Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Gruodžio 21 diena. Iki Šv. Kalėdų liko tik 3 dienos! wink.gif


Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone

user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gal galit pasakyti, kokiomis programomis apdirbate fotografijas?
Atsakyti
ką tik šokinėjau iš džiaugsmo, ir dabar dar negaliu atsigauti nuo užplūsdusių džiaugsmingiausių emocijų - gavau kalėdinių mainų nuotrauką, pačią nuostabiausią, kalėdiškiausią nuo puikiosios erikamaja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ačiū ačiū ačiū už labai gražią, nepakartojamą nuotrauką ir mielą atviruką, viskas super, net voko apipavidalinimas, oi negaliu, laimės pilnos kelnės smile.gif
va čia Erikos aguona , kurią gavau thumbup.gif

Kokia puiki diena thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 21, 15:07)
Labas 4u.gif 

Gal galit pasakyti, kokiomis programomis apdirbate fotografijas?

Lightroom ir photoscape.
Atsakyti
Na dalyvauju ir aš brum ir Yvetes konkurse

user posted image
Atsakyti
sveikos smile.gif

na va, ir aš turiu 2012 m. foto arčiausiai dūšios

"Raudoni vakarai"

user posted image

Atsakyti
As vis ilendu paskaityt ar nukeliavo mano nuotrauka, bet dar nesigyre kas turejo gaut, truputi liudna kad neatejo iki kaledu, as irgi dar negavau, bet dabar iki naujuju negalesiu ir patikrinti
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 21, 14:26)
Na dalyvauju ir aš brum ir Yvetes konkurse

[img]http://farm9.staticflickr.com/8157/7605242538_df584193f2_z.jpg


Kaip nupaveiksluoti be blizgesio ant stalo? Ar be spec filtro neiseis? Tikiuosi kas nors pamatys klausima biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 12 21, 14:19)
ką tik šokinėjau iš džiaugsmo, ir dabar dar negaliu atsigauti nuo užplūsdusių džiaugsmingiausių emocijų - gavau kalėdinių mainų nuotrauką, pačią nuostabiausią, kalėdiškiausią nuo puikiosios erikamaja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ačiū ačiū ačiū už labai gražią, nepakartojamą nuotrauką ir mielą atviruką, viskas super, net voko apipavidalinimas, oi negaliu, laimės pilnos kelnės smile.gif
va čia Erikos  aguona , kurią gavau thumbup.gif

Kokia puiki diena  thumbup.gif

Džiaugiuosi, kad spėjo atkeliauti iki švenčių. Džiaugiuosi, kad pradžiuginau. Tą rytą kai pamačiau tą aguoną man širdis suspurdėjo smile.gif , tokia ji man džiaugsminga tą snieguotą rytą pasirodė smile.gif
Dar kart, šiltų ir jaukių švenčių Tau ir Tavo namams.

Aš dar savosios laukiu, bet šiemet tikrai žinau, kad sulauksiu.
Atsakyti
Ateinu ir aš pasidžiaugti smile.gif Labai ačiū kristalines už nuotraukytę! 4u.gif
Atsakyti
Labai smagu, kad tiek daug sulaukusiu mainu nuotrauku smile.gif gaila, savosios dar nesulaukiau smile.gif galbut po kaledu rasiu pranesima pasto dezuteje ax.gif
Atsakyti
Senokai ka rasiau, bet seku, groziuosi, tik rodyt neturiu ka, tai ir tyliu...
bet mes irgi laukiam Kaledu
user posted image

QUOTE(viktorija09 @ 2012 12 21, 10:54)
Sveika  4u.gif
Gal ir praleidau, bet taip sekiau, nes nesinori nuvilti karsta.gif 
Dabar jau esu rami, kad mano foto pasiekė tikslą friends.gif

Viktorija, nuo manes gavai nuotraukele, labai sunkiai rinkau, o isrinkus biski nusivyliau rezultatu ant popieriaus, isivaizdavau, kad geriau atrodys verysad.gif tikiuosi labai nenuvyliau

as vis dar laukiu nuo ko gi gausiu ax.gif
Atsakyti