Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ačiū merginos wub.gif
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 18, 08:44)
Gražu! Ir tos klaidelės paliktos specialiai? Tarsi tikrai skubėtum ir tikrai tikrai 7777 tūkstančių darbų darbelių apversta būtum?

Tikrų tikriausiai biggrin.gif gal net daugiau biggrin.gif Mano Kalėdos kaip didelės storos graikiškos vestuvės biggrin.gif visada jas labai mylėjau, tai prieš penkis metus ta proga dar ir dukrą dovanų gavau biggrin.gif
Pamiršau į sąrašą užrašyti - nepamiršti kvėpuoti biggrin.gif , nes jau nebespėju biggrin.gif
Linkėjimai visoms ir gražaus laukimo.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 18, 10:23)
Ačiū merginos wub.gif

Tikrų tikriausiai biggrin.gif gal net daugiau biggrin.gif  Mano Kalėdos kaip didelės storos graikiškos vestuvės biggrin.gif visada jas labai mylėjau, tai prieš penkis metus ta proga dar ir dukrą dovanų gavau biggrin.gif
Pamiršau į sąrašą užrašyti - nepamiršti kvėpuoti biggrin.gif , nes jau nebespėju biggrin.gif
Linkėjimai visoms ir gražaus laukimo.

Storos graikiškos vestuvės smile.gif priminei man vieną iš geriausiųjų draugių - ir dėl jausmo Kalėdoms ir dėl graikiškų vestuvių biggrin.gif
Koliažas super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 18 gruodžio 2012 - 10:10
Advento kalendorius vis gazeja bigsmile.gif

QUOTE(Afrė @ 2012 12 17, 20:53)
Tad pirštines nusiųsiu abiems dalyviams.

Sveikinimai abiems 4u.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 21:09)
Gruodžio 17d. iki Kalėdų liko 7 dienos ir tik 7.777 darbeliai - iškepti pyragą, pauošti eglutę, supakuoti dovanas, išlyginti staltiesę, paskambinti mamai, susitvarkyti spintas, kirpykla , nuvažiuoti į paštą, suknutė sieguolei, šventė darželyje (pentadienį 17.30), bučkį brangiausiam, Lukui vilnonės kojinės !!!, pamaitinti angelus, NAMUOSE JAU ANTRA DIENA NĖRA CUKRAUS!!!, nusiplauti mašiną, ..........................................................................
......................................................................................

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 15, 22:01)
O as sian labai dziaugiuosi, atejo man siuntinukas is toli su kalediniais sveikinimais ir miela dovanele 😊
Chickita, pasirodyk😊
ziauriai gerai atrodo atspausdinta, tokia happy me, ir mano mama aikciojo, che che, labai labai aciu tau, buckis 😊

Smagu, Beata, kad patiko. Labai pergyvenau ar saugiai nukeliaus, nes brangusis mano nusiunte per klaida paprastu papstu, tai labai dziaugiuosi, kad gavai laiku ir sveika 4u.gif
Advento kalendorius tobulas wub.gif Visos nuotraukos tokios skirtingos, bet visos savaip siltos ir priverciancios sustoti, pamastyti, pasidziaugti. Tai ko reikia pries Kaledas! Puikiai zaidziat. Pavydziu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 18 gruodžio 2012 - 12:11
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 18, 11:23)
Ačiū merginos wub.gif

tai prieš penkis metus ta proga dar ir dukrą dovanų gavau biggrin.gif


O as taip pat pries 5 metus - sunu smile.gif
Labai grazus darbas, patinka tavo katukas, bais fotogeniskas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

prie kavos lotuliukas.gif. Kaip spalvos?

user posted image

erikamaja - labai gražu, jaučiasi, kad artėja Kalėdos.

Sveikinimai laimėtojoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 18, 13:05)
Labas rytas  4u.gif

prie kavos  lotuliukas.gif. Kaip spalvos?


spalvos tai gal nieko.
Perdaug tik visko, bent jau man.
Su pyragu tai sunervinai, visai norėčiau paragauti, o turiu tik į orkaitę pašautus meduoliukus schmoll.gif
Atsakyti
Dėmesio dėmesio bigsmile.gif

pasitarėm su Brumbrumai ir skelbiam naują konkursą:

kadangi artėja tokios gražios šventės (aha, pusė jūsų pagalvos - kalėdinis konkursas, neatspėjot), kaip rašė Erika, milijonas neatliktų darbų, tad matyt paskutinis dalykas apie ką galvosim tai SM fotografų konkursas, idėjos nuotraukom. Tad, konkursas labai paprastas. Įkelkit geriausią jūsų darytą 2012 metų foto. Mes išsirinksim du nugalėtojus.
Kadangi rankdarbiauti per tiek metų neišmokom, tai Kalėdų stebūklo nesitikim, prizai kiek keisis. Du nuotraukų autoriai sulauks po vieną foto: vienai atiteks Brumbrumai daryta, kitai mano.
Nuotraukas keliam iki 2013 sausio 6d. Nugalėtojus paskelbsim kai vėl gyvos pasijausim po švenčių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 gruodžio 2012 - 13:11
QUOTE(Yvette @ 2012 12 18, 13:09)
Dėmesio dėmesio   bigsmile.gif

Turbūt nedrįsčiau dalyvauti tokiam konkurse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 18, 12:05)
Labas rytas  4u.gif
prie kavos  lotuliukas.gif. Kaip spalvos?


man spalvų makalynė.. ax.gif tokiam margam pyragui norisi ne tokios lėkštės, o kažko itin subtilaus ir kuklaus, kad pagrindinis objektas išliktų pagrindinis. ir tie saldainiai fone jau nebetinka. ir tas "pagalys" netinka, rinkčiausi visai kitokį indą arba šį užpildyčiau visai kitokiais objektais. 4u.gif

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 18, 13:22)
Turbūt nedrįsčiau dalyvauti tokiam konkurse biggrin.gif


aš tai kaip tik tokiame ir drįsčiau, nes nereikia nieko daryt biggrin.gif
Atsakyti
Aš drąsos tai turiu ir dalyvaut netingėčiau, nes nieko daryt nereikia, bet vis tiek nelaimėsiu, o prizo norisi lotuliukas.gif

Vakar išsiunčiau mainų foto tai jau ir pati laukiu wub.gif
Atsakyti