Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(-Tynka- @ 2012 12 19, 20:56)
P.s. aš savo mainų foto išsiunčiau labai seniai, dar lapkričio pabaigoje.. bet jokių žinių, ar gavo  g.gif Plius, aš nežinojau, kad reikia didelio formato daryt... aš dariau mažą..  blush2.gif



Gavau, gavau 4u.gif Labai ačiū už nuotraukytę. Praskaidrino labai man dieną...Beje, mainų nuotrauką gavau pati pirmoji! Stropiausia dalyvė esi wink.gif

P.S. gal gali įkelti nuotrauką į flicker'io grupę? Tarp tavo nuotraukų neradau siųstosios, o norisi parodyti ir pasidžiaugti su merginomis 4u.gif
Atsakyti
Labai graziai tema atrodo smile.gif paieskosiu ir as savo geriausios smile.gif
idomu man jau issiusta foto, taip laukiu kas diena bigsmile.gif
Atsakyti
jėtus, aš, kvanka, nepagalvojau, kad reikia flickr temą skaityt biggrin.gif sorry doh.gif Aš tiesiog čia pasiskaičiau padžiūgavimus, kad va gavo ta, gavo ana.. tai ir pagalvojau- o mano, įdomu, ar gavo g.gif O kad flickr temą reik žiūrėt, tai nekilo tokia mintis biggrin.gif

Siunčiau tiap anksti, nes kartais būna, kad mėnesį keliauja.. bet šiais metais visi laiškai ir siuntiniai nuėjo nepaprastai greitai bigsmile.gif

įkėliau tą foto į savo flickr'ą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 19 gruodžio 2012 - 22:11
QUOTE(Yvette @ 2012 12 19, 09:24)
tu žaidime registravaisi su vardu Beronika ar ne? Jei taip galiu pasakzti nuo ko gavai, tik patvirtink ar tas vardas. Arba gal pati pasisakys, lankosi vistik dažnai  bigsmile.gif

Taip anksciau buvau Beponika. Jau maciau, kad Ich man atsiunte nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 19, 17:04)
Gali dalyvauti wink.gif Tik negali laimėti berods biggrin.gif Nesuk galvos dėl to smile.gif Juk esmė - dalyvavimas mirksiukas.gif


Nu čia dabar biggrin.gif Tipo žaisit kol visos laimės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 20, 01:29)
Nu čia dabar biggrin.gif Tipo žaisit kol visos laimės? biggrin.gif

aha, šitos dalies aš irgi nesupratau.Nos irpenkis kartus iš eilės laimėkit, ne tame esmė juk.

Tiesa, naujokės tai ir su ND gali dalyvauti, jei manot kad jie super duper atikti
Atsakyti
Kiekvienais metais artejant didžiausioms metų šventėms mes susimąstome apie nuveiktus darbus. Ir apie tai, ko padaryti nespėjome, patingėjome ar kam pritrūkome laiko. Bei apie tai, ką ateinančiais metais galėtume padaryti geriau.
- Pasižadu kitais metais perskaityti daugiau knygų.
- Pasižadu vaikui prieš miegą suspėti paskaityti pasakas.

Gruodžio 20 diena. Iki Kalėdų liko 4 dienos.

Nepamirškite pasižadėti kitais metais būti geresniais smile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 20, 08:22)

man pirma su knygom patinka. tik galetu vaiko daugiau matytis. is sono gal reikejo nufotkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 20, 09:51)
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 20, 08:22)

man pirma su knygom patinka. tik galetu vaiko daugiau matytis. is sono gal reikejo nufotkinti smile.gif

Turiu ir tokią smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 20 gruodžio 2012 - 09:05
Laiminga iki dangaus!
Šiandien gavau Ka dvi nuotraukėles, iš šios serijos
http://www.flickr.co.../in/photostream.
O taip pat rankų darbo knygutę!
Matau, kaip visos man pavydite ax.gif
Ačiū Ka. Bėgu išsišiepus smile.gif
Atsakyti
Man ir ta su knygom super, nukopijuosiu kada blush2.gif
Atsakyti
Aš tai neturiu ką parodyt, tai laukiu kada bus čia įkelta man įstrigusi į atmintį nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti