Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ačiū, kurios netingi ir atsako, ko paklausiu smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleya: 22 gruodžio 2012 - 12:39
isora, ant Tavo foto elniai pritrepsėjo? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2012 12 22, 13:04)
isora, ant Tavo foto elniai pritrepsėjo?  bigsmile.gif  thumbup.gif

aha.. lotuliukas.gif karpiau tą juodą popieriu blikam kitokiem, prie objektyvo konstravau... lotuliukas.gif
Atsakyti
ar yra dar gyvų smile.gif

Padėkite išsirinkti, ar nikon F65 ar nikon fg20. Žinau, kad jie skirtingi, bet gal kam teko mėginti, ir pasakytumėt, su kuriuo lengviau/įdomiau būtų pasižaisti ax.gif

pleaaaaaaaaase biggrin.gif užkrėtėt su savo tom juostom, o į pagalbą neateinat. schmoll.gif Man reikia kuo greičiau pasakyti, kurį imu, nu patarkit smile.gif
Atsakyti
Flickr dalina dovanas, paspaudus gausit 3 men. Pro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 12 22, 13:59)
ar yra dar gyvų smile.gif

Padėkite išsirinkti, ar nikon F65 ar nikon fg20. Žinau, kad jie skirtingi, bet gal kam teko mėginti, ir pasakytumėt, su kuriuo lengviau/įdomiau būtų pasižaisti  ax.gif

pleaaaaaaaaase  biggrin.gif  užkrėtėt su savo tom juostom, o į pagalbą neateinat. schmoll.gif  Man reikia kuo greičiau pasakyti, kurį imu, nu patarkit  smile.gif

Atvirai nė vieno neimčiau smile.gif Kokia kaina jų? O jei rinktis iš tų dviejų, tai FG20 jis turi manualfocusą, o F65 autofocusas jau yra. Gal kokį geresnį zenitą pasiieškok? g.gif

Išsiunčiau pirštinaites, tad iki Naujųjų tikrai abi gausite 4u.gif Nespėjau jas įamžinti, tad jei nepagailėsite laiko nufotkinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 22, 18:04)

Išsiunčiau pirštinaites, tad iki Naujųjų tikrai abi gausite 4u.gif Nespėjau jas įamžinti, tad jei nepagailėsite laiko nufotkinkit 4u.gif

wub.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 22, 09:55)
Seagirl, labai grazi mergyte, ir foto patiko is pacio ryto paaikciojau smile.gif bet del rukelio, mano manymu, ne visur jis tinka, mano manymu, ne ant visu foto ji reiktu deti, bet pasilikti tik vienai kitai foto, kurioms norisi suteikti paslapties.
O rukeli as darau dar kitaip. Tiksliau, zinau du budus ji padaryti.


Visiskai tam pritariu 4u.gif
O gal pasidalintumet bent vienu budu...? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 22 gruodžio 2012 - 18:35
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 21, 23:56)
Turiu ji, fokusas pabega pabega vis... Skaiciau kad ju tokia beda.

NETIESA.
Turėjau canon 50mm 1.8 ir viskas su juo gerai buvo, kai nusistačiau ONE shot.
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 22, 21:04)
NETIESA.
Turėjau canon 50mm 1.8 ir viskas su juo gerai buvo, kai nusistačiau ONE shot.

As net ta pati daikta fotkinau ir ziurejau kiek nusoks fokusas, o ir skaiciau ne karta, kad taip buna su jais. Gal ir netiesa.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 22, 21:28)
As net ta pati daikta fotkinau ir ziurejau kiek nusoks fokusas, o ir skaiciau ne karta, kad taip buna su jais. Gal ir netiesa.

Aš sakau, kaip buvo, bičas pirko nei tikrinęs, nei ką, pirmą nuo krašto ir žiauriai gerai viskas su juo buvo. Višta, kaltinau jį, kai pati buvau blogai nustačius, kai nustačiau one shot per meniu, nuo tada jokių bėdų nebuvo
Atsakyti
Ačiū Jokubaitei už nuostabų jūros vaizdelį! Nerealiai smagu.Šįvakar laiškininkė atnešė smile.gif
Atsakyti