais kai prie vyro priėjo monstrai su pasakymu - DUOK parūkyt!, jis pasakė aš nerūkau, o po to - DUOK paskambint, tai atidavė telefoną ramiai ir nuėjo biggrin.gif


Sveiko proto džentelmenas smile.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 07, 11:41)
Say, tikiu, kad padarytas gėris, kaip ir blogis sugrįžta. Aš irgi iš tų rėksnių ir pasipiktintojų. Kartą pamokiau alkoholikę motiną ir jos vyriškį, kurie kūdikį, laikė žemyn galva  unsure.gif Bet... kas iš to? ar jie ims elgtis geriau? smarkiai abejoju.


Gal neims, o gal ir ims. Visvien yra dalis žmonių, kuri tik parodžius tam tikras jų klaidas iš pradžių gal šiaušias, bet vėliau susimąsto, pakeičia bent minimaliai. Kad ir tuo atveju, gal bent viešai stengsis elgtis taip, kad panašių pastabų negautų, nes tai gi nemalonu yra.
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 15:52)

Praskiesti jūsų siaubiakus baubiakus tongue.gif

Dailiai

QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 08, 14:16)
Aš labai labai už pratęsimą, nes sugipsavo mano puikiąją kairiąją kojelę biggrin.gif O keletą idėjų aš turiu, bet laiko trūksta išpildymui... Tai gal pratęsiam? Bent jau bus 3 nuotraukos biggrin.gif 
4u.gif


Greito ir sėkmingo sveikimo 4u.gif
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 21:19)

24-70 f2.8 tikrai geras, kaip zoomas (ir brangus atitinkamai), bet jei i portretus orientuojiesi, tai ar ne geriau fiksas tada? Pigesnis, lengvesnis, optine kokybe geresne.

Aš apie tokį galvoju, kad būtų galima patogiai patalpoje fotografuoti, kad ir pvz darželio šventes, kur mažai vietos ir apšvietimas labai šiaip sau. Su 50 mm 1.8f reikia laukan išeit, kad vaizdelis sutilptų doh.gif
O gal yra dar geresnių variantų tkiam fotografavimui viduje?
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 21:19)
Idomiai tu cia... zutbut reikia pinigus isleisti, ar kaip?  g.gif

24-70 f2.8 tikrai geras, kaip zoomas (ir brangus atitinkamai), bet jei i portretus orientuojiesi, tai ar ne geriau fiksas tada? Pigesnis, lengvesnis, optine kokybe geresne.

O kas cia idomaus. Noriu FF ir issirinkau, o objektyva nusprendziau veliau pirkt. Jei buciau 100% tikra del kazkokio objektyvo, pirkciau ji.
Gal kitoms lengva apsispresti, nezinau.

Ne tik i portretus schmoll.gif
O bandzius 24-70 2.8? Kiek skaiciau, jis toks einamiausias is tu geruju. As apie naujesne versija mastau ... o nuomoj nera jo, kad pabandyciau, o ir kaina 7000 lotuliukas.gif .


QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 12 08, 21:42)
Aš apie tokį galvoju, kad būtų galima patogiai patalpoje fotografuoti, kad ir pvz darželio šventes, kur mažai vietos ir apšvietimas labai šiaip sau. Su 50 mm 1.8f reikia laukan išeit, kad vaizdelis sutilptų  doh.gif
O gal yra dar geresnių variantų tkiam fotografavimui viduje?

O fotikas FF ?

As irgi turiu 50 1.8 kolkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 08 gruodžio 2012 - 20:55
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 12 08, 20:42)
Aš apie tokį galvoju, kad būtų galima patogiai patalpoje fotografuoti, kad ir pvz darželio šventes, kur mažai vietos ir apšvietimas labai šiaip sau. Su 50 mm 1.8f reikia laukan išeit, kad vaizdelis sutilptų  doh.gif

Tai jo, realiai gi 80mm gaunasi, jei ant cropo uzsuktas 50-tukas... bet uztai sviesus jis smile.gif

Sako, kad labai neblogas yra Canon 35 mm 1.4f - tik va kaina jau visai kitokia negu 50-tuko rolleyes.gif
Atsakyti