Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos, merginos

Ho-ho-ho, savaitgalį gavau nuostabias foto nuo Jūržolės. Ačiūūūūū bigsmile.gif
Labai tikiuosi, kad ir mano nuotraukėlė greitu laiku pasieks finišą. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 13:42)
Nezoominu. Sakau, 4,5 minimumas, mažiau neleidžia schmoll.gif

Dar kartą patikrink - ant 18 mm turėtų būti 3.5, jei rašo. Žinai, kad mokaisi, reik nuolat tikrint, kartais kai užsisėdi ant vieno dalyko ir nesupranti kas čia vyksta. Ir šiaip pagal viską taisyklingiau būtų sakyti - plačiau neleidžia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 13:11)
18-55mm. Standartinis, kiek suprantu blush2.gif
O namuose distancijų didelių nesigauna padaryt, mažai vietos, apkrauta viskas labai, tuščių sienų net nėra doh.gif

As ND dariau ilgaaaiii... Gal pora menesiu g.gif Pradejau nuo 0, skaiciau, klausiau ir padariau, neblizganciai, beeet esme supratau smile.gif Su tokiu objektyvu zoomink iki galo ir trauk toliau nuo sienos, stebuklo nebus, todel greitai noresi kito objektyvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 17, 14:46)
As ND dariau ilgaaaiii... Gal pora menesiu g.gif Pradejau nuo 0, skaiciau, klausiau ir padariau, neblizganciai, beeet esme supratau smile.gif Su tokiu objektyvu zoomink iki galo ir trauk toliau nuo sienos, stebuklo nebus, todel greitai noresi kito objektyvo mirksiukas.gif

4u.gif

Ta kitas objektyvas tai koks... na, kuris mane tenkintų? Neišmanau tame reikale nei kiek, lengvai apgautų mane parduotuvėj, jei nueičiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 16:24)
4u.gif

Ta kitas objektyvas tai koks... na, kuris mane tenkintų? Neišmanau tame reikale nei kiek, lengvai apgautų mane parduotuvėj, jei nueičiau doh.gif


Tai dabar ir neik smile.gif Man MB nupirko iškart paklausęs rekomendacijų, bet jis man schmoll.gif Pinigai kaip ir į balą, nors saulėtą dieną gražioje aplinkoje tiks ax.gif
Skaityk ir daryk ND, kas neaišku-klausk, kai viską padarysi, bus daug aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 17:24)
4u.gif

Ta kitas objektyvas tai koks... na, kuris mane tenkintų? Neišmanau tame reikale nei kiek, lengvai apgautų mane parduotuvėj, jei nueičiau doh.gif

Naujas objektyvas tau nepades ismokti elementariausiu dalyku.
O tu dar daug ko nezinai, tiksliau nieko nezinai. Pamenu save tokioj pacioj stadijoj cool.gif , bet tada dar apie objektyvus pasiskaicius nusipirkau 50mm. 1.8, naudota gali nusipirkti uz 250 litu kokiam *infected*
Tik pas save atsisuk ant 50mm ir vat tiek jis ir apimtu, nei daugiau nei maziau, jis nezoomins, ta darysi prieidama, nueidama. Jis graziau islies ta fona nei kad dabar ka turi ir sviesesnis, nezinau ar supranti apie ka as...
O kokia pas tave instrukcija?? Pas mane 300 puslapiu instrukcija.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 09:02)
Gruodžio 17d. liko 7 dienos.



Gražuolę eglutę turit 4u.gif ir panelė jau kokia didelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 16:24)
4u.gif

Ta kitas objektyvas tai koks... na, kuris mane tenkintų? Neišmanau tame reikale nei kiek, lengvai apgautų mane parduotuvėj, jei nueičiau doh.gif

kadangi neišmanai dar nieko, tai siūlau nieko nepirkti smile.gif nebet pinigai neproblema, kitu atveju daryk nd, skaityk eksperimentuok rodyk pastangų ir po truputi ateis suvokimas ko nori.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Advento kalendoriaus nuotraukos vis nuostabesnė, akį traukiančios, šaunuolės 4u.gif

Kristalines, kurgi ne žuvų maistas biggrin.gif Malonu,kad patiko. Kai sužinojau jog teks foto siųsti Tau, tai net abejonių nebuvo ką siųsiu ir ką pridėsiu biggrin.gif

Kaip matau konkursas kelionė sunkiai einasi, bet man net į naudą gal ax.gif Mudvi su Noisy-B pasitarėme, kad nepratęsime laiko, o ir nebetikiu, kad šiandien dar kas nors iki 00.00val. įkels foto.
Tad pirštines nusiųsiu abiems dalyviams.
Brumbrumai ir Yvette laukiu Jūsų adresų flickeryje arba AŽ 4u.gif Pasistengsiu iki švenčių ir išsiųsti, tad iki Naujųjų tikrai dar gausite, jei laiku gausiu ir adresus ax.gif

O Noisy-B, pati nuspręs kam auskariukus atsiųsti,o gal irgi abi nustebins ax.gif

Aš irgi jungiuosi į juositnukų grupelę. Kalėdų bobutė atnešė nikon FE2 su ob. 70-210mm ir JB juostų dar smile.gif Tad po švenčių reiks išbandyti ką gavau smile.gif Dar ir ryškalų su vonelėmis ir didintuvą ax.gif Knieti nagai, bet orai LT tikrai ne kokie, kad bėgt į laukus... ir nagus nušalt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 17 gruodžio 2012 - 19:58
QUOTE(Afrė @ 2012 12 17, 19:53)
Tad pirštines nusiųsiu abiems dalyviams.
Brumbrumai ir Yvette laukiu Jūsų adresų flickeryje arba AŽ 4u.gif Pasistengsiu iki švenčių ir išsiųsti, tad iki Naujųjų tikrai dar gausite, jei laiku gausiu ir adresus ax.gif

oo, kazkap jauciuosi nepelnytai apdovanojama, bet man tikrai reik pirstiniu biggrin.gif aciu wink.gif

o bet taciau, ar tai reiskia, kad mes daba turim tema ir prizus galvot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 17, 20:04)
oo, kazkap jauciuosi nepelnytai apdovanojama, bet man tikrai reik pirstiniu biggrin.gif aciu wink.gif

o bet taciau, ar tai reiskia, kad mes daba turim tema ir prizus galvot? unsure.gif

Šiaip man abiejų foto kelionės patinka wink.gif Tu papirkai mane Paryžiumi, kurį myliu... Yvette savo šešėline idėja ir šviesomis. O kadangi daugiau nėra iš ko rinktis, tad Kalėdos stebuklų metas ir siunčiu abiems dalyviams.
Pagal viską, turėtų būti, kad Jūs abi dabar tęsiate estafetę mirksiukas.gif


O čia šiaip rodausi foto, nes atrodo nieko ir nerodžiau paskutiniu metu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 17 gruodžio 2012 - 20:09
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 17, 20:04)
oo, kazkap jauciuosi nepelnytai apdovanojama, bet man tikrai reik pirstiniu biggrin.gif aciu wink.gif


biggrin.gif Fain, sveikinu.
Abi smile.gif



user posted image
Gruodžio 17d. iki Kalėdų liko 7 dienos ir tik 7.777 darbeliai - iškepti pyragą, pauošti eglutę, supakuoti dovanas, išlyginti staltiesę, paskambinti mamai, susitvarkyti spintas, kirpykla , nuvažiuoti į paštą, suknutė sieguolei, šventė darželyje (pentadienį 17.30), bučkį brangiausiam, Lukui vilnonės kojinės !!!, pamaitinti angelus, NAMUOSE JAU ANTRA DIENA NĖRA CUKRAUS!!!, nusiplauti mašiną, ..........................................................................
......................................................................................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 17 gruodžio 2012 - 20:16