Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 19, 00:13)
Zirze, aciu labai uz kaledinius sveikinimus ir uz nuostabia foto!  4u.gif Tiesiog nagai niezti, kaip noriu kuo greiciau isireminti ir pasikabinti... bigsmile.gif


4u.gif graziu Tau svenciu

QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 19, 09:58)
as tai is tikro nzn, kuri man labiausiai patinka. gal si..



man pirmoji rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as galeciau pasakyti, kad pirmoji Brumbrumo foto - MIAU 4u.gif Tokios foto apie nieka ir kartu apie viska - kazkas nezemisko. Deja pati tokiu dalyku vis dar negebu pastebeti...
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 12 19, 08:36)
labos smile.gif

2012 m. fotografavau kaip niekada mažai. Tam yra tam tikrų priežasčių.
Yra kelios foto, kurios man artimos ir pačiai patinka. Bet yra viena, kuri labai brangi. Ją ir dedu. Geriausia jos nepavadinčiau, bet vidinis barsukas prieštarauja bet kokiai konkurencijai, tad dedu tą, kuri man pačiai yra "awwwww  wub.gif " biggrin.gif



labai .......... rolleyes.gif emociškai labai veikianti nuotrauka

QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 19, 08:58)
as tai is tikro nzn, kuri man labiausiai patinka. gal si..

user posted image




o kodėl aš jos anksčiau nemačiau? šnd efote pirmą kart pamačiau.. arba nėščia mačiau ir pamiršau biggrin.gif

koooookia man ji geeera , kaip aš ją kabinčiau ant sienos jei turėčiau kur kabint, negaliu kaip gražu, nesveikai gražu

ir cituoju su nuotrauka specialiai, prašom neaiškint ir pirštu negrumot , kad taip negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2012 12 18, 17:39)
Gruodžio 18 diena. Iki Kalėdų liko 6 dienos.
Palinkėsiu pamažu rimstančio pasiruošimo joms.  4u.gif



Priimu palinkėjimą, labai man taikliai smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atėjau pasigirti smile.gif pagaliau šiandien prisiruošiau užpustytais keliais iki pašto numaujoti wink.gif
Ačiū Dovilei (niko nežinau sad.gif ) už foto smile.gif)
Mergaitės, o gal pačios kas išsiuntė ir jau prasinešta, kad foto gauta galit įkelti?
Beja turiu klausimą wink.gif Aš savo foto išsiunčiau gruodžio 3 d. Ar tikrai dar negavot, kas turėjot gauti?? Kažkaip labai ilgai eina sad.gif Pradedu pergyvent, kad į juodąjį sąrašą nepapult unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 19, 12:52)
labai ..........  rolleyes.gif  emociškai labai veikianti nuotrauka
o kodėl aš jos anksčiau nemačiau? šnd efote pirmą kart pamačiau.. arba nėščia mačiau ir pamiršau  biggrin.gif

koooookia man ji geeera , kaip aš ją kabinčiau ant sienos jei turėčiau kur kabint, negaliu kaip gražu, nesveikai gražu

ir cituoju su nuotrauka specialiai, prašom neaiškint ir pirštu negrumot , kad taip negalima  biggrin.gif

smile.gif nu cia dar tik pradejus juosta buvau fotkinti. lygtais antras is mano miesteliu. nesu tikra, kada tu apnestejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 21:52)
o kaip smagu.

Ka, tikiuosi foto atėjo saugiau, nes tikrai paskubomis siunčiau  ax.gif
Kai foto tik atspaustos jos būna tokios susigarbanojusios. Paspausk po knygom  smile.gif

Tikrai saugiai atkeliavo, nei suglamžytas nei kaip kitaip sugadintas vokas. bigsmile.gif Paspausiu. mirksiukas.gif

Mano metų nuotrauka būtų ko gero ši.
user posted image
Ją prilyginu stebuklui, tik akimirka ir jos galėjo nebūti, bet ji yra. Tiek daug telpa joje. wub.gif Esu labai laiminga, kad pavyko tokią nuotrauką padaryti.
Atsakyti
Sveiki visi, sioje temoje esu naujoke, nepykite jei ne cia parasysiu savo klausima 4u.gif smile.gif turiu fotoaparata canon xs 40, tacoiau niekaip neissiaiskinu kaip su juo dirbti normaliai, is to pacio atstumo fotografuojant nuotraukos gaunasi tai sviesios tai tamsios, gal kas turi toki pati fotoaparata ir galetu su manimi susitikti ir padeti 4u.gif smile.gif buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Kaip fainai merginos sugalvojot del geriausiu 2012-uju nuotrauku konkurso thumbup.gif Tiesiog atgaiva akims, tokiu groziu visos pridejot... bigsmile.gif

Man labai sunku issirinkti ta viena geriausia - ne del to, kad tiek jau daug tu geru butu, o tiesiog vis abejones apninka del to "gerumo" ax.gif Tai nusprendziau tiesiog rinktis ta, kuri man subjektyviai mieliausia, labiausiai prie sirdies. Ta pacia paciausia tapo Saharos smelynu foto smile.gif

user posted image

Nors ir sitas Amsterdamo vaizdelis man labai prie dusios, bet kadangi rinktis reikia viena, tai renkuosi tada visgi tolimaja dykuma - mano kelioniu aistros simboli mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
beje as esu is Klaipedos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 18, 20:05)
aij, fotkinau vieną kartą  biggrin.gif  mano geriausia 2012m..




Svajone, su kokiu čia fotiku? Jėtau toks jausmas lyg ranka būtų galima paliest tas dėžutes wub.gif

QUOTE(gotte @ 2012 12 18, 20:33)
O aš vis tik pati susukau savo sugadintąją juostą bigsmile.gif ir šiandien jau turiu padarytas foto kažkoks stebuklas žooo bigsmile.gif


Jauti jauti koks jausmas juostelę išryškinus? biggrin.gif nepakartojamas biggrin.gif o foto šitoji man thumbup.gif ir juostelė super thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(doviledub @ 2012 12 19, 13:50)
Sveiki visi, sioje temoje esu naujoke, nepykite jei ne cia parasysiu savo klausima  4u.gif  smile.gif  turiu fotoaparata canon xs 40, tacoiau niekaip neissiaiskinu kaip su juo dirbti normaliai, is to pacio atstumo fotografuojant nuotraukos gaunasi tai sviesios tai tamsios, gal kas turi toki pati fotoaparata ir galetu su manimi susitikti ir padeti  4u.gif  smile.gif  buciau labai dekinga  smile.gif


čia tau 100 proc namų darbai padės smile.gif nuotraukos tamsumas/šviesumas nuo ekspozicijos priklauso- išlaikymo, iso, diafragmos.. atstumas čia ne prie ko

QUOTE(Stikline @ 2012 12 19, 14:21)
Svajone, su kokiu čia fotiku? Jėtau toks jausmas lyg ranka būtų galima paliest tas dėžutes  wub.gif



Kiev 6c smile.gif
Atsakyti