Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(kristalines @ 2012 12 27, 14:01)
Sveikos. Aš neįkėliau kalendoriaus foto i flickra, tai galbut R.i.R. galetum ikelti mano foto i savo posta, zemiau savo foto? nes tu turbut gali redaguoti ten... nes nesinori ten tuscios vietos palikti. ar imanoma taip butu, merginos? ar palikti kaip yra?

Padaryta mirksiukas.gif
Pasiėmiau šiandien iš pašto savąją mainų foto wub.gif ačiū, Ritule už pavasarį ir gražius žodžius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 27 gruodžio 2012 - 13:15
nepamirskite ikelti savo geriausios 2012 foto CIA wink.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 27, 13:11)
Padaryta  mirksiukas.gif


Dėkoju oro_buckis.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

turbūt gottes reikia klausti - ant Nikkor 50 mm kokį heliosą dėti? Žiūriu ebay, bet ten tiek visko..... Gal dar kas turit ir galit padėti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 27 gruodžio 2012 - 13:24
nu jeigu mano siųsta mainų foto nenueis iki Naujako, eisiu kokį aktą surengsiu prie pašto doh.gif kasdien vis tikrinu, laukiu, kada jau pasisakys gavusioji...o žinių kaip nėr taip nėr... Ir pati dar negavau nieko schmoll.gif

suprem, heliosui reikia adapterio priklausomai nuo turimo fotiko. Bet aš jo neturiu...irgi visai gal būtų įdomu išbandyt, tik nežinau, kokio adapterio man reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 12 27, 13:08)
Aha  ax.gif nikon  FG-20 pasiemiau smile.gif

Nes yra geresnių, tas pats zenitas mirksiukas.gif Nors nzn kiek mokėjai, jei kokį 100lt tada tikrai ne gaila ir dulkėms laikyti ir šiaip išbandymams 4u.gif
Sveikinu su pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 27, 13:34)
suprem, heliosui reikia adapterio priklausomai nuo turimo fotiko. Bet aš jo neturiu...irgi visai gal būtų įdomu išbandyt, tik nežinau, kokio adapterio man reik g.gif


Kaip sužinoti? g.gif Galvoju, kad gal pagal objektyvo milimetrus žiūrėti g.gif
Atsakyti
keliu savo geriausia 2012 metų nuotrauka
user posted image

dėl mainų foto iki naujųjų nebegalėsiu patikrinti ar atėjo, nes tik tada namo parsirasiu, tai kas man siuntė dar lai nestresuoja, gal ji jau ramiai guli mano pašto dėžutėj
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 12 27, 13:40)
keliu savo geriausia 2012 metų nuotrauka
[img]http://farm8.staticflickr.com/7089/7268614820_5c4fbab3d5_z.jpg


Apžiūrėjau jau ją, nice mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 27, 13:36)
Nes yra geresnių, tas pats zenitas mirksiukas.gif Nors nzn kiek mokėjai, jei kokį 100lt tada tikrai ne gaila ir dulkėms laikyti ir šiaip išbandymams 4u.gif
Sveikinu su pirkiniu  4u.gif

panasiai ir mokejau mirksiukas.gif keliais litais daugiau smile.gif
As isvis nesu daiktu verge, perku, parduodu, dovanoju ir neimu i galva, daug nesvarstau pries kazka isigydama smile.gif Jei noriu ir galimybes yra, ir perku. jei nera, laukiu kol jos atsiras biggrin.gif

Matai, as ne kazka ismanau apie juostas, istikruju nieko neismanau, biggrin.gif tai gal ir apgavo mane smile.gif Bet man sake, kad pvz. zenitas ir nikonas, tai tas pats, kas mersa su zazu lygint.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 12 27, 13:45)
panasiai ir mokejau  mirksiukas.gif keliais litais daugiau smile.gif
As isvis nesu daiktu verge, perku, parduodu, dovanoju ir neimu i galva, daug nesvarstau pries kazka isigydama smile.gif Jei noriu ir galimybes yra, ir perku. jei nera, laukiu kol jos atsiras biggrin.gif

Matai, as ne kazka ismanau apie juostas, istikruju nieko neismanau,  biggrin.gif  tai gal ir apgavo mane smile.gif Bet man sake, kad pvz. zenitas ir nikonas, tai tas pats, kas mersa su zazu lygint.

Juk vis tiek,prieš pirkdama gal pasiskaitei apie juos mirksiukas.gif Šiaip FG-20 geras variantas. Ir aš ne kažką išmanau, bet apie nikon juostinukus paskaitinėju vis.
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 27, 14:05)
Juk vis tiek,prieš pirkdama gal pasiskaitei apie juos mirksiukas.gif Šiaip FG-20 geras variantas. Ir aš ne kažką išmanau, bet apie nikon juostinukus paskaitinėju vis.

Kad nekažką ir tos info radau, daugiausia forumuose (kūdroj, dar kažkur buvau radusi kažką), nu bet nieko ypatingo, kaip ir apie viska, nuomoniu yra visokiu. Ai, užsidegiau, kad noriu išbandyt šitą reikalą, ir reikėjo "čia ir dabar", tai dbr jau ką turiu, tuo ir džiaugiuosi irnesakyk.gif mirksiukas.gif o geriausia, kas su objektyvu telpu namie biggrin.gif zoomas 43-86 smile.gif
Vyras sako, tai jau pirkt skaneri ar dar ne doh.gif Sakau palauk kol išpyškinsiu juosta, tada ir pasakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 27 gruodžio 2012 - 14:17