Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 07, 11:45)
Priimu užuojautą, nors tai buvo seniai jau ir be to man sakyčiau pasisekė. Tą pačią naktį (tik nežinau ar prieš tai, ar po to, nes jie manęs patykojo rytą ~6 val.), požeminėj perėjoj, prie kurios jie mane spardė ir per kurią aš nusprendžiau neiti, buvo sudaužytas, visaip pripjautas vyras, žinau tik tiek, kad jis liko gyvas, nors ir labai baisios būklės. Tai sakyčiau man pasisekė. Man tik keista, kad tokios pabaisos sau ramiai sėdi ant šaligatvio ir laukia  doh.gif

Basiu net skaityti tokius dalykus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 07, 11:28)
Jo, aš irgi nenutylinti  schmoll.gif  Paskutinį kartą kai per šokius močiutė vertė vaiką verkiantį eiti šokti (grubiai taip), aš pasakiau jai, kad tai baisu ir negaliu to suprasti, man širdį skauda.  Ir tai buvo intuityvu, jos charakterio nepakeisiu.
Tai manau toks būdas labai šiaip nesaugus, kai protas aptemsta  biggrin.gif


tai aš rizikuoju būti apšaukta arba blogai nužiūrėta, mano vaikas vargšiukas.
Gal netgi panaši situacija su gitaros pamoka buvo. Aš priverčiau vaiką eiti ir groti. Pasakiau, kad po šios pamokos galės mesti, laužyti gitarą daryti, ką tik nori, bet šią pamoką atgros. Nes neperspėjom mokytojo, jis mūsų laukė,ruošėsi. Tai vat. Su ašarom akyse, bet atgrojo ir dar toliau sėkmingai lanko tas pamokas, savu noru tiesa.

Nesu pūkuota mama biggrin.gif
Atsakyti
Dalinuosi informacija apie Klaipėdoje vykstančią parodą:
Kristinos Sereikaitės paroda "Esu. Būsiu".
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 12 07, 09:54)
* aš į bendrą tendenciją atsakiau - straipsnis su klausimu apie etiką ir netgi griežtesnį įvertinimą yra, temoje pasisakymai, kad šiurpu ir blogai yra, tad ir paskatinau nesmerkti

** man, tarkim, nepatinka sensacijų vaikymasis, aprašinėjimai baisybių, nusikaltimų, stichinių nelaimnių ir pan., bet aš nerandų tikrai rimtų argumentų to nedaryti, nes tuomet žiniasklaida būtų nebe žiniasklaida, o saldžių naujienų apie gražius žmones skleistuvas.

* Nu tai apie ka as ir kalbu... smile.gif Kokia bebutu diskusijos tema, visada anksciau ar veliau ateis say ir paskatins nedaryti to ar ano... o man, nesusipratusiai, vis uzkliuva tie paskatinimai, nes nu galvoju gi, kad visos cia jau dideles mergaites esam, ne mokinukes, tai gal ir nebutini tie paskatinimai mirksiukas.gif Ai bet nekreipk labai demesio, cia turbut tiesiog mano asmenine problema su autoritetais, sakeisi pati tokia turinti, tai gal ir mane suprasi biggrin.gif

** Baisybiu ir blogybiu vengti ziniasklaidoje nereikia, o kaip jas pateikti - cia jau visai kita tema. Asmeniskai manes neitikina argumentas, kad is tu purvinu sensacingu ziniu gal ir kas gero gausis, nes kas nors susimastys, bla bla bla... bet tai tik mano nuomone, ir nerasysiu dvieju metru paklodes jai pagristi, tingiu tongue.gif

Ir dar del to fotografo, pardavusio nuotrauka laikrasciui - taip, as manau, kad butu buve maziau "negrazu", jei nuotrauka jis butu tiesiog atidaves, o dar geriau, jei isvis butu atsisakes leisti ja publikuoti. Bet velgi, tai yra grynai mano asmenine nuostata, ir viena is priezasciu, kodel negaleciau buti reportazininke, nes per daug tokiu ir panasiu dilemu iskiltu ir neduotu man ramiai gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 12 07, 10:31)
aš tai pakliūnu į situacijas. vieną kartą į invalido vietą toks lėktuvo dydžio mersas mersas skersai pasistatė prie PC, išlindo toks gorila didelis ir plaukuotas, aš priėjau, sakau, užuojauta. Jis, kodėl, kas? Sakau, nu Jūs visiškas invalidas, man invalidų visada labai gaila.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj čia tai geras

O Londone kas rytą metro stoja, nes kažkas kažkur nualpo, įkišo koją į tarpą prie traukinio, nugriuvo stotelėj...žodžiu, kasdienybė... vien man važiuojant kiek yra sakę - traukinys vėluoja, nes ten ir ten buvo partrenktas žmogus unsure.gif o rytais, kai pats pikas į darbus, tai išvis doh.gif

Bet vis tiek vakar prieš einant miegoti, galėjau nežiūrėt tos foto unsure.gif
Atsakyti
Garso konkurse ir as tikriausiai nesudalyvausiu blush2.gif Minciu 0. Nebent dar pratestu laika ir ka nors sugalvociau, bet neesu tikra.
QUOTE(isora @ 2012 12 07, 11:08)
Sugys, tik palinkėkit kuo greičiau... verysad.gif

Oi kaip baisu ir nesmagu, uzjauciu unsure.gif Linkiu, kad kuo greiciau sugytu! 4u.gif

QUOTE(sayonara @ 2012 12 07, 11:31)
aš tai pakliūnu į situacijas. vieną kartą į invalido vietą toks lėktuvo dydžio mersas mersas skersai pasistatė prie PC, išlindo toks gorila didelis ir plaukuotas, aš priėjau, sakau, užuojauta. Jis, kodėl, kas? Sakau, nu Jūs visiškas invalidas, man invalidų visada labai gaila.

lotuliukas.gif thumbup.gif

Labai grazios advento kalendoriaus nuotraukos, smagu stebet ir laukt kiekviena diena vis naujos foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 07 gruodžio 2012 - 12:57
QUOTE(Yvette @ 2012 12 07, 11:01)
tai aš rizikuoju būti apšaukta arba blogai nužiūrėta, mano vaikas vargšiukas.
Gal netgi panaši situacija su gitaros pamoka buvo. Aš priverčiau vaiką eiti ir groti. Pasakiau, kad po šios pamokos galės mesti, laužyti gitarą daryti, ką tik nori, bet šią pamoką atgros. Nes neperspėjom mokytojo, jis mūsų laukė,ruošėsi. Tai vat. Su ašarom akyse, bet atgrojo ir dar toliau sėkmingai lanko tas pamokas, savu noru tiesa.

Nesu pūkuota mama  biggrin.gif


Ten buvo ne taip. Mergaitė tikrai buvo pavargus. Juk būna ne nuotaikoj ir vaikai. Ta močiutė tiesiog stūmė ją ir stužūmė, o ji tokia graži, tokia tyra, taip geranoriškai bandė susitarti - nenoriu močiute, o mes, mamos, taip gražiai sakom, nu niekis, truputį pažiūrėsi ir galėsi pašokt vėliau, taip nu tikrai nuoširdžiai gražiai, ir jau rodės pataisėm situaciją, o ta viską sugadino, bū bū bū bū eik sakau, eik sakau, eik sakau, eik sakau, aš tave paliksiu, galėsi viena eit namo, staigiai eik ph34r.gif Išstūmė konkrečiai doh.gif

Aš tai nesuprantu ir niekad to nesuprasiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 07 gruodžio 2012 - 14:24
Smagu, kad pasnigo smile.gif

user posted image

Praskiesti jūsų siaubiakus baubiakus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 07 gruodžio 2012 - 15:14
QUOTE(o la la la @ 2012 12 07, 14:52)

Labai gražu. Taip paprasta, o gražu gražu smile.gif
Atsakyti
O la la la, labai paprasta, šilta ir širdžiai miela nuotrauka wub.gif Blikiukus uždėjau? Nes dešiniame šone kai kur matosi blogai nuvalyti ax.gif
Atsakyti
O jei zinotumet, kad uz TA kadra gausite viso menesio atlyginima... Ir zinomuma... Niekada negalima kalbeti, kol nesusidurei ax.gif

Isora-pasigedau, bt negalvojau, kd taip baisiai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 07, 15:32)
O jei zinotumet, kad uz TA kadra gausite viso menesio atlyginima... Ir zinomuma... Niekada negalima kalbeti, kol nesusidurei ax.gif

Isora-pasigedau, bt negalvojau, kd taip baisiai 4u.gif


manau gavo kur kas daugiau nei vieno menesio atlyginimą biggrin.gif
Atsakyti