Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2012 12 20, 15:13)
Dar norėjau pasisakyt, kad nebemoku su zoom'u fotkint doh.gif kelias paskutines dienas vis bandau savo naująjį 24-70mm ir šakės doh.gif išvis pamirštu, kad yra zoom'as doh.gif lakstau pirmyn atgal ir zoominu kojomis. Ir ką galiu pasakyt-fiksas vis tik yra gėris...nors kaina gerokai mažesnė nei dabartinio zoomo, labai myliu savo 50-tuką cool.gif


as turejau tik canon , tai neperseniausiai pardaviau , nepatiko man ir sunkus rolleyes.gif geriausia 50mm
Atsakyti
QUOTE(DEEN* @ 2012 12 20, 14:22)
as turejau tik canon , tai neperseniausiai pardaviau , nepatiko man ir sunkus  rolleyes.gif  geriausia 50mm

kokį turėjai? kokia diafragma?

aš pirkau nikkon 24-70, paskaičiau, kad kaip darbinis vienas pagrindinių eina ir atsiliepimai labai geri, kokybe kol kas bent jau nenuvilia manęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 20, 15:28)
kokį turėjai? kokia diafragma?

aš pirkau nikkon 24-70, paskaičiau, kad kaip darbinis vienas pagrindinių eina ir atsiliepimai labai geri, kokybe kol kas bent jau nenuvilia manęs ax.gif

canon 24-70 2.8 L , dabar yra II bet kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 20, 15:28)

aš pirkau nikkon 24-70, paskaičiau, kad kaip darbinis vienas pagrindinių eina ir atsiliepimai labai geri, kokybe kol kas bent jau nenuvilia manęs ax.gif


Labas, o tu tik ji naudoji? Ar dar kazkuris objektyvas patinka?
Pas tave ant FF blush2.gif ?
Aciu.
Atsakyti
Siandien gavau ir as mainu foto, sveikinimus ir dovanele thumbup.gif ACIU labai Dijanai (Savory) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 20, 16:12)
Labas, o tu tik ji naudoji? Ar dar kazkuris objektyvas patinka?
Pas tave ant FF blush2.gif  ?
Aciu.

jį ir 50mm 1,4 mano mylimiausias cool.gif

pas mane ff
Atsakyti
O kas turi buti ant objektyvo pazymeta, kad zinociau ar tinka ff? g.gif idomu mano turimi tinka g.gif bijau, kad vyras gali kaledoms padovanot ff doh.gif
Atsakyti
Sveikutės.... mirksiukas.gif

Nuostabios foto, taip džiugu čia užeiti ir pamatysi tiek nuostabių darbų.... thumbup.gif Tikrai smagu akis paganyti... wub.gif
Tikiuosi ir aš savas peržirėjus rasiu kažką verto ikelt, kaip geriausią savo kadrą, nors žinau, kad toks juostoj guli... blush2.gif Tikrai žinau, bet kol neišfotkinau, tai tol tegu jis ten ir guli,o tarp senų paieškosiu kažko... blush2.gif

Dėl zoom`o, tai aš pripratau su 24-70mm.. man jis nuostabus... biggrin.gif Nors žinau, kad kalėdų senis neša man 50mm 1,4 .. bigsmile.gif blush2.gif

turiu naujus stikliukus macro ant 1,8, saviški pardaviau, tai dabar guli nauji... blush2.gif gal kam reik? blush2.gif

Beje, mačiau Viktorija09 , rašė, bet aš juk padėkojau.... unsure.gif gal nepamatei, mergyt.. Be galo ačiū... wub.gif Tikiuosi ir mano išsiusta ryt pasieks adresatą, per kurjerius siunčiau, nes labai ilgai darė man tą foto... doh.gif schmoll.gif jau vyras šiandien lėkė aiškintis ir puoliau keturiom siūst per kurjerius.. lotuliukas.gif Pati kalta... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2012 12 20, 21:05)
bijau, kad vyras gali kaledoms padovanot ff doh.gif


ko cia bijot? g.gif as tai i kelnes prileisciau is dziaugsmo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 12 20, 21:08)
ko cia bijot? g.gif as tai i kelnes prileisciau is dziaugsmo lotuliukas.gif

todel, kad man jo nereik. man uztenka savo senuko, todel tikiuosi jis tik siaip tuos fotoaparatus apziurinejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 12 20, 21:08)
ko cia bijot? g.gif as tai i kelnes prileisciau is dziaugsmo lotuliukas.gif

aš jaučiu saviškiui pirštu prie smilkinio pasukiočiau jei man tokį daiktą padovanotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 20, 21:18)
aš jaučiu saviškiui pirštu prie smilkinio pasukiočiau jei man tokį daiktą padovanotų  biggrin.gif

tai vat, as irgi bijau.. man geriau kokia kelione uz tokia suma doh.gif jei daug fotografuociau, jei uz pinigus pradeciau fotografuot, jei tikrai man jo reiketu, tada ok, tegu perka, bet kai fotografuoju tik vaikus savo, tai kam man jis doh.gif ir aiskinau as jam, tikiuosi suprato, bet ziurejo su sypsenele, tai vis tiek bijau biggrin.gif
Atsakyti