Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

tik nepamirškit į flickr temą sukelti, taip foto nepasimes.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 18, 21:18)
kodako, galiojimas pasibaigęs 2000 metais, užtai spalvos tokios turbūt ax.gif


aaaa, na tada viskas aišku smile.gif
Atsakyti
konkursas bigsmile.gif as neapsiprendziu kokia nuotrauka doh.gif

jau apsiprendziau paciausia man ,nors maaazai ka fotografavau apskritai ax.gif

Atsakyti
Aaaa... nespėju skaityti, perskaitysiu vėliau smile.gif
Noriu pasveikinti ABI nugalėtojas ir LABAI prašau, atsiųsti man į až savo adresiukus smile.gif Laukiu! wink_3.gif
Atsakyti
Labas vakaras, esu naujokele, neseniai isigyjau fotoaparata Canon EOS 60D su 18-135 mm objektyvu. Labai noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif Skaitau senas temas nuo pat pirmosios, jau beveik 4 perskaiciau biggrin.gif Ir mastau, ar reikia visas tikrai skaityti? ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojos!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pernai aš ir mėginau išsirinkt savo geriausius kadrus, bet taip ir liko tik planuose... jaučiu nelabai ir šiemet jos išsirinkt doh.gif doh.gif


Tiesa, ryt vėluosiu blush2.gif su advento nuotrauka, bet jūs laukit 4u.gif 4u.gif 4u.gif aš tikrai ateisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 12 18, 23:53)
Labas vakaras, esu naujokele, neseniai isigyjau fotoaparata Canon EOS 60D su 18-135 mm objektyvu. Labai noreciau prisijungti prie jusu  4u.gif  Skaitau senas temas nuo pat pirmosios, jau beveik 4 perskaiciau biggrin.gif Ir mastau, ar reikia visas tikrai skaityti?  ax.gif

nebūtina, tikrai. pradėk nuo namų darbų prmame psl. perskaityk, suskaupk, atlik, įsiliek į būrį 4u.gif

negaliu nepasidalnti
Papildyta:
ne konkursui, bet mano šių metų ypatingiausia, be jokių abejonių.
Sūnui buvo mažojo princo periodas, tai tokiam stiliuje ir foto gavosi.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 gruodžio 2012 - 23:03
Zirze, aciu labai uz kaledinius sveikinimus ir uz nuostabia foto! 4u.gif Tiesiog nagai niezti, kaip noriu kuo greiciau isireminti ir pasikabinti... bigsmile.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 13:09)
Tad, konkursas labai paprastas. Įkelkit geriausią jūsų darytą 2012 metų foto. Mes išsirinksim du nugalėtojus.

Fantastiskai puiki ideja thumbup.gif Beveik galima butu ja paversti kasmetine temos tradicija... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 22:52)

smile.gif Dėl konkurso merginos ir vaikinai, jei tokie dar užsuka, jūs juk žinot kad bent jau aš pakankamai pačiuožusi ir jokio mėgiamo fotografijos stiliaus neturiu. Aš tiesiog įsimyliu kai kurias foto, nepaisant visokiausių jų klaidų ir t.t.  manau jau turėjot pastebėti, kad ne tik ties kai kurių pažengusiųjų foto aikčioju. Tad tikrai nesakykit, kad nelaimėsiu, tai nedalyvausiu. Galų gale, dalyvavimas svarbiausia. Papuoškim dar kartą temą geriausiom mūsų nuotraukom, nesvarbu ar tai geriausia jūsų foto, kuri kažkokiame konkurse laimėjo, jums arčiausiai dūšios, gal kažkoks pasiekimas įamžintas, o gal kažkoks ypatingas, nebūtinai teigiamas periodas.. Tiesiog rodykit  smile.gif


blush2.gif galiu jungtis su savo favorite?...
Atsakyti
Noriu pasidziaugti, nes vakar i mano namus atkeliavo vasara kartu su mainu foto 4u.gif Aciu! Tik nezinau nicko, prisipazinkit kas man siunte smile.gif

As baisiai velavau su issiuntimu ir tik vakar issiunciau mainu foto, is anksto atsiprasau adresato, kad taip uzsivelinau, na taip gavosi blush2.gif
Atsakyti
Perteikti sniego grožį nuotraukose ne visada pavyksta, ypač pradedantiems fotografams. Kaip jau kelis kartus minėta, fotografuojant sniegą dėl jo šviesumo būtina nustatyti teigiamą 1–2 žingsnių ekspozicijos korekciją. Tada sniegas neatrodys tamsus ir pilkas.

ekspozicijos korekcija tai pas Nikon esantis šviesumas/tamsumas 0, +0,3, +0,7 ir tt? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 22:52)
smile.gif Dėl konkurso merginos ir vaikinai, jei tokie dar užsuka, jūs juk žinot kad bent jau aš pakankamai pačiuožusi ir jokio mėgiamo fotografijos stiliaus neturiu. Aš tiesiog įsimyliu kai kurias foto, nepaisant visokiausių jų klaidų ir t.t.  manau jau turėjot pastebėti, kad ne tik ties kai kurių pažengusiųjų foto aikčioju. Tad tikrai nesakykit, kad nelaimėsiu, tai nedalyvausiu. Galų gale, dalyvavimas svarbiausia. Papuoškim dar kartą temą geriausiom mūsų nuotraukom, nesvarbu ar tai geriausia jūsų foto, kuri kažkokiame konkurse laimėjo, jums arčiausiai dūšios, gal kažkoks pasiekimas įamžintas, o gal kažkoks ypatingas, nebūtinai teigiamas periodas.. Tiesiog rodykit  smile.gif

kaip gera, kad yra tokių palaikančių žmonių kaip tu mirksiukas.gif jau pasižadėjau perversti savo archyvą smile.gif

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 18, 23:01)
Aš tai tikrai daug mėgiamų turiu šių metų, bet visos ten klientų portretai bla bla, nu tikrai nežinočiau ką atrinkti. O savo šeimyninę žiauriai myliu šitą (iš kurių sutvarkius laugh.gif ). Dar šiandine gavau fotoknygą su šitos viršeliu, tai vos nenumiriau.

tikrai tobula! tokios emocijos, uch smile.gif
Atsakyti