Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 13:09)
Dėmesio dėmesio   bigsmile.gif

pasitarėm su Brumbrumai ir skelbiam naują konkursą:


Ho ho ho, tai dabar norit gaut prizą reik eit į jūsų favoritus žiūrėt biggrin.gif
Tokiu atveju iš brumo jokių šansų man prizą gaut biggrin.gif
Einu Tavuosius apžiūrėt biggrin.gif

O jei rimtai tai visai smagu visų mūsų geriausias foto į krūvą surinkt, gal dar kas iš to išsivystys smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 14:09)
Dėmesio dėmesio   bigsmile.gif

pasitarėm su Brumbrumai ir skelbiam naują konkursą:

kadangi artėja tokios gražios šventės (aha, pusė jūsų pagalvos - kalėdinis konkursas, neatspėjot), kaip rašė Erika, milijonas neatliktų darbų, tad matyt paskutinis dalykas apie ką galvosim tai SM fotografų konkursas, idėjos nuotraukom. Tad, konkursas labai paprastas. Įkelkit geriausią jūsų darytą 2012 metų foto. Mes išsirinksim du nugalėtojus.
Kadangi rankdarbiauti per tiek metų neišmokom, tai Kalėdų stebūklo nesitikim, prizai kiek keisis. Du nuotraukų autoriai sulauks po vieną foto: vienai atiteks Brumbrumai daryta, kitai mano.
Nuotraukas keliam iki 2013 sausio 6d. Nugalėtojus paskelbsim kai vėl gyvos pasijausim po švenčių  bigsmile.gif


Kokios jūs fainos bigsmile.gif Smagu, kad toliau tęsiat. Nors pati ne visuose konkursuose dalyvauji, bet manau, konkursai - gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 18, 15:01)
Vakar išsiunčiau mainų foto tai jau ir pati laukiu  wub.gif

ir aš ax.gif
tik dėl spalvų spausdinitiniam variante nesu l.patenkinta..

Erikamaja, nuostabus koliažas, tokia šiluma padvelkė!

šanuolės, merginos, dėl konkurso, bet aš ir susilaikysiu smile.gif

Atsakyti
O kur deti, cia ar flikre?
Atsakyti
Erikamaja, niu as tikrai be zodziu... euforija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 12:27)
Perdaug tik visko, bent jau man.


QUOTE(sayonara @ 2012 12 18, 13:40)
man spalvų makalynė.. ax.gif 


Ačiū 4u.gif Bandyčiau verst į JB, jei kokia kitokia foto būtų, ir taip gelbėt - dabar niekaip lotuliukas.gif Tikrai, ačiū, kitaip net nesusimąstyčiau, kad perkrauta...
Yvette, pakviesčiau į svečius, bet MB pabaigė šiandien... Vienas gabaliukas beliko....

QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 13:09)
pasitarėm su Brumbrumai ir skelbiam naują konkursą:



Kad būtų 2010 ar 2011, tai dar ką verto laimėjimo gal ir rasčiau...bet 2012 doh.gif

Ačiū Pandrei wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Gavau šiandien kalėdinių mainų nuotrauką wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 18 gruodžio 2012 - 16:19
Gruodžio 18 diena. Iki Kalėdų liko 6 dienos.
Palinkėsiu pamažu rimstančio pasiruošimo joms. 4u.gif

user posted image

Taip pat noriu labai, labai pasidžiaugti, kad jau gavau mainų nuotraukas. Jos nuostabios! Spygavau kaip mažas vaikas pakelta ankstų rytą paštininkės ir pamačiusi, kad diiiiiidelis vokas atkeliavo iš Vokietijos. Ačiū, Tau, Yvette. 4u.gif Kabinsiu abi ant sienos kai tik išsirinksiu rėmelius. wub.gif bigsmile.gif O jų susibangavimas dar daugiau žavesio suteikia.

Pasimaivysiu ( biggrin.gif ), gavau šią ir šią. wub.gif

Mano mainų siuntinukas iškeliavo šiandien ir tikriausiai jau ryt pasieks gavėją, vėliausiai poryt. ax.gif
Atsakyti
Ok, dedu cia:)best of 2012
user posted image
Atsakyti
Alabama, patinka. Taip smagu, prisiminti vasara. Labai man graziai mergina isplaukia is geliu smile.gif
Atsakyti
Alabama-grazu smile.gif

Sakykit blikiukai uz elnio su paprastu objektyvu ar heliosu? Dar nelabai suprantu, bet lb grazu smile.gif

O saldainiai prie pyrago schmoll.gif

Kalendorius superinis smile.gif

EM viskas grazu, vis praverciu FB rolleyes.gif
Atsakyti
oho, noriu laimėt, bet man rodos aš 2012 m nefotkinau biggrin.gif šūds.. pralaimėjau biggrin.gif
Papildyta:
aij, fotkinau vieną kartą biggrin.gif mano geriausia 2012m..

ši pašto dėžutė labai laukia dovanųųųųųųųųųųųųų rolleyes.gif ax.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 18 gruodžio 2012 - 19:00
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 18, 19:05)

ši pašto dėžutė labai laukia dovanųųųųųųųųųųųųų  rolleyes.gif  ax.gif  biggrin.gif


Kuri? lotuliukas.gif Daug jų ten... O jei rimčiau, tai patinka labai 4u.gif

Suprem - ačiū, persistengiau aš su detalėm lotuliukas.gif
Atsakyti