Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Kad smagiau būtų laukti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gruodžio 17d. liko 7 dienos.

user posted image
Atsakyti
vienintelė,
O man pirmoji foto patinka 4u.gif Na gal kiek norėtųsi snaigės aiškesnes, bet man patinka viršuje tas bokeh smile.gif


QUOTE(erikamaja @ 2012 12 17, 10:02)
Gruodžio 17d. liko 7 dienos.


Gerulė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 16, 22:17)
nu nu...pasipasakok bigsmile.gif kokio?

sigma 35mm f/1.4 mirksiukas.gif

o la la la švelni, biški čiuožia man ji ir kitaip kadruočiau, kirpčiau daugiau mergaitės, bet pats apdirbimas patinka

erikamaja jėgiškai

QUOTE(Žydraakė @ 2012 12 17, 10:27)
vienintelė,
O man pirmoji foto patinka 4u.gif Na gal kiek norėtųsi snaigės aiškesnes, bet man patinka viršuje tas bokeh smile.gif

dėkui, man irgi tie burbulai fainai, turiu kur ryškesnė snaigė, bet ir bokeh dinsta, pritrūkau kantrybes daugiau tupinėt, balkone su stovu nepyragai biggrin.gif
Atsakyti
Na gi, perskaiciau pirma puslapi, prisijungiau prie grupes Flickr. Tai bet prie namu darbu prisesiu turbut tik po Kaledu, nes dar milijonas darbu iki tol laukia. Nepykit smile.gif O padarius ND, kur juos kelti? g.gif Cia ar i flickr?


Laba ryta.
Atsakyti
Atbėgu padėkoti Afrei už foto ir "žuvų maistą" wub.gif hihihi.gif super, labai graži, ir tokia šilta wub.gif

sveikos smile.gif

o la la la, vienintele, Vilnis, erikamaja, superiniai pratesimai kalendoriaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 17, 12:26)
O padarius ND, kur juos kelti? g.gif Cia ar i flickr?
Laba ryta.


cia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 16, 23:29)
Koks objektyvas?  ax.gif

18-55mm. Standartinis, kiek suprantu blush2.gif


O namuose distancijų didelių nesigauna padaryt, mažai vietos, apkrauta viskas labai, tuščių sienų net nėra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleya: 17 gruodžio 2012 - 13:13
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 16, 22:52)
O kiek laiko skaitai, domiesi?
Fotiko instrukcija skaitei?

Gal praleidai mano si posta ax.gif

QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 14:11)
18-55mm. Standartinis, kiek suprantu blush2.gif
O namuose distancijų didelių nesigauna padaryt, mažai vietos, apkrauta viskas labai, tuščių sienų net nėra doh.gif

O ka tu nori fotografuoti ???
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 17, 13:23)
Gal praleidai mano si posta  ax.gif
O ka tu nori fotografuoti ???

Iki šiol turėjau seną muilinę (konica minolta z10), dabar - canon 600D. Instrukciją tikrai skaičiau ir skaitau vis dar, kartkartėm. Fotografuoti patinka labai, bet senas fotikas galimybių nelabai turėjo - arba nemokėjau pasinaudot jomis maksimaliai, o naujas - studijuojamas. Ir nežinau, kek dar studijuosiu aš jį. Pvz, neatseku režimo, kuriuo galėčiau ištraukt tą minimalią f (instrukcija sako, kad 3,5), o man net 4,5 siekia, neleidžia mažiau, o kodėl nesuprantu. Kad ir Av, tik 4,5 arba daugiau, ir kodėl taip...? Ką noriu fotografuoti? Žmones. O tas perkrautas fonas mane labai nervina, kai matyti kiekviena detalė už nugaros. Aišku, lauke gražiausia, bet dabar sąlygos tai, kaip matom, nėra palankios.
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 17, 13:35)
Iki šiol turėjau seną muilinę (konica minolta z10), dabar - canon 600D. Instrukciją tikrai skaičiau ir skaitau vis dar, kartkartėm. Fotografuoti patinka labai, bet senas fotikas galimybių nelabai turėjo - arba nemokėjau pasinaudot jomis maksimaliai, o naujas - studijuojamas. Ir nežinau, kek dar studijuosiu aš jį. Pvz, neatseku režimo, kuriuo galėčiau ištraukt tą minimalią f (instrukcija sako, kad 3,5), o man net 4,5 siekia, neleidžia mažiau, o kodėl nesuprantu. Kad ir Av, tik 4,5 arba daugiau, ir kodėl taip...? Ką noriu fotografuoti? Žmones. O tas perkrautas fonas mane labai nervina, kai matyti kiekviena detalė už nugaros. Aišku, lauke gražiausia, bet dabar sąlygos tai, kaip matom, nėra palankios.

nezoomink, tada leis ir 3.5
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 12 17, 13:40)
nezoomink, tada leis ir 3.5

Nezoominu. Sakau, 4,5 minimumas, mažiau neleidžia schmoll.gif
Atsakyti