Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

kad nereiktu ieskot foto paskui per visa tema, dekite foto ir i Flickr:

FLICKR konkursas Geriausia 2012 foto
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 18, 19:12)
Kuri?  lotuliukas.gif Daug jų ten... O jei rimčiau, tai patinka labai  4u.gif

Suprem - ačiū, persistengiau aš su detalėm  lotuliukas.gif


ta kuri atidaryta, ten mano biggrin.gif o toj kur virš mano, tai ten cigaretės kažkieno vis guli smoke.gif
Atsakyti
O aš vis tik pati susukau savo sugadintąją juostą bigsmile.gif ir šiandien jau turiu padarytas foto kažkoks stebuklas žooo bigsmile.gif nesigavo kažko labai ypatingo, bet vis tiek labai smagu buvo, tiek emocijų suteikė žiūrėjimas bigsmile.gif dabar žinau, ką keisčiau eksponuodama. Įsimečiau ta proga JB juostą išbandyt ax.gif

čia viena iš foto:

user posted image

čia daugiau juostinių kadrų
Atsakyti
Jauciasi sventes sitoj temoj, labai grazu paziuret smile.gif as nei vienos sventines nuotraukos dar neturiu, nera kada fotoaparato i rankas paimt doh.gif
Gotte, labai patiko si, ikelta, foto 4u.gif
Atsakyti
As tai vis prisimenu SM fotoreportaza apie savo Vilniu, pradejau ir as sabakstynus matyti biggrin.gif

Atsakyti
Man tik su Zenitu labai sunku fokusuoti unsure.gif mano regėjimas nėra labai geras, o ten pro tą akutę žiūrint, labai sunku įžiūrėti, ar jau sufokusavau, ar ne.

Svajone, man ši tavo foto labai patinka, jau seniau esu ją tyrinėjus ax.gif

Smagiai kalendorius juda, laukiu kasdien bigsmile.gif

reiks pasiknist archyvuose, paieškoti ir man kokios nors metų foto bigsmile.gif
Atsakyti
gotte, o kas per juosta kur fotkinai? kodėl spalvos tokios keistos, lyg crossinta būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 18, 20:42)
gotte, o kas per juosta kur fotkinai? kodėl spalvos tokios keistos, lyg crossinta būtų  g.gif

kodako, galiojimas pasibaigęs 2000 metais, užtai spalvos tokios turbūt ax.gif
Atsakyti
Filmas, kurį rekomenduočiau pažiūrėti, kas dar nematėt - "Frida".
Atsakyti
o kaip smagu.

Ka, tikiuosi foto atėjo saugiau, nes tikrai paskubomis siunčiau ax.gif
Kai foto tik atspaustos jos būna tokios susigarbanojusios. Paspausk po knygom smile.gif


smile.gif Dėl konkurso merginos ir vaikinai, jei tokie dar užsuka, jūs juk žinot kad bent jau aš pakankamai pačiuožusi ir jokio mėgiamo fotografijos stiliaus neturiu. Aš tiesiog įsimyliu kai kurias foto, nepaisant visokiausių jų klaidų ir t.t. manau jau turėjot pastebėti, kad ne tik ties kai kurių pažengusiųjų foto aikčioju. Tad tikrai nesakykit, kad nelaimėsiu, tai nedalyvausiu. Galų gale, dalyvavimas svarbiausia. Papuoškim dar kartą temą geriausiom mūsų nuotraukom, nesvarbu ar tai geriausia jūsų foto, kuri kažkokiame konkurse laimėjo, jums arčiausiai dūšios, gal kažkoks pasiekimas įamžintas, o gal kažkoks ypatingas, nebūtinai teigiamas periodas.. Tiesiog rodykit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 gruodžio 2012 - 21:54
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 21:52)

Aš tai tikrai daug mėgiamų turiu šių metų, bet visos ten klientų portretai bla bla, nu tikrai nežinočiau ką atrinkti. O savo šeimyninę žiauriai myliu šitą (iš kurių sutvarkius laugh.gif ). Dar šiandine gavau fotoknygą su šitos viršeliu, tai vos nenumiriau. Ai, dedu, koks skirtumas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 18 gruodžio 2012 - 22:01
mano geriausia 2012m nuotrauka

user posted image
Atsakyti