Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Taigi... pradžiamokslių konkursas "Garsas" neįvyko verysad.gif verysad.gif
Kaip buvo 2 foto, taip ir tebėra. Gal dalit pasiūlyt, ką daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 12 08, 10:25)
Taigi... pradžiamokslių konkursas "Garsas" neįvyko  verysad.gif  verysad.gif
Kaip buvo 2 foto, taip ir tebėra. Gal dalit pasiūlyt, ką daryt?  g.gif


Sveikos wink.gif

Manau keliam garsą po švenčių smile.gif. Dabar tokia ramybė temoj, kad bet koks konkursas neįvyks. Na nebent kalėdinių kepinių wink.gif
Atsakyti
Laba, as tokia tyli skaitytoja sios temos, bet negaliu nepaklausti, nes vakar visa vakara prasikankinau bandydama isgauti, tokius ,,burbuliukus - blikiukus,,, neatrodo aukstas pilotazas, bet matau, kad kazka ne taip darau
user posted image
atsiprasau uz pakartota foto
nesigauna ir tiek schmoll.gif bandziau tamsoj su ilgint islaikyma, kuo daugiau atveriant diafragma, bet nieko panasaus schmoll.gif
buciau labai dekinga uz paaiskininma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muffins: 08 gruodžio 2012 - 11:38
Iki Kalėdų liko 16 dienų. Laikas puošti namus...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 12 08, 11:25)
Taigi... pradžiamokslių konkursas "Garsas" neįvyko  verysad.gif  verysad.gif
Kaip buvo 2 foto, taip ir tebėra. Gal dalit pasiūlyt, ką daryt?  g.gif


Aš labai labai už pratęsimą, nes sugipsavo mano puikiąją kairiąją kojelę biggrin.gif O keletą idėjų aš turiu, bet laiko trūksta išpildymui... Tai gal pratęsiam? Bent jau bus 3 nuotraukos biggrin.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 12 08, 12:25)
Taigi... pradžiamokslių konkursas "Garsas" neįvyko  verysad.gif  verysad.gif
Kaip buvo 2 foto, taip ir tebėra. Gal dalit pasiūlyt, ką daryt?  g.gif

Aš irgi už konkurso nukėlimą. Dabar toks metas - visokie lakstymai, planavimai, ruoša prieš šventes. Man gruodis - iš vis švenčių maratonas doh.gif : 5 gimtadieniai, jubiliejus, plius dar Kalėdos ir Naujieji. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2012 12 08, 10:01)

Labai grazi ideja kalendoriaus, taip sventiskai ziurisi visos nuotraukos smile.gif

drinks_cheers.gif

Bet tema kokia rami, net keista smile.gif nėra ko skaityti vakare biggrin.gif
ir fotkių mažai, net ir kritikai niekas nebededa smile.gif turbūt mokinukų neliko biggrin.gif

Tiesa, o advento kalendoriui galima iš anksto pasiruošti foto, ar ten reikia būtent tą dieną nufotografuoti, kuri tau priklauso? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 16:47)
Tiesa, o advento kalendoriui galima iš anksto pasiruošti foto, ar ten reikia būtent tą dieną nufotografuoti, kuri tau priklauso?  smile.gif

pasiruošk iš anksto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 08 gruodžio 2012 - 15:57
QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 15:55)
pasiruošk iš anksto

tada gerai smile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2012 12 08, 05:37)
Laba, as tokia tyli skaitytoja sios temos, bet negaliu nepaklausti, nes vakar visa vakara prasikankinau bandydama isgauti, tokius ,,burbuliukus - blikiukus,,, neatrodo aukstas pilotazas, bet matau, kad kazka ne taip darau
atsiprasau uz pakartota foto
nesigauna ir tiek schmoll.gif  bandziau tamsoj su ilgint islaikyma, kuo daugiau atveriant diafragma, bet nieko panasaus schmoll.gif
buciau labai dekinga uz paaiskininma 4u.gif

1/15, 1.4, ISO 800 (50 mm objektyvas)

Svarbiausias faktorius čia yra diafragma. Turi būti kuo daugiau atverta.. gal pas tave tiesiog objektyvas kitoks, tai neužtenka kiek yra

QUOTE(kristalines @ 2012 12 08, 09:47)
ir fotkių mažai, net ir kritikai niekas nebededa smile.gif turbūt mokinukų neliko  biggrin.gif


O ir ta viena kita, kuri įdėta, tokios neidomios, kad nesusilaukia jokio dėmesio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 08 gruodžio 2012 - 17:01
Tai va, niekas siknos nespardo, neidomu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kas turit Mark II? Kaip jis po senojo fotiko rolleyes.gif ?

Kadangi neissirenku objektyvo, sakau pirksiu fotika. Vakar issinuomavau objektyva 16-35 2.8, tai nebenoriu as jo pirkt... Nereik tokio plataus man, o ir portretus pamirst su juo.
Noreciau naujaji 24-70 2.8 IS isbandyt, bet nera lyg nuomoj. Gal kas turit? Kokie ispudziai?
Jei kas nepatingesit atsakyti, busiu dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 08 gruodžio 2012 - 17:17