Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Erika, per daug daugtaškių palikai biggrin.gif Kas su mažos įstrižainės monitoriais prakeiks tave biggrin.gif
FB jau mačiau koliažiuką tavo, jis nuostabus, šiltas, šventiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 21:09)

Nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2012 12 17, 20:11)
Erika, per daug daugtaškių palikai biggrin.gif Kas su mažos įstrižainės monitoriais prakeiks tave biggrin.gif
FB jau mačiau koliažiuką tavo, jis nuostabus, šiltas, šventiškas wub.gif

Pataisiau smile.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 17, 20:14)

Ačiū. Tik nuotraukų necituok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 17, 08:08)
Kad smagiau būtų laukti smile.gif

mmm...gražiai ax.gif

Erika, super koliažas smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko erikamajos koliažas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dosa: 17 gruodžio 2012 - 21:20
senokai buvau ką laimėjusi bigsmile.gif ačiū. pradžiuginot. O šiandien ypač bigsmile.gif Tokia diena, kad jaučiuosi ypatingai nusipelniusi visokiem aikčiojimam, dovanom ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
OFF TOPIC 4u.gif

Labdaros ir paramos fondas Mamu unija praso pagalbos 4u.gif

"Mielieji, dar kartelį kreipiamės į Jus. 15 metų Ina, serganti ewingo sarkoma (kaulų vėžys) ,į ligoninę sugrįžo atsinaujinus ligai. Mergaitei pakeistas kojos kaulas, gydomi ligos židiniai kituose organuose, tačiau Inutė ir jos mama labai stipriai kovoja su liga. Laikas, kurį praleidau bendraudama su mergaite ir mama, nuteikė optimizmui ir gerai nuotaikai. Keista gali pasirodyti , tačiau čia radau tiek daug stiprybės, optimizmo ir begalinio noro gyventi. Išsikalbėjome ir Ina nedrąsiai prasitarė apie didžiausią savo svajonę ir užsiėmimą, kuris jai padeda sveikti. Mergaitei ir jos šeimai ši svajonė sunkiai pasiekiama ir šiai dienai neįgyvendinama, nes.... nėra pinigėlių. Ina be galo mėgsta fotografuoti. Giminės ir artimi žmonės padovanojo mergaitei fotoaparatą Nikon D3000. Inos svajonė- universalus objektyvas šiam fotoaparatui. Galbūt kažkam iš Jūsų, gerieji draugai, suspaus širdelę ir Jūsų galimybės leis įvykti dar vienam Kalėdų stebuklui, kuriais šie vaikai labai tiki.

http://www.facebook....379890892099804 "

Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 17, 16:28)
Tai dabar ir neik smile.gif Man MB nupirko iškart paklausęs rekomendacijų, bet jis man  schmoll.gif Pinigai kaip ir į balą, nors saulėtą dieną gražioje aplinkoje tiks  ax.gif
Skaityk ir daryk ND, kas neaišku-klausk, kai viską padarysi, bus daug aiškiau 4u.gif

Kokį pirko? 4u.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 17, 17:34)
Naujas objektyvas tau nepades ismokti elementariausiu dalyku.
O tu dar daug ko nezinai, tiksliau nieko nezinai. Pamenu save tokioj pacioj stadijoj  cool.gif , bet tada dar apie objektyvus pasiskaicius nusipirkau 50mm. 1.8, naudota gali nusipirkti uz 250 litu kokiam *infected*
Tik pas save atsisuk ant 50mm ir vat tiek jis ir apimtu, nei daugiau nei maziau, jis nezoomins, ta darysi prieidama, nueidama. Jis graziau islies ta fona nei kad dabar ka turi ir sviesesnis, nezinau ar supranti apie ka as...
O kokia pas tave instrukcija?? Pas mane 300 puslapiu instrukcija.

Ir dabar pas mane zoomina tik vos vos, prieinu, nueinu g.gif
300 ir pas mane net su viršum.
Atsakyti
Sveikinimai pirstinaiciu laimetojoms 4u.gif thumbup.gif
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 22:09)
Gruodžio 17d. iki Kalėdų liko 7 dienos ir tik 7.777 darbeliai

Pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 21:09)
http://farm9.staticf...3aa1f0f18_c.jpg
Gruodžio 17d. iki Kalėdų liko 7 dienos ir tik 7.777 darbeliai - iškepti pyragą, pauošti eglutę, supakuoti dovanas, išlyginti staltiesę, paskambinti mamai, susitvarkyti spintas, kirpykla , nuvažiuoti į paštą, suknutė sieguolei, šventė darželyje (pentadienį 17.30), bučkį brangiausiam, Lukui vilnonės kojinės !!!, pamaitinti angelus, NAMUOSE JAU ANTRA DIENA NĖRA CUKRAUS!!!, nusiplauti mašiną, ...


Gražu! Ir tos klaidelės paliktos specialiai? Tarsi tikrai skubėtum ir tikrai tikrai 7777 tūkstančių darbų darbelių apversta būtum?
Eglutės tempimas namo liuksiškas, ir ta katinėlio nosytė... Ir, oi, tik dabar pamačiau, kad katinėlis ir ant kėdės jaukiai susirangęs bigsmile.gif Viskas taip šventiška... Ir labai patinka spalvos. Taip gražiai keliauja iš vienos nuotraukos į kitą. Liuks.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 21:09)

iki Kalėdų liko 7 dienos ir tik 7.777 darbeliai ...


Aah tokį namuką žvakutei ir aš turiu wub.gif tik taip nerealiai nufotografuot nesugebėčiau biggrin.gif gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 23:00)
Kokį pirko? 4u.gif
Ir dabar pas mane zoomina tik vos vos, prieinu, nueinu g.gif 
300 ir pas mane net su viršum.

Pas mane Nikon, 18-105 smile.gif Po svenciu imsiu 1.4 50 mm, va tas bus sviesus ir lies fona kaip reikiant smile.gif Brangus tie objektyvai, vien pasizaidimui neprisipirksi bele kiek, o noreciau biggrin.gif

Ar parodysit mainu foto? Idomu gi smile.gif
Atsakyti