Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

sveikos,
šiek tiek buvau apleidusi temą, dabar pasiskaičiau, pasigrožėjau gražiausiomis metų nuotraukomis smile.gif
Aš irgi keliu savo gražiausią 2012 metų nuotrauką, ji man labai labai miela smile.gif
user posted image
Atsakyti
Yvette, vis dar laukiu tavo adresiuko smile.gif

O man atrodo, kad mano geriausia ši, nors yra dar kelios, kurios labai patinka, be visgi dedu konkursui šią:

user posted image
ei, ar aš negaliu dalyvauti??? Negaliu, tiesa? Ištryniau iš flickr, bet čia paliksiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 19 gruodžio 2012 - 16:01
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 19, 16:00)
ei, ar aš negaliu dalyvauti??? Negaliu, tiesa? Ištryniau iš flickr, bet čia paliksiu smile.gif

kodel negali?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 19, 17:13)
kodel negali?

Nes jau buvau laimėjus, ne? smile.gif Nelabai pamenu kaip ten su sąlygom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 19, 16:37)
Nes jau buvau laimėjus, ne? smile.gif Nelabai pamenu kaip ten su sąlygom smile.gif

Gali dalyvauti wink.gif Tik negali laimėti berods biggrin.gif Nesuk galvos dėl to smile.gif Juk esmė - dalyvavimas mirksiukas.gif

Erikamaja, išduok receptą kalėdinių sausainiukų wub.gif o tai vos liežuvį nenusikandau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 19 gruodžio 2012 - 17:07
Dalyvauju ir aš smile.gif Nežinau ar geriausia, bet man labai miela foto...

user posted image
Atsakyti
labai faina kad visos dedat savo geriausias, aš negaliu apsipresti, metausi tarp dviejų smile.gif bet dar yra laiko, tai neskubu.
brumbrumai wub.gif žinau kad daug kas pyksta už tokius, o bet tačiau man tai taiklaiusias jos apibūdinimas smile.gif
Atsakyti
Aš nieko gražaus neturiu g.gif Kitais metais ax.gif
Atsakyti
sveikos gyvos ir gyvi smile.gif atriedu atidundu su navynomis, kad gavau ir as vakar mainu nuotrauka!!!je je je!!!Dekui dideliausias siuntejai Juratei is Silutes! prasom prisistatyti oficialiai.(zinau is nuotrauku, bet va nikas uzkrito nors tu ka, o ieskoti ir narsyti po Flickr ir SM laiko nuli turiu) Taigis aciu uz "voriukus" .Malonu! Gaila tik, kad sulamdyta gavau. Pernai sudauzyta ir susibraiziojusi atkeliavo, o siemet sulamdyta verysad.gif bet su dziugesiu keliaus i atminimu skrynele smile.gif

Ir dziugu, kad mano nuotrauka pasieke adresata. Tikiuosi nesupyksi del kokybes, nes diedukas pas kuri spauzdinau tik toki teturejo dideliu formatu, o visi kiti tie 10x12. Tai esant tokiam nuotraukos formatui dariau ka "turejau"(t.y. pasirinkau) ir jis ten man mazino mazino, nes ryskiai per didele nuotrauka buvo. Tai velns ten zin kaip ja sumazino, nes man paciai pamacius rezultata popieriuje sirdis i debesi nepakilo. Bet nebesiblaskiau, nes laikas spaude! Nepasiteisinimas, tiesiog paaiskinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, štai ir aš
šiandien gruodžio 19-oji ir iki Kalėdų liko TIK 5 dienos! bigsmile.gif
Ar visiems išsiuntėt sveikinimus????

user posted image
Atsakyti
Labai sunku išsirinkti geriausią.. Be to, kas mieliausia pačiai ir kas kitiems irgi gali labai smarkiai skirtis biggrin.gif

Aš gal vat tokią.. Tik nesuprantu, kokia geriau- JB ar spalvota. Spalvos man ten fainos, bet JB labiau išryškina jausmą ax.gif ax.gif

user posted image

Daugiau čia

P.s. aš savo mainų foto išsiunčiau labai seniai, dar lapkričio pabaigoje.. bet jokių žinių, ar gavo g.gif Plius, aš nežinojau, kad reikia didelio formato daryt... aš dariau mažą.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 19 gruodžio 2012 - 21:01
QUOTE(-Tynka- @ 2012 12 19, 21:56)
P.s. aš savo mainų foto išsiunčiau labai seniai, dar lapkričio pabaigoje.. bet jokių žinių, ar gavo  g.gif Plius, aš nežinojau, kad reikia didelio formato daryt... aš dariau mažą..  blush2.gif

jei neklystu tavo jau gavo

patikrinau, Tynka, tikrai iš tavęs jau gavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 gruodžio 2012 - 21:50