Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 15, 14:25)
O iCould gslima prilyginti isoriniam "hardui"?

QUOTE(robobebras @ 2012 12 15, 18:23)
iCloud nemokamai gauni 5Gb. Jei nori daugiau - moki babkes. Kitas variantas DropBox, aisku nevienintelis, bet is debesu lyg daugiausia nemokamu Gb duoda.

thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(o la la la @ 2012 12 15, 18:15)
Gruodžio 15 d.

wub.gif Kvepia Kalėdom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 15 gruodžio 2012 - 22:31
o la la la labai šilta nuotrauka
O aš keliu šiandien advento kalendoriaus nuotrauką, nežinau kada ryt galėsiu įdėt tai kad nesivėlint smile.gif, turi būt dvi nuotraukos, neišsigaskit kad kas nors susidubliavo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 12 15, 23:31)
o la la la labai šilta nuotrauka
O aš keliu šiandien advento kalendoriaus nuotrauką, nežinau kada ryt galėsiu įdėt tai kad nesivėlint smile.gif, turi būt dvi nuotraukos, neišsigaskit kad kas nors susidubliavo
http://farm9.staticf..._33de17028b.jpg

Matau tik viena, bet zavu 😊

O la la la - labai patinka 😊

O as sian labai dziaugiuosi, atejo man siuntinukas is toli su kalediniais sveikinimais ir miela dovanele 😊
Chickita, pasirodyk😊
ziauriai gerai atrodo atspausdinta, tokia happy me, ir mano mama aikciojo, che che, labai labai aciu tau, buckis 😊

Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 15, 23:01)
Matau tik viena, bet zavu 😊

O la la la - labai patinka 😊

O as sian labai dziaugiuosi, atejo man siuntinukas is toli su kalediniais sveikinimais ir miela dovanele 😊
Chickita, pasirodyk😊
ziauriai gerai atrodo atspausdinta, tokia happy me, ir mano mama aikciojo, che che, labai labai aciu tau, buckis 😊

rašydama dvi turėjau minty, kad tai dienai dvi nuotraukos bus, mano ir dar kažkieno ax.gif
kaip faina, rodykitės nes kažakaip vangiai rodotės, kaip būtu faina kad gavusi nufotkintu ir pasidžiaugtu garsiai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas arba vėlyvas vakaras 4u.gif

QUOTE(vienintelė @ 2012 12 15, 23:18)
rašydama dvi turėjau minty, kad tai dienai dvi nuotraukos bus, mano ir dar kažkieno  ax.gif


mano 4u.gif


Laukdavau Kalėdų, ne vien dėl dovanų, bet ir dėl pradedančių ilgėti dienų - sugrįžtančios saulės... Kūčios ir Kalėdos visada būdavo ypatingos - stengdavomės prisiminti senus papročius, ilgiausia naktis ir trumpiausia diena. Laukdavom ir tikrindavom ar apsilankė vėlės...
Taigi laukiam Kalėdų - liko tik 8 dienos. smile.gif

Klajūnė saulė
user posted image

Skylė - Klajūnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 16 gruodžio 2012 - 00:15
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 16, 00:11)
Laukdavau Kalėdų, ne vien dėl dovanų, bet ir dėl pradedančių ilgėti dienų - sugrįžtančios saulės... Kūčios ir Kalėdos visada būdavo ypatingos - stengdavomės prisiminti senus papročius, ilgiausia naktis ir trumpiausia diena. Laukdavom ir tikrindavom ar apsilankė vėlės...
Taigi laukiam Kalėdų - liko tik 8 dienos. smile.gif

Klajūnė saulė

Gražiai pildosi kalendorius. Panašu, kad šiomis stebuklingomis dienomis ne tik saulė klajoja. Klajoja ir mintys. Aš taip pat suruošiau koliažiuką, stebuklingų dienų ir naktųsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 16 gruodžio 2012 - 10:50
Vienintele ir Vilnis puikiai... groziuosi ir baltai pavydziu Jusu isradingumu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 16 gruodžio 2012 - 12:34
Sveiki visi... bigsmile.gif

Gryžo paklydėlė.. biggrin.gif Žiūrėjau ir aikčiojau, nuostabus kalendorius.. wub.gif

Beje, dėl mainų, tai be galo ačiū, vyras tik prieš kelias dienas parnešė iš pašto,per tuos rūpestėlius visai pamiršau, kad laukiu,o pasirodo senai atėjes laiškutis.. blush2.gif Tai gi, ačiū ačiū.. wub.gif Ir už atvirutę ir gražius žodžius joje.. wub.gif aciuks.gif
Atsakyti
Vilnis ir o la la, as suzaveta...
Atsakyti
O la la la, labai labai grazi nuotrauka. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukass: 16 gruodžio 2012 - 15:54
QUOTE(robobebras @ 2012 12 15, 18:23)
iCloud nemokamai gauni 5Gb. Jei nori daugiau - moki babkes. Kitas variantas DropBox, aisku nevienintelis, bet is debesu lyg daugiausia nemokamu Gb duoda.

Daugiau duoda google drive (5 gb), skydrive (7 gb). Su dropboxu (2gb) galima pasipildyt kviečiant draugus ir kt niekus smile.gif Taip par įsidiegus telefone, planšetėj (lyg net +500 mb, tiksliai nepamenu. Už draugus tai tikrai 500, o už pvz twiterį ar atsiliepimą po 125 mb). ir pan.

Aš naudoju visus tris ir pilnavertiškai smile.gif

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 15, 14:25)
O iCould gslima prilyginti isoriniam "hardui"?
Tai debesų internetas - turi papkutę kompe, į ją meti labai svarbius failus, jie atsiranda debesyse. Jei papkutę ištrini arba sugenda kompas, failai visvien išlieka debesyse. Tu juos gali gauti prisijungus iš kito kompiuterio. Tie svarbūs failai gali išnykti vieninteliu atveju - kai ištrini iš pačių debesų.

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 15, 02:12)
(kodel is kart nesusiprotejau photoshopo D diske issaugoti???)  doh.gif 
RAM'u kompiuteryje maksimumas, window'sai 7. Bet vis tik itariu, kad kaltas
Ką ką? smile.gif) Eik į nustatymus ir pasirink kur laikyti kešus, o ne photoshopą, nes gali pridirbti. Photoshopą reik laikyt programiniuose failuose smile.gif

Geriausia kai nepaveža kompas dirbti su LR. Viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 16 gruodžio 2012 - 16:42
erikamaja kaip visad žavu

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 16, 12:33)
Vienintele ir Vilnis puikiai... groziuosi ir baltai pavydziu Jusu isradingumu...

smagu kad patiko, bet aš neišradinga šiuo metu smile.gif
kadangi šiandienos planai pasikeitė tai bandžiau snaiges gaudyt, nors juodai pustė ir snaiges nebuvo gražios lotuliukas.gif , bet kad per niek nenueitu mano triūsas rodau, nors rezultatas nedžiugina, kažkaip sunku man su makro žiedais, reik tobulintis smile.gif
user posted image
o va visiškas nefokusas bet kaip man jie patinka smile.gif))
user posted image
Atsakyti