Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2012 12 19, 17:04)
Erikamaja, išduok receptą kalėdinių sausainiukų wub.gif  o tai vos liežuvį nenusikandau blush2.gif

Kepu pagal vienos mūsų forumietės receptą. Jie tokie gal papuošimui daugiau biggrin.gif , - kieti, išsigandau,kad vos nenusikandai liežuvio biggrin.gif

meduoliukai


Valgymui kepu minkštesnius smile.gif

QUOTE(Afrė @ 2012 12 20, 12:09)
Ne taip gal ką surašiau smile.gif
Bet  nepamenu, kuri tiksliai (ar Ka, ar Erika tai užsiminė), kad viena kitos paskelbtam konkurse negalima laimėti. Jei dabar Mano ir Noisy-B konkurse laimėjo Yvette su Brum, tai mes dabar Jų konkurse laimėt negalime, bet jau sekančiame galime... Bent jau kiek pamenu taip buvo mintys dėstomos, jei klystu - taisykite smile.gif


Nieko panašaus mes su Ka nesakėm schmoll.gif Čia say, po ką tik laimėto konkurso buvo garantuota, kad ir vėl laimės, jaučiu tingėjo prizo ieškot tai taip ir sugalvojo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, su artejanciomis sventemis 4u.gif Labai noriu padekoti Luti uz Kaledine nuotrauka bigsmile.gif Be galo jauki ir silta wub.gif Ir priverte mane susimastyti, kad galbut pati suklydau su savuoju pasirinkimu blush2.gif Sunku buvo isrinkti ta viena. Pas mane kolkas nefotografavimo laikotarpis, tai nesirodau
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 20, 21:37)
Kepu pagal vienos mūsų forumietės receptą. Jie tokie gal papuošimui daugiau biggrin.gif , - kieti, išsigandau,kad vos nenusikandai liežuvio biggrin.gif

meduoliukai
Valgymui kepu minkštesnius smile.gif


Kepiau as tuos "kietuosius" meduoliukus puosimui. Bet viena partija suvalgem biggrin.gif man jie ne tiek kieti kiek traskus pasirode ax.gif As idejau siek tiek daugiau kepimo milteliu - gal todel nera jie tokie kieti smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Na, dedu savo pirmaji namu darba, lauksiu jusu komentaru, priemimo arba ne ax.gif 4u.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
Ka as cia pridirbau unsure.gif Dejau viska vienodai, kodel trecia foto tokia didele unsure.gif Kaip ja istrinti unsure.gif
Aciu dievui istryniau karsta.gif
Bandau dar karta ikelti trecia nuotrauka smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 20 gruodžio 2012 - 22:25
QUOTE(sbo @ 2012 12 20, 23:17)


pati skirtuma matai? smile.gif jei daiktus statytum viena nuo kito toliau ne i sonus, o i gyli - skirtumas butu didesnis ir matyt paciai butu aiskiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Cheles @ 2012 12 21, 00:04)
QUOTE(sbo @ 2012 12 20, 23:17)


pati skirtuma matai? smile.gif jei daiktus statytum viena nuo kito toliau ne i sonus, o i gyli - skirtumas butu didesnis ir matyt paciai butu aiskiau smile.gif

Noretusi ryskesnio skirtumo, pabandysiu pasinaudoti jusu patarimu 4u.gif Sustatysiu i gyli ir kai nufotografuosiu, ikelsiu dar karteli smile.gif Aciu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

na ir grožių pridėjot...

QUOTE(pandre @ 2012 12 19, 20:52)
Ir dziugu, kad mano nuotrauka pasieke adresata.


Gera ta kokybė, kartais patys sau labai aukštai kartelę iškeliam wink.gif... Viskas čiki piki 4u.gif
Pasigirsiu - va gavau šią.
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 20, 08:22)
Nepamirškite pasižadėti kitais metais būti geresniais smile.gif


Labai gražiai pratęsta 4u.gif
Atsakyti
Vilnis, linksma Tu dušelė, aš panašų paveikslą esu gavusi, tai apsiverkiau smile.gif
Atsakyti
Laba, kaip gera ziureti i nuotraukytes, tiek Kaledu belaukiant, tiek geriausias 2012 foto, as dar savo nerandu-o gal ir neturiu...
Pandre-labai gaila del sulamdytos foto, bandziau pasinaudoti Say patarimu...bet nepavyko verysad.gif
Kas dar...gyvenu geromis emocijomis, vakar turejau pazinti su idomiu zmogumi...toli nuo fotografijos, bet su menu susije, tai gaila buvo, kad teko po valandos pokalbio vaziuoti atgal i dukrytes eglute...O ir pazintis tokia buvo, trauke mane uzklimpusia is pusnies lotuliukas.gif Kartais zmogui tiek tereikia... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 12 20, 20:07)
Sveikutės....  mirksiukas.gif
Beje, mačiau Viktorija09  , rašė, bet aš juk padėkojau.... unsure.gif  gal nepamatei, mergyt.. Be galo ačiū...  wub.gif  Tikiuosi ir mano išsiusta ryt pasieks adresatą, per kurjerius siunčiau, nes labai ilgai darė man tą foto... doh.gif  schmoll.gif jau vyras šiandien lėkė aiškintis ir puoliau keturiom siūst per kurjerius..  lotuliukas.gif Pati kalta... lotuliukas.gif


Sveika 4u.gif
Gal ir praleidau, bet taip sekiau, nes nesinori nuvilti karsta.gif
Dabar jau esu rami, kad mano foto pasiekė tikslą friends.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 20, 20:37)
Kepu pagal vienos mūsų forumietės receptą. Jie tokie gal papuošimui daugiau biggrin.gif , - kieti, išsigandau,kad vos nenusikandai liežuvio biggrin.gif

Kieti, bet aš su vaikais prisiminiau vaikystę, kai mirkai į arbatą ir valgai wub.gif

Atsakyti