Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 20, 00:29)
Nu čia dabar biggrin.gif Tipo žaisit kol visos laimės? biggrin.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 20, 07:39)
aha, šitos dalies aš irgi nesupratau.Nos irpenkis kartus iš eilės laimėkit, ne tame esmė juk.

Tiesa, naujokės tai ir su ND gali dalyvauti, jei manot kad jie super duper atikti

Ne taip gal ką surašiau smile.gif
Bet nepamenu, kuri tiksliai (ar Ka, ar Erika tai užsiminė), kad viena kitos paskelbtam konkurse negalima laimėti. Jei dabar Mano ir Noisy-B konkurse laimėjo Yvette su Brum, tai mes dabar Jų konkurse laimėt negalime, bet jau sekančiame galime... Bent jau kiek pamenu taip buvo mintys dėstomos, jei klystu - taisykite smile.gif

R.I.R., man smagu su knygomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 12 20, 11:42)
Laiminga iki dangaus!

Jėj! Labai džiugu! bigsmile.gif

Afre, teisingai pameni, taip buvo kalbėta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 20 gruodžio 2012 - 12:17
QUOTE(Afrė @ 2012 12 20, 13:09)
Jei dabar Mano ir Noisy-B konkurse laimėjo Yvette su Brum, tai mes dabar Jų konkurse laimėt negalime, bet jau sekančiame galime... Bent jau kiek pamenu taip buvo mintys dėstomos, jei klystu - taisykite smile.gif


ir aš tiek pamenu smile.gif Pasirodžiau čia, bet flickr nekelsiu, o pasirodžiau, nes norėjau pasirodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 20, 13:09)
Ne taip gal ką surašiau smile.gif
Bet  nepamenu, kuri tiksliai (ar Ka, ar Erika tai užsiminė), kad viena kitos paskelbtam konkurse negalima laimėti. Jei dabar Mano ir Noisy-B konkurse laimėjo Yvette su Brum, tai mes dabar Jų konkurse laimėt negalime, bet jau sekančiame galime... Bent jau kiek pamenu taip buvo mintys dėstomos, jei klystu - taisykite smile.gif

R.I.R., man smagu su knygomis thumbup.gif

aš kai mėgstanti laužyti taisykles tai ir Brumbrumai foto užskaitysiu kaip konkursinę, nors kartu temą skelbėm. O taip pat ir tavo, ir Noisy smile.gif
Labai retai tie patys žmonės laimi. O jei ir laimi, na ką daryti, jei jų foto labiausiai patinka, arba kiti nedalyvauja smile.gif
Atsakyti
As dedu kaip geriausia 2012 metu nuotrauka ta, kuri man labiausiai istrigo is paskutiniu darytu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 20, 14:12)
aš kai mėgstanti laužyti taisykles tai ir Brumbrumai foto užskaitysiu kaip konkursinę, nors kartu temą skelbėm. O taip pat ir tavo, ir Noisy  smile.gif
Labai retai tie patys žmonės laimi. O jei ir laimi, na ką daryti, jei jų foto labiausiai patinka, arba kiti nedalyvauja  smile.gif

Na, ačiū smile.gif
dbr turėsit daug vargo, tiek foto dalyvauja konkurse, kaip smagu smile.gif Visos man gražios smile.gif
Atsakyti
oho nežinojau, kad jis fotografuoja. Reikės būtinai apsilankyti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

R.i.R. fainai pratesei mirksiukas.gif

Visų nuotraukos tikrai šaunios, puikiai padirbėjote 2012, tai 2013 išvis alpėsim nuo fotkių įvairovės ir grožio smile.gif

Manau, kad čia mano 2012 geriausia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mano metų foto, atsirinkau pagal suteiktas žvaigždutes...dabar matau klaidų apdirbime, reiktų kada pakeisti g.gif anyway, dedu:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 20 gruodžio 2012 - 13:40
Dar norėjau pasisakyt, kad nebemoku su zoom'u fotkint doh.gif kelias paskutines dienas vis bandau savo naująjį 24-70mm ir šakės doh.gif išvis pamirštu, kad yra zoom'as doh.gif lakstau pirmyn atgal ir zoominu kojomis. Ir ką galiu pasakyt-fiksas vis tik yra gėris...nors kaina gerokai mažesnė nei dabartinio zoomo, labai myliu savo 50-tuką cool.gif

Atsakyti
sveikutes simtas metu nesilankiau blush2.gif tai prisijungiau prie jusu 2012 metu zaidimo , tik va praziopsojau kalediniu mainu zaidimuka , tikiuosi kita met nepraziopsint smile.gif

mano 2012 metu gal ir nera geriausia bet mieliausia , gavau tiek metu svajota ir laukta mazyle wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 20, 13:22)
oho  nežinojau, kad jis fotografuoja. Reikės būtinai apsilankyti.


aha, ir visai neblogai fotografuoja smile.gif
Atsakyti