Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 22:48)
Bandau, bet nemoku.
Pabandysiu šiuo nustatymu 4u.gif
Kiek skaičiau straipsnių, visur, kaip pavyzdys minimas mažiausias f, t.y. f2. Kodėl?  blush2.gif

O kiek laiko skaitai, domiesi?
Fotiko instrukcija skaitei?

Kiekvienas objektyvas gali tureti skirtinga maziausia f. Pas mane 1.8, pas tave 3.5.
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 22:48)
Bandau, bet nemoku.
Pabandysiu šiuo nustatymu 4u.gif
Kiek skaičiau straipsnių, visur, kaip pavyzdys minimas mažiausias f, t.y. f2. Kodėl?  blush2.gif

Jei pas tave 3.5, tai daryk laaabai dideles distancijas tarp daiktų, tarp fono smile.gif na, ne tokias kilometrines, aš čia vaizdžiai gal išsireiškiau smile.gif Bet turėtų išlieti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 21:23)
jei noriu, kad objektas, į kurį fokusuoju, būtų ryškus, o už jo visas fonas kuo labiau išsiliejęs?

f skaičiukas turi būti kuo mažesnis arba atstumas tarp fotografuojamo objekto ir fono - kuo didesnis

QUOTE(Suprem @ 2012 12 16, 21:28)
Reikia instaliuoti spec programa fono suliejimui, bais brangu sad.gif

pirmą kartą apie tokią girdžiu g.gif g.gif g.gif šiaip nemanau, kad fotografai naudoja plačiai tokius dalykus, tiesiog turi objektyvus, kurie padeda tą padaryt.
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 16, 23:10)
Jei pas tave 3.5, tai daryk laaabai dideles distancijas tarp daiktų, tarp fono smile.gif na, ne tokias kilometrines, aš čia vaizdžiai gal išsireiškiau smile.gif Bet turėtų išlieti smile.gif

Cia tu turbut apie namu darba, bet ji net fokusuot nemoka.
Net neaisku ka ji nori nufotografuot.
Pamenu kai as buvau toj stadijoj pries gera pusmeti, kai buvo ny bum bum viskas blink.gif , dabar nors kazka zinau biggrin.gif .
Ale FB puslapi vistiek isdrisau susikurti bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 12 16, 19:11)
aš makro pernorėjau kai išbandžiau, na pažaist gal ir smagu, bet daugiau nežinau kur naudočiau. Ir apskritai aš persirgau objektyvų norėjimo liga, vieno trūksta iki pilnos laimės( bent jau kuriam laikui) užsiprašiau kalėdų senio, bet labai abejoju ar bus toks dosnus smile.gif reiks užsidirbt kaip viskam prieš tai  tongue.gif

nu nu...pasipasakok bigsmile.gif kokio?
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 21:48)
Bandau, bet nemoku.
Pabandysiu šiuo nustatymu 4u.gif
Kiek skaičiau straipsnių, visur, kaip pavyzdys minimas mažiausias f, t.y. f2. Kodėl?  blush2.gif


Koks objektyvas? ax.gif

QUOTE(gotte @ 2012 12 16, 22:15)
pirmą kartą apie tokią girdžiu g.gif  g.gif  g.gif  šiaip nemanau, kad fotografai naudoja plačiai tokius dalykus, tiesiog turi objektyvus, kurie padeda tą padaryt.


Eik jau? Aš tai taupau ir fokusą instaliuosiu, negi apgavo? unsure.gif Reiks Maggie klausti, nu negi apgavo... unsure.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 16, 22:16)
Ale FB puslapi vistiek isdrisau susikurti  bigsmile.gif .


Nagi pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 17, 00:29)
Eik jau? Aš tai taupau ir fokusą instaliuosiu, negi apgavo?  unsure.gif Reiks Maggie klausti, nu negi apgavo... unsure.gif
Nagi pasirodyk mirksiukas.gif

Kaip tai fokusa instaliuosi g.gif , dar ir taip galima blink.gif ? O kas tau ka zadejo, kad sakai negi apgavo??


Dar tik pries kelias dienas susikuriau ir idejau tik kelias foto, vis ner kada, sventes ant nosies, darom generaline tvarka namie doh.gif , vaikas apsirgo, neina i darzeli... O dar sunku atrinkt, ka kelt ir dar plius reik pataisyt pries keliant cool.gif .
Bet cia:
http://www.facebook....557238110972441
Atsakyti
Baikit, čia gi bajeris buvo, bent aš taip jį supratau aną kartą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 17, 00:48)
Baikit, čia gi bajeris buvo, bent aš taip jį supratau aną kartą g.gif

Bajeris ne bajeris, bet jau tiek viskas sparciai eina pirmyn, kad jau patikeciau viskuo lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jo, bet kad į fotiką suliejimą ar fokusą suinstaliuotų bigsmile.gif

Dėk iš vienos FS pačiausias pvz 2-3 nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 17, 00:53)
Na jo, bet kad į fotiką suliejimą ar fokusą suinstaliuotų  bigsmile.gif

Dėk iš vienos FS pačiausias pvz 2-3 nuotraukas  ax.gif

Yra fotike ir suliejimas ir fokusas, tik reik ismokt naudotis hihihi.gif .

Tai kad tu FS dar mazai buvo, o ir atrinkt nemoku, atrodo jei tai butu mano, visos patiktu biggrin.gif . Gal kai veliau bus daugiau foto, pratrinsiu kaikurias ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 16, 20:17)
Ačiū, visoms pakomentavusioms  4u.gif
wub.gif Gražu.
Kaip visada aiškiai ir tiksliai. Pavydu net iškalbos  4u.gif . Neteko man pačiai dirbt su LR, pamaigiau kada tais ir numečiau  g.gif

Na, man viskas ok su kompu, bet jei būtų ne ok, naudočiau sau patenkinta be jokių ten papildomų minčių. O dabar LR reikia dėl kitų priežasčių, t.y. kelių funkcijų. O, taip, vargau po photoshopo, bet dabar pati nesuprantu ko ten taip vargt reikėjo smile.gif Labai viskas paprasta, kai žinai kam tau jo reikia. Kai nežinai, tai ir nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 17 gruodžio 2012 - 02:44