Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Miss K @ 2012 12 14, 23:28)
Klausykit, aš kaip grybas iš pernykščių paklausiu į temą - kaip padoriai nufotografuot kalėdų eglę? Nu tą, kuri namie stovi. Bo man tai tik kažkoks šnipštas gaunasi  verysad.gif

Va:
user posted image

O jei tamsoj, tada va:
user posted image
Žodžiu, gelbėkit!!! unsure.gif


As tai taip esu nufotografavusi namie egle, keliau iso ir is kitos patalpos buvo siek tiek sviesos, nezinau ar cia gerai ar negerai, bet gal kazkiek geriau gavosi nei tau g.gif

user posted image


O ziemuze pas mus tikrai fainuoliska, fotkinau pazystama :
user posted image
Papildyta:


Beje, sveikos visos, paskaitau vis jus ax.gif
Atsakyti
Zinau, kad yra besidominciu kompiuteriais, gal kas patars ir siuo klausimu? Dirbant su photoshopu vis dazniau eme mesti lentute su RAM. Po pusmecio darbo kompas liko neveiksnus: vis atsisakydavo vykdyti ivairias komandas, suletejo greitis. Perinstaliavus kompiuteri neliko jokiu photoshopu, ar jame buvusiu actionu! Supratau, kad esu ten nuo ko ir pradejau... o padeti vel reiks nuo nulio bicycle.gif Kazko tikrai nezinau!!! Ka reiketu daryti kitaip???
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 15, 00:53)
Zinau, kad yra besidominciu kompiuteriais, gal kas patars ir siuo klausimu? Dirbant su photoshopu vis dazniau eme mesti lentute su RAM. Po pusmecio darbo kompas liko neveiksnus: vis atsisakydavo vykdyti ivairias komandas, suletejo greitis. Perinstaliavus kompiuteri neliko jokiu photoshopu, ar jame buvusiu actionu! Supratau, kad esu ten nuo ko ir pradejau... o padeti vel reiks nuo nulio bicycle.gif Kazko tikrai nezinau!!! Ka reiketu daryti kitaip???


Nepakako atminties? Yra kelios išeitis - pirkti ir dėti RAM, jei kompiuteris "paveža" arba keisti kompiuterį. Klausimas, kodėl kompiuteris tapo neveiksnus ir kas buvo suinstaliuota tokio... kas daugiausiai "valgydavo" atminties. Beje PS yra vadinamas "atminties buferis", kurį tu pati gali šiek tiek nusistatyti - nurodyti kokio dydžio jis bus(šiek tiek padeda, kai nėra resursų, bet prarandi dalį nuotraukų redagavimo istorijos)....
Dėl perinstaliavimo - geriausia išeitis visada diską skaldyti į dvi dalis (tarkim C ir D). C diske viską instaliuoti, D diske saugoti reikalingus dokumentus, programas, failus (kad ir tuos pačius action'us ar instaliacinį PS paketą). Perinstaliuojant - formatuoti tik C. O D diske gulės jau visi failai ir programos, action'ai - kuriuos iš kart bus galima paleisti. Kita išeitis - daryti "back-up"....(nelabai susidūrusi, nes gaila vietos būdavo). Beje visi PS action'ai ir tarkim įrankiai - saugomi tam tikrose specifinėse direktorijose, jas gali irgi saugoti "už PS" ribų, pasidaryti tik tam tikrų direktorijų atsarginę kopiją. O gal ir PS turi kokį spec. back-up'ą(kol kas neteko susidurti, tai negaliu teikti, kad ne).
Beje, dėl Window'sų gal tavo kompiuteriui per galingi jie, nesusitvarko... irgi reikėtų viską apsvarstyt.
Kita išeitis - Mac smile.gif, viskas iCloud'e pasijungi ir turi.
Net nežinau ar padėjau smile.gif Reikia turėti mintyse, kad kuo ilgiau naudojiesi kompiuteriu, tuo jo resursai mažėja ir apsukos letėja. Patartina karts nuo karto perinstaliuoti.
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 15, 02:29)
Sveikos  4u.gif
Nepakako atminties? Yra kelios išeitis - pirkti ir dėti RAM, jei kompiuteris "paveža" arba keisti kompiuterį. Klausimas, kodėl kompiuteris tapo neveiksnus ir kas buvo suinstaliuota tokio... kas daugiausiai "valgydavo" atminties. Beje PS yra vadinamas "atminties buferis", kurį tu pati gali šiek tiek nusistatyti - nurodyti kokio dydžio jis bus(šiek tiek padeda, kai nėra resursų, bet prarandi dalį nuotraukų redagavimo istorijos)....
Dėl perinstaliavimo - geriausia išeitis visada diską skaldyti į dvi dalis (tarkim C ir D). C diske viską instaliuoti, D diske saugoti reikalingus dokumentus, programas, failus (kad ir tuos pačius action'us ar instaliacinį PS paketą). Perinstaliuojant - formatuoti tik C. O D diske gulės jau visi failai ir programos, action'ai - kuriuos iš kart bus galima paleisti. Kita išeitis - daryti "back-up"....(nelabai susidūrusi, nes gaila vietos būdavo). Beje visi PS action'ai ir tarkim įrankiai - saugomi tam tikrose specifinėse direktorijose, jas gali irgi saugoti "už PS" ribų, pasidaryti tik tam tikrų direktorijų atsarginę kopiją. O gal ir PS turi kokį spec. back-up'ą(kol kas neteko susidurti, tai negaliu teikti, kad ne).
Beje, dėl Window'sų gal tavo kompiuteriui per galingi jie, nesusitvarko... irgi reikėtų viską apsvarstyt.
Kita išeitis - Mac smile.gif, viskas iCloud'e pasijungi ir turi.
Net nežinau ar padėjau smile.gif Reikia turėti mintyse, kad kuo ilgiau naudojiesi kompiuteriu, tuo jo resursai mažėja ir apsukos letėja. Patartina karts nuo karto perinstaliuoti.


Išsamiai ir aiškiai. Ačiū labai!!! Tikiuosi patarimas bus naudingas ne tik man! Tikrai logiska del C ir D disku (kodel is kart nesusiprotejau photoshopo D diske issaugoti???) doh.gif
RAM'u kompiuteryje maksimumas, window'sai 7. Bet vis tik itariu, kad kaltas photoshopas...ir as su savo neismanymu smile.gif
Deja ka reiskia trumpiniai "Mac" ir "iCoud'e" tikrai nezinau. Dar kart aciu!
Atsakyti
Vilnis, man neseniai buvo uzsikimsusi atmintis. Na nereikejo perinstaliuoti, MB pravale su kazkokia programa i vsio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 15, 11:56)
Vilnis, man neseniai buvo uzsikimsusi atmintis. Na nereikejo perinstaliuoti, MB pravale su kazkokia programa i vsio wink.gif



smile.gif tai tau ne su RAM problemos buvo, kiek suprantu. O su atmintim diske.
Mano kompas ir du metus neperinstaliuotas sukasi... Važiuoja dar, bet lėtai... Nenoriu perinstaliuot, nes noriu pakeisti.
Yra daug sprendimo būdų, svarbu padeda wink.gif
Geriausias sprendimas(mano nuomone) - susitvarkai gražiai kompą ir daraisi back-up. Po to jei kokios problemos, greitai atstatai.

Mac - Apple kompiuteriai, o iCloud - atmintis, kuri išskiriama Apple kompanijos (na kaip bankas, bet saugo tavo skaitmeninę informaciją).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 15 gruodžio 2012 - 13:03
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 15, 14:01)

Mac - Apple kompiuteriai, o iCloud - atmintis, kuri išskiriama Apple kompanijos (na kaip bankas, bet saugo tavo skaitmeninę informaciją).



O iCould gslima prilyginti isoriniam "hardui"?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Parduodu visiskai naujus Nikon D600 ir Canon EOS 650D. Fotoaparatai uz gera kaina, jei domintu, rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 15 gruodžio 2012 - 16:57
Gruodžio 15 d.
iki Kalėdų liko 9 d.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2012 12 15, 15:25)
O iCould gslima prilyginti isoriniam "hardui"?

iCloud nemokamai gauni 5Gb. Jei nori daugiau - moki babkes. Kitas variantas DropBox, aisku nevienintelis, bet is debesu lyg daugiausia nemokamu Gb duoda.
Atsakyti
O la la la nuotrauka labai miela ir silta...zavi paprastumu...nors man paciai visad kyla klausimai kaip kiekviena ju yra apdirbama. Ypac zavi blykiukai...
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 12 15, 20:15)


Grazus darbas smile.gif
Atsakyti