Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gladiole @ 2012 12 14, 19:26)
Gruodžio men. 14d.
Iki Šv. Kalėdų liko 10 d.
Švenčių laukimas įpusejo,pagaliau pasirodė prekeiviai su eglutemis! Kai tai atsitinka šventes jau visai ne uzkalnų!


idek nuotraukele STAI CIA wink.gif

QUOTE(Dincelis @ 2012 12 14, 20:43)
Ryt mano eile rodyti advento kalendoriui skirta kadra  verysad.gif  is anksto atsiprasau! Kruopsciai ruosta ir nufotografuota nuotrauka turiu, deja galimybes jai sutvarkyti nera...kompas net RAW neatidarineja  verysad.gif


gali man atsiusti raw as konvertuosiu i jpg ir persiusiu tau atgal rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2012 12 14, 20:43)


Ryt mano eile rodyti advento kalendoriui skirta kadra  verysad.gif  is anksto atsiprasau! Kruopsciai ruosta ir nufotografuota nuotrauka turiu, deja galimybes jai sutvarkyti nera...kompas net RAW neatidarineja  verysad.gif

matau Zirze jau pasiūlė, bet jei ką ir aš galiu sutvarkyti bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena, vis skaitau, taciau nedristu jungtis i jusu buri... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 14, 23:13)
Laba diena, vis skaitau, taciau nedristu jungtis i jusu buri... smile.gif


prasom jungtis drasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 12 14, 22:14)
prasom jungtis drasiai 4u.gif

Mokausi ant savo vaikuciu, tai juos ir kankinu paskutiniu metu. Beda ta, kad nemoku graziai "apdirbti" nuotrauku. Gal kas galite kokiu patarimu duoti? Pvz. kur ir ka paskaityt?
Tik nepulkit is karto (kaip kituose forumuose daznai buna), kad reikia paciai ieskotis...Nes tikrai daug skaitau, ziuriu filmuku, bandau...
Atsakyti
Klausykit, aš kaip grybas iš pernykščių paklausiu į temą - kaip padoriai nufotografuot kalėdų eglę? Nu tą, kuri namie stovi. Bo man tai tik kažkoks šnipštas gaunasi verysad.gif

Va:
user posted image

O jei tamsoj, tada va:
user posted image


Žodžiu, gelbėkit!!! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 14, 20:46)
oj kad nebūtina pastelinti. O kaip tu spalvas tvarkai? Susidaro įspūdis, kad bandai kažkokius actionus? Ar aš teisi?
kodėl nepabandai vieną kitą foto versti į JB?


Kol kas labai myliu spalvas, o j/b laukia savo eiles... reikia moketi ji graziai padaryti, o man maniskiai nei vienas nepatinka! Kiekviena karta gavusi daugybe patarimu ir pastabu del spalvu savo nuotraukoms paskutiniu metu su jomis stengiuosi labai atsargiai. Trupti stumdau levelius RAW, truputis sharp ir SAVE. Su action'ais atskira politika - su jais ypac daug eksperimentuoju... viena kita eksperimenta parodau...sulaukdama kritikos bandau atsirinkti kas skanu, o kas ne.
Brandinu mintis savo fotosesijai, kuria ketinu parodyti ir save...vizijose matau ja svelnia ir sviesia, todel ir uzklausiau apie pastelines spalvas. Jei niekas nepades is forumieciu vistiek ismoksiu pati, tiesiog viskas uztruks siek tiek ilgiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 14, 22:20)
Mokausi ant savo vaikuciu, tai juos ir kankinu paskutiniu metu. Beda ta, kad nemoku graziai "apdirbti" nuotrauku. Gal kas galite kokiu patarimu duoti? Pvz. kur ir ka paskaityt?
Tik nepulkit is karto (kaip kituose forumuose daznai buna), kad reikia paciai ieskotis...Nes tikrai daug skaitau, ziuriu filmuku, bandau...


Niekas nepuls, tik lieps ND pradžiai padaryti, manau nesunkiai įveiksi smile.gif
Atsakyti
Zirze, Yvette, jei paciai nieko nepavyks suregsti turesiu jus uomenyje. Aciu uz istiesta pagalbos ranka...
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 14, 23:20)

Tik nepulkit is karto (kaip kituose forumuose daznai buna), kad reikia paciai ieskotis...Nes tikrai daug skaitau, ziuriu filmuku, bandau...

biggrin.gif
Puola ir cia, nebent busi saldi saldi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 12 14, 23:20)
Mokausi ant savo vaikuciu, tai juos ir kankinu paskutiniu metu. Beda ta, kad nemoku graziai "apdirbti" nuotrauku. Gal kas galite kokiu patarimu duoti? Pvz. kur ir ka paskaityt?
Tik nepulkit is karto (kaip kituose forumuose daznai buna), kad reikia paciai ieskotis...Nes tikrai daug skaitau, ziuriu filmuku, bandau...

bus paprasčiau, jei įkelsi parodyti kaip fotografuoji ir koks nuotraukų apdirbimas tau yra gražus. Nes šioje temoje dėl grožio skoniai labai išsiskiria bigsmile.gif

Ir pirmam psl. esantys ND, jei ir per lengvi atrodys, vistiek siūlau atlikti bigsmile.gif Tai savotiškos naujokų krikštynos. Atlikusi ND tapsi sava bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 14 gruodžio 2012 - 23:25
Miss K, na tikrai snipstas smile.gif bandyk kitus rakursus, pakaitaliok diafragma.

Giriu gotes suniuka su pleduku. Labai istrigo ir labai kalediska. Dar uzbure erikos meduoliai ir katukas smile.gif

As pasidariau atostogas nuo fotografavimo smile.gif ir neprievartauju saves nors tu ka smile.gif ir dziaugiuos, kad galiu tai sau leisti smile.gif
Atsakyti