Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Pareinu ir aš su 2012-ųjų foto:

user posted image

Kažkaip silpnai aš šiemet...
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Gal ką galit pasakyti apie Nikon FG-20 ? ax.gif noriu toki isisgyti, siulo is patikimu ranku, saugota ir myleta bigsmile.gif
Atsakyti



QUOTE(Muffins @ 2012 12 21, 18:28)
nustatyta one shot ir pabega, siek tiek gaudausi fotoaparate, ir nustatymai visi lyg ir geri, bet kodel pabega fokusas, nu nors tu ka nesuprantu.
Objektyvas sis, 50mm su f 1,8 4u.gif  gal, sakau, koks brokuodas, gal stuktelejau, na bet pabega nevisada g.gif


Turiu ji, fokusas pabega pabega vis... Skaiciau kad ju tokia beda.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 21, 22:06)
bigsmile.gif  jaaaaaaaaaaaaaau  bigsmile.gif  šiandien pasiėmiau iš pašto  bigsmile.gif
Ačiū  4u.gif  ta foto magiška. Nerealiai atrodo šitaip atspausta.

jėėėėėėėė ir aš labai džiaugiuosi smile.gif smagu kad patiko
Atsakyti
Sveikos merginos. Su artejanciom sventem 4u.gif

Ateinu su klausimu...paskutiniu metu pastebejau viena apdirbimo buda kuris man visai patinka(jeigu tam tinkantis kadras)...toks pilkas dumelis, net nemoku nupasakoti, aiskiau va cia matosi http://www.theredbal...raphy.com/blog/

Gal zinot kaip tai padaroma? Aisku "pasigooglinciau"(tikiuos niekam neuzklius sis issiresikimas blush2.gif ) , bet kad nezinau nei kaip "googlinti", neturiu supratimo kaip vadinasi sis efektas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 22 gruodžio 2012 - 00:52
QUOTE(Sea Girl @ 2012 12 22, 01:41)
Sveikos merginos. Su artejanciom sventem 4u.gif

Ateinu su klausimu...paskutiniu metu pastebejau viena apdirbimo buda kuris man visai patinka(jeigu tam tinkantis kadras)...toks pilkas dumelis, net nemoku nupasakoti, aiskiau va cia matosi http://www.theredbal...raphy.com/blog/

Gal zinot kaip tai padaroma? Aisku "pasigooglinciau"(tikiuos niekam neuzklius sis issiresikimas blush2.gif ) , bet kad nezinau nei kaip "googlinti", neturiu supratimo kaip vadinasi sis efektas  g.gif

aš panašų efektą gaunu kai atsidarau PS levels, tada imu viršutinį įstrižainės tašką ir jį kiek patempiu žemyn. Ne kaip nors išlankstydama įstrižainę, bet tiesiog pagal tą vertikalią liniją žemyn. Taip kontrasto nuimi ir atsiranda tas pilkumas, savotiškas murzinumas. O paskui spalvas pagal poreikį susitvarkai. Bet tikėtina, kad čia aktionas naudotas, aš labai retai foto tvarkau ir labai senamadiškais būnais smile.gif

Maggie matė mano du pagr. žingsnius foto tvarkyme smile.gif Daugiau nieko ir nedarau, nebent norisi foto išdarkyti, tada vat taip su įstrižainėm žaidžiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 22 gruodžio 2012 - 06:42
QUOTE(Yvette @ 2012 12 22, 06:40)
aš panašų efektą gaunu kai atsidarau PS levels, tada imu viršutinį įstrižainės tašką ir jį kiek patempiu žemyn. Ne kaip nors išlankstydama įstrižainę, bet tiesiog pagal tą vertikalią liniją žemyn. Taip kontrasto nuimi ir atsiranda tas pilkumas, savotiškas murzinumas. O paskui spalvas pagal poreikį susitvarkai. Bet tikėtina, kad čia aktionas naudotas, aš labai retai foto tvarkau ir labai senamadiškais būnais  smile.gif

Maggie matė mano du pagr. žingsnius foto tvarkyme  smile.gif Daugiau nieko ir nedarau, nebent norisi foto išdarkyti, tada vat taip su įstrižainėm žaidžiu.

Aciu 4u.gif Reikes pabandyti pazaisti thumbup.gif Kad cia kazkoks "actionas" naudotas tai net neabejoju...
Nors siaip as uz naturalias spalvas, bet kartais va idomu kaip kas pasidaro. Jeigu ir isdarkau kokia nuotrauka, tai originala vistiek pasilieku.
Atsakyti
Seagirl, labai grazi mergyte, ir foto patiko is pacio ryto paaikciojau smile.gif bet del rukelio, mano manymu, ne visur jis tinka, mano manymu, ne ant visu foto ji reiktu deti, bet pasilikti tik vienai kitai foto, kurioms norisi suteikti paslapties.
O rukeli as darau dar kitaip. Tiksliau, zinau du budus ji padaryti.
Papildyta:
Seagirl, labai grazi mergyte, ir foto patiko is pacio ryto paaikciojau smile.gif bet del rukelio, mano manymu, ne visur jis tinka, mano manymu, ne ant visu foto ji reiktu deti, bet pasilikti tik vienai kitai foto, kurioms norisi suteikti paslapties.
O rukeli as darau dar kitaip. Tiksliau, zinau du budus ji padaryti.
Atsakyti
Gal kas trumpai paaiškintų, kuo skiriasi 50mm ir 35mm objektyvai?
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 22, 10:01)
Gal kas trumpai paaiškintų, kuo skiriasi 50mm ir 35mm objektyvai?

paprastai sakant, 35mm apima platesni vaizda nei 50mm
Atsakyti
Labas rytas

labai daug labai geru nuotrauku dalyvauja konkurse, net nejauku ir det savaja, bet svarbiausia dalyvauti gi smile.gif man paciai yra keletas mieliausiu ir artimiausiu dusiai, bet bandysiu laime su sita

user posted image

Isvaziuoju, todel is anksto noriu palinketi jaukiu, siltu ir graziu svenciu smile.gif
Atsakyti
Gruodžio 22 diena. Iki Šv. Kalėdų liko tik 2 dienos! friends.gif

user posted image
Lights by PhotographyAL, on Flickr


Atsakyti