Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sauni ideja - 2012 geriausia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 19 gruodžio 2012 - 08:25
QUOTE(Veronika~ @ 2012 12 19, 00:30)
Noriu pasidziaugti, nes vakar i mano namus atkeliavo vasara kartu su mainu foto  4u.gif  Aciu! Tik nezinau nicko, prisipazinkit kas man siunte smile.gif


tu žaidime registravaisi su vardu Beronika ar ne? Jei taip galiu pasakzti nuo ko gavai, tik patvirtink ar tas vardas. Arba gal pati pasisakys, lankosi vistik dažnai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 gruodžio 2012 - 08:24
labos smile.gif

2012 m. fotografavau kaip niekada mažai. Tam yra tam tikrų priežasčių.
Yra kelios foto, kurios man artimos ir pačiai patinka. Bet yra viena, kuri labai brangi. Ją ir dedu. Geriausia jos nepavadinčiau, bet vidinis barsukas prieštarauja bet kokiai konkurencijai, tad dedu tą, kuri man pačiai yra "awwwww wub.gif " biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
as tai is tikro nzn, kuri man labiausiai patinka. gal si..

user posted image

nors man mieliausia ir primenanti geriausius pasivaiksciojimus miesteliuose yra sita:

user posted image
Atsakyti
brum, man pirma tai miau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 12 19, 08:59)
brum, man pirma tai miau wub.gif

smile.gif siaip reiktu perskenuot. nepatinka man tas tamsumas dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 19 gruodžio 2012 - 09:04
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 19, 09:04)
smile.gif siaip reiktu perskenuot. nepatinka man tas tamsumas dabar


man tai kaip tik būtent tokia ji patinka, neįsivaizduoju jos kitokios smile.gif

aš gavau lapuką iš pašto smile.gif nežinau, ar pavyks šiandien pasiimti, bet stengsiuos..smile.gif

t.y. aš preziumuoju, kad tai mainų foto, o ne koks kitoks siuntinys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 19 gruodžio 2012 - 09:13
QUOTE(Veronika~ @ 2012 12 19, 00:30)
Noriu pasidziaugti, nes vakar i m ano namus atkeliavo vasara kartu su mainu foto  4u.gif  Aciu! Tik nezinau nicko, prisipazinkit kas man siunte smile.gif

As baisiai velavau su issiuntimu ir tik vakar issiunciau mainu foto, is anksto atsiprasau adresato, kad taip uzsivelinau, na taip gavosi blush2.gif

Labai dziaugiuosi, kad laiku gavai 4u.gif as siunciau tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 19, 00:09)
nebūtina, tikrai. pradėk nuo namų darbų prmame psl. perskaityk, suskaupk, atlik, įsiliek į būrį  4u.gif

negaliu nepasidalnti
Papildyta:
ne konkursui, bet mano šių metų ypatingiausia, be jokių abejonių.
Sūnui buvo mažojo princo periodas, tai tokiam stiliuje ir foto gavosi.

user posted image

Dekui, padarysiu namu darbus ir cia ideti reikia, kaip supratau?

Jau truputeli bandziau su trim daiktais ir fokusu, lyg gaunas, dar pabandysiu ir ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 19 gruodžio 2012 - 10:13
QUOTE(sbo @ 2012 12 19, 11:13)
Dekui, padarysiu namu darbus ir cia ideti reikia, kaip supratau?

Jau truputeli bandziau su trim daiktais ir fokusu, lyg gaunas, dar pabandysiu ir ikelsiu  4u.gif

aha,čia įkelk. Jei gaunasi tai drąsiau tik.
Tiesa, įsižiūrėk į pavyzdžius namų darbų bigsmile.gif mes priekabios. Iškart reikalaujam tvarkos nuotraukose. Apsižiūrėk kokį foną rinksies, kaip viską išdėliosi...
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 19, 11:29)
aha,čia įkelk. Jei gaunasi tai drąsiau tik.
Tiesa, įsižiūrėk į pavyzdžius namų darbų  bigsmile.gif  mes priekabios. Iškart reikalaujam tvarkos nuotraukose. Apsižiūrėk kokį foną rinksies, kaip viską išdėliosi...

Aga, gerai, butinai smile.gif 4u.gif Noriu labai ismokti, todel busiu pavyzdinga mokine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 12 19, 11:34)
Aga, gerai, butinai smile.gif  4u.gif Noriu labai ismokti, todel busiu pavyzdinga mokine  rolleyes.gif

jeeeeeeeee, pavyzdingų mokinių mums trūksta bigsmile.gif
Atsakyti