Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Juo labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 15:52)
Praskiesti jūsų siaubiakus baubiakus tongue.gif

Labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 14:52)
Smagu, kad pasnigo smile.gif

Labai grazu ir jauku smile.gif

Bet kad pasnigo, tai visai nesmagu schmoll.gif Pas mus jau visa salis baigia sugriuti, baisu ir pagalvoti, kas bus, jei nesiliaus snigti cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 16:52)


Svelniai, patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Nekandraudama laukiu šiandienos advento kalendoriaus nuotraukos. ax.gif Visos nuotraukos puikios. Skirtingas stilius, skirtingos mintys darant jas - man patinka paanalizuoti.

O la la - tikrai paprasta ir gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 07 gruodžio 2012 - 18:29
O la la la -> Man irgi patiko foto tavoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 14:52)
Smagu, kad pasnigo smile.gif


Gražu.
O la la la, įkelk į šią dieną advento kalendoriuje, kad neliktų tuščia.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 07, 23:57)
Gražu.
O la la la, įkelk į šią dieną advento kalendoriuje, kad neliktų tuščia.

ši diena buvo mano, bet susikeitėm ir aš anksčiau įkėliau. Jaučiuosi atsakinga, kad nėra foto, tad. pavėluotai ..

buvo likę 17d.

"Kalėdos – susitaikymo ir vilties metas, nuspalvintas tradicinėmis spalvomis – raudona, balta, žalia, auksine, sidabrine, pražydęs vis margesnėmis Betliejaus žvaigždėmis.
Betliejaus žvaigždė – taip romantiškai ir atspindint gražiausią bei prasmingiausią žiemos įvykį – dažnai vadinama nuostabi gėlė, Puansetija."

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 07 gruodžio 2012 - 23:15
QUOTE(Yvette @ 2012 12 07, 23:00)
ši diena buvo mano, bet susikeitėm ir aš anksčiau įkėliau. Jaučiuosi atsakinga, kad nėra foto, tad. pavėluotai ..

g.gif g.gif o tai kaip čia taip išeina, kad susikeitėt ir tas žmogus, kuris turėjo šiandien dėti, neįdėjo? g.gif nes tavo foto kartojasi, ją jau matėm...beje, labai patiko idėja, mintis bigsmile.gif

tai jau tuomet geriau, kad foto kalendoriuje nesikartotų, aš esu už tai, kad o la la įkeltų ją vietos pavėluotosios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 08, 01:22)
g.gif  g.gif o tai kaip čia taip išeina, kad susikeitėt ir tas žmogus, kuris turėjo šiandien dėti, neįdėjo? g.gif nes tavo foto kartojasi, ją jau matėm...beje, labai patiko idėja, mintis bigsmile.gif

tai jau tuomet geriau, kad foto kalendoriuje nesikartotų, aš esu už tai, kad o la la įkeltų ją vietos pavėluotosios ax.gif

na ne visai sutinku, kad foto kartojasi, tik veidai tie patys matyti. O foto, dvi skirtingos.

Olala foto graži ir kalendorių papuoš. Bet norėčiau ir šią foto ten palikti, o taip pat prijungsiu ir originaliai vakar turėjusią pasirodyti, kai tik žmogus prisijungs.
Kad išliktų eiliškumas, galiu pataisyti savo žinutę ir įkelti foto. Girdi, slapuke?

O kodėl žmonės foto neįkelia.... Negi jums nepasitaiko netikėtumų, dėl kurių reikia viską mesti ir foto advento kalendorius būna paskutinis dalykas apie kurį galvojat..

Geros dienos
Atsakyti
Yvette gražiai užpildė 17 advento diena:)
Atsakyti
O la la la, patiko tavo nuotrauka. 4u.gif
Yvette, grazu smile.gif
Labai grazi ideja kalendoriaus, taip sventiskai ziurisi visos nuotraukos smile.gif
Atsakyti