Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

...kokie dosnus Jusu kaledu Seniai wub.gif Maniskis siemet jauciu man apsoliuciai nieko neatnes, ir ne todel, kad buvau negera..... lotuliukas.gif ...
Ypac smalsu zvilktelti i mainu gautas nuotraukeles...maciau kol kas tik dvi, nors pasigyrusiu suskaiciuoju daugiau!

Fotografuoju, fotografuoju, fotografuoju... ir dar karteli fotografuoju. Kraustausi is proto...!!! ...ir tai veža thumbup.gif
Rodau du kadrus, kuriems labai labai noriu komentaru.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mergaites reikia pagalbos, del cannon 50mm objektyvo (as nezinau ar ju buna pigiasniu ir brangiasniu, pirkau topo centre, lyg apie 400lt), man jis ,,pameta,, fokusa g.gif sufokusuoju, pakreipiu objektyva i sona ir...ssss... fokusavimas ties bamba doh.gif ar kas nors susidure su tokiu reiskiniu, ar as kazka ne taip darau rolleyes.gif
Nes kaip pirkau sita objektyva, mane topo centre labai atkalbinejo, sake, kad jau prasciau nera kur blink.gif bet, kad ziuriu dauguma juo labai dziaugiasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muffins: 21 gruodžio 2012 - 16:59
sveikos,

mano kitu metu noras ismokti valdyti fotoaparata, kuri siemet Kaledu senelis atnes.
tikiuosi draugausime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2012 12 21, 17:59)
Mergaites reikia pagalbos, del cannon 50mm objektyvo (as nezinau ar ju buna pigiasniu ir brangiasniu, pirkau topo centre, lyg apie 400lt), man jis ,,pameta,, fokusa g.gif  sufokusuoju, pakreipiu objektyva i sona ir...ssss... fokusavimas ties bamba doh.gif  ar kas nors susidure su tokiu reiskiniu, ar as kazka ne taip darau rolleyes.gif
Nes kaip pirkau sita objektyva, mane topo centre labai atkalbinejo, sake, kad jau prasciau nera kur blink.gif bet, kad ziuriu dauguma juo labai dziaugiasi bigsmile.gif

Man rodos, kad nusipirkai 50mm 1.8. Pažiūrėk, kaip nustatytas fokusavimas fotoaparate, ar continious, ar one shot, jei nori, kad nenubėgtų, nustatyk one shot ir tada galiai ramiai sau perkadruot. Nežinau, ar supratai, nelab moku taip aiškinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 21 gruodžio 2012 - 17:22
QUOTE(Dincelis @ 2012 12 21, 17:31)
*Ypac smalsu zvilktelti i mainu gautas nuotraukeles...maciau kol kas tik dvi, nors pasigyrusiu suskaiciuoju daugiau!

**Rodau du kadrus, kuriems labai labai noriu komentaru.

*As kurias siunciau idejau i flickr 4u.gif ten dauguma sukele smile.gif
**pirmoj man labai nepatinka apdirbimas g.gif parodyk originala bigsmile.gif
Antroji miela labai, grazi emocija, tik man asmeniskai niekada nepatinka juodas fonas, tai ir cia jis kliuna smile.gif

QUOTE(Muffins @ 2012 12 21, 17:59)
Mergaites reikia pagalbos, del cannon 50mm objektyvo (as nezinau ar ju buna pigiasniu ir brangiasniu, pirkau topo centre, lyg apie 400lt), man jis ,,pameta,, fokusa g.gif  sufokusuoju, pakreipiu objektyva i sona ir...ssss... fokusavimas ties bamba doh.gif  ar kas nors susidure su tokiu reiskiniu, ar as kazka ne taip darau rolleyes.gif
Nes kaip pirkau sita objektyva, mane topo centre labai atkalbinejo, sake, kad jau prasciau nera kur blink.gif bet, kad ziuriu dauguma juo labai dziaugiasi bigsmile.gif

Nezinau as del tu fokusu, jei nepataikau su fokusu visada kaltinu tik save biggrin.gif nors gal butu patogiau ir objektyvus apkaltint g.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 21, 18:21)
Man rodos, kad nusipirkai 50mm 1.8. Pažiūrėk, kaip nustatytas fokusavimas fotoaparate, ar continious, ar one shot, jei nori, kad nenubėgtų, nustatyk one shot ir tada galiai ramiai sau perkadruot. Nežinau, ar supratai, nelab moku taip aiškinti biggrin.gif

nustatyta one shot ir pabega, siek tiek gaudausi fotoaparate, ir nustatymai visi lyg ir geri, bet kodel pabega fokusas, nu nors tu ka nesuprantu.
Objektyvas sis, 50mm su f 1,8 4u.gif gal, sakau, koks brokuodas, gal stuktelejau, na bet pabega nevisada g.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2012 12 20, 21:24)
Sveikos, su artejanciomis sventemis 4u.gif Labai noriu padekoti Luti uz Kaledine nuotrauka  bigsmile.gif Be galo jauki ir silta wub.gif Ir priverte mane susimastyti, kad galbut pati suklydau su savuoju pasirinkimu blush2.gif Sunku buvo isrinkti ta viena. Pas mane kolkas nefotografavimo laikotarpis, tai nesirodau

labai džiaugiuosi, kad spėjo nueiti thumbup.gif siunčiau šią
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 21, 15:46)
Kaip nupaveiksluoti be blizgesio ant stalo? Ar be spec filtro neiseis? Tikiuosi kas nors pamatys klausima biggrin.gif

Tam naudojami filtrai mirksiukas.gif pasiskaityk apie filtrus - kuo jis geresnis, tuo labiau nuima blizgesi nuo blizganciu pavirsiu.

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 21, 17:31)


Ypac pirmojoje nepatinka apdirbimas - per daug kazko, nes veidukas kaip pereksponuotas atrodo. Siaip ideja grazi, noretusi pamatyti kitaip apdirbta foto. Antrojoje kede kreivuoja. Fainiai toks juodas fonas. Bet irgi su odos apdirbimu kazkas negerai, per astru, spalva negera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 21, 18:17)
Tam naudojami filtrai  mirksiukas.gif pasiskaityk apie filtrus - kuo jis geresnis, tuo labiau nuima blizgesi nuo blizganciu pavirsiu.


Dėkinga smile.gif
Atsakyti
Kad ir anksti, bet naudojuosi galimybe. Dingsiu iki kitos sav vidurio smile.gif Tad noriu visas ir visus pasveikinti su artėjančiom šventėm ir noriu palinkėti ramaus ir sotaus Kūčių vakaro, ilgiausio šiaudo ir Kalėdinio stebuklo smile.gif Būkite laimingi.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 21 gruodžio 2012 - 21:26
QUOTE(vienintelė @ 2012 12 21, 15:32)
As vis ilendu paskaityt ar nukeliavo mano nuotrauka, bet dar nesigyre kas turejo gaut, truputi liudna kad neatejo iki kaledu, as irgi dar negavau, bet dabar iki naujuju negalesiu ir patikrinti

bigsmile.gif jaaaaaaaaaaaaaau bigsmile.gif šiandien pasiėmiau iš pašto bigsmile.gif
Ačiū 4u.gif ta foto magiška. Nerealiai atrodo šitaip atspausta.
Atsakyti
Smagių švenčių ir įsimintinų kadrų ateinančiais metais 4u.gif
user posted image
Atsakyti