Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ačiū visoms wub.gif
QUOTE(vienintelė @ 2012 12 16, 19:32)
kadangi šiandienos planai pasikeitė tai bandžiau snaiges gaudyt, nors juodai pustė ir snaiges nebuvo gražios lotuliukas.gif , bet kad per niek nenueitu mano triūsas rodau, nors rezultatas nedžiugina, kažkaip sunku man su makro žiedais, reik tobulintis smile.gif

Na tik graziu snaigiu pagauti reikia, o makro tai liuksine gavosi.
Antroji - puikus fonas smile.gif

Eglutes burbulas - nerealus...

Noooriu makro... unsure.gif

erikamaja, grazus pratesimas. Dabar reikia pavasario ir rudens dar wink.gif

Vilnis, niu labai graziai ir idomiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 16, 18:37)
Na tik graziu snaigiu pagauti reikia, o makro tai liuksine gavosi.
Antroji - puikus fonas smile.gif

Eglutes burbulas - nerealus...

Noooriu makro... unsure.gif

erikamaja, grazus pratesimas. Dabar reikia pavasario ir rudens dar wink.gif

Vilnis, niu labai graziai ir idomiai thumbup.gif

aš makro pernorėjau kai išbandžiau, na pažaist gal ir smagu, bet daugiau nežinau kur naudočiau. Ir apskritai aš persirgau objektyvų norėjimo liga, vieno trūksta iki pilnos laimės( bent jau kuriam laikui) užsiprašiau kalėdų senio, bet labai abejoju ar bus toks dosnus smile.gif reiks užsidirbt kaip viskam prieš tai tongue.gif
Atsakyti
Dar viena nuotraukyte i adventini kalendoriu, nors ir paveluotai...

user posted image

P.S. Aciu Zirzei uz skirta laika ir sutvarkyta foto.
Atsakyti
Ačiū, visoms pakomentavusioms 4u.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 12 16, 10:44)
Aš taip pat suruošiau koliažiuką, stebuklingų dienų ir naktųsmile.gif

wub.gif Gražu.

QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 16, 16:40)

Kaip visada aiškiai ir tiksliai. Pavydu net iškalbos 4u.gif . Neteko man pačiai dirbt su LR, pamaigiau kada tais ir numečiau g.gif

Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 14, 23:10)
Niekas nepuls, tik lieps ND pradžiai padaryti, manau nesunkiai įveiksi  smile.gif

smile.gif


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 14, 23:20)
biggrin.gif
Puola ir cia, nebent busi saldi saldi  biggrin.gif .

laugh.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 14, 23:24)
bus paprasčiau, jei įkelsi parodyti kaip fotografuoji ir koks nuotraukų apdirbimas tau yra gražus. Nes šioje temoje dėl grožio skoniai labai išsiskiria  bigsmile.gif

Ir pirmam psl. esantys ND, jei ir per lengvi atrodys, vistiek siūlau atlikti  bigsmile.gif  Tai savotiškos naujokų krikštynos. Atlikusi ND tapsi sava  bigsmile.gif

Einu skaityt pirmo puslapio smile.gif
Atsakyti
Gal kas atsakys smile.gif

Kokiu režimu fotografuoti, Av, M... ir tt, na jūs žinot viską juk, jei noriu, kad objektas, į kurį fokusuoju, būtų ryškus, o už jo visas fonas kuo labiau išsiliejęs? Ant kiek nustatysi ISO, F ar dar ką nors gal reikia.. kas įtakoja fono išsiliejimą? Ir, jei tai kambary, ir iššoka blykstė, gal todėl nerandu kaip tai padaryti, gal turi būti tik lauke ir šviesu?
Objektyvo diafragma mažiausia 3,5 (jei netiksliai kalbu, supraskit, tikrai neprityrus, nesijuokit).

Dėkuj, jei kas paaiškins detaliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleya: 16 gruodžio 2012 - 21:27
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 21:23)
Gal kas atsakys smile.gif

Kokiu režimu fotografuoti, Av, M... ir tt, na jūs žinot viską juk, jei noriu, kad objektas, į kurį fokusuoju, būtų ryškus, o už jo visas finas kuo labiau išsiliejęs? Ant kiek nustatysi ISO, F ar dar ką nors gal reikia.. kas įtakoja fono išsiliejimą? Ir, jei tai kambary, ir iššoka blykstė, gal todėl nerandu kaip tai padaryti, gal turi būti tik lauke ir šviesu?
Objektyvo diafragma mažiausia 3,5 (jei netiksliai kalbu, supraskit, tikrai neprityrus, nesijuokit).

Dėkuj, jei kas paaiškins detaliau  4u.gif

Reikia instaliuoti spec programa fono suliejimui, bais brangu sad.gif
Jei norisi pigiau-reikia daug skaityti ir atlikti ND pirmame psl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 16, 21:28)
Reikia instaliuoti spec programa fono suliejimui, bais brangu sad.gif
Jei norisi pigiau-reikia daug skaityti ir atlikti ND pirmame psl 4u.gif

Į kur instaliuot, į fotiką? Kas tai atlieka? blush2.gif
Oi, su ND sunku man, nemoku sufokusuot taip, kaip pavyzdžiuose.. nežinau kokiu režimu tą daryt, kad gautųsi panašiai.. O juk ir ten fonas pasilijęs kažkiek. o man nei taip neišeina, nežinau, ką darau ne taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 21:23)
Gal kas atsakys smile.gif

Kokiu režimu fotografuoti, Av, M... ir tt, na jūs žinot viską juk, jei noriu, kad objektas, į kurį fokusuoju, būtų ryškus, o už jo visas fonas kuo labiau išsiliejęs? Ant kiek nustatysi ISO, F ar dar ką nors gal reikia.. kas įtakoja fono išsiliejimą? Ir, jei tai kambary, ir iššoka blykstė, gal todėl nerandu kaip tai padaryti, gal turi būti tik lauke ir šviesu?
Objektyvo diafragma mažiausia 3,5 (jei netiksliai kalbu, supraskit, tikrai neprityrus, nesijuokit).

Dėkuj, jei kas paaiškins detaliau  4u.gif


Tai priklauso nuo objektyvo. Kuo mažesnis F, tuo daugiau išsiliejęs fonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2012 12 16, 21:37)
Tai priklauso nuo objektyvo. Kuo mažesnis F, tuo daugiau išsiliejęs fonas  biggrin.gif

Maniškis, 3,5 mažiausias - tai labai nekaip?
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 22:23)
Kokiu režimu fotografuoti, Av, M... ir tt, na jūs žinot viską juk, jei noriu, kad objektas, į kurį fokusuoju, būtų ryškus,

QUOTE(Eleya @ 2012 12 16, 22:32)
Į kur instaliuot, į fotiką? Kas tai atlieka? blush2.gif
Oi, su ND sunku man, nemoku sufokusuot taip, kaip pavyzdžiuose.. nežinau kokiu režimu tą daryt, kad gautųsi panašiai.. O juk ir ten fonas pasilijęs kažkiek. o man nei taip neišeina, nežinau, ką darau ne taip verysad.gif


Tai moki ir nemoki fokusuot?

Kaip suprantu nieko nemoki, tai nusistatyk ant Av ir atsuk 3.5.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 16, 21:44)
Tai moki ir nemoki fokusuot?
Kaip suprantu nieko nemoki, tai nusistatyk ant Av ir atsuk 3.5.

Bandau, bet nemoku.
Pabandysiu šiuo nustatymu 4u.gif
Kiek skaičiau straipsnių, visur, kaip pavyzdys minimas mažiausias f, t.y. f2. Kodėl? blush2.gif
Atsakyti