Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(jokubaite @ 2012 12 13, 17:51)
Labas,

Ačiū Agnei (nežinau nicko) iš Šiaulių, kad praskaidrino tolią niūrią dieną.  smile.gif Gavau mainų foto (saugiai) ir Kalėdinius linkėjimus.  wub.gif  Dėkoju  4u.gif
P.S. Advento kalendorius puikus. Laukiu kasdien  4u.gif


Prisistatau biggrin.gif Smagu, kad nukeliavo ir dar smagiau, kad saugiai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2012 12 14, 14:23)
Prisistatau  biggrin.gif  Smagu, kad nukeliavo ir dar smagiau, kad saugiai  biggrin.gif  thumbup.gif

prašom pasirodyt mainų foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 14, 15:58)
prašom pasirodyt mainų foto bigsmile.gif


Manoji ne taip senai čia buvo įkelta smile.gif ant popieriaus tamsesnė gavosi

user posted image
Atsakyti
Labas,
QUOTE(Stikline @ 2012 12 14, 14:23)
Prisistatau  biggrin.gif  Smagu, kad nukeliavo ir dar smagiau, kad saugiai  biggrin.gif  thumbup.gif

malonu 4u.gif Dar kartą dėkui. Gražiai žiūrisi, reik tik įsirėmint tinkamai. Aš savo foto dar neišsiunčiau blush2.gif , bet kadangi gavėjas LT, tikrai turėtų per kitą sav. pasiekt.
Atsakyti
sutvarkiau keletą rudens pradžios foto

user posted image

FLICKR daugiau

user posted image

o čia paskutinis mano auto, kas dar nematė flickr:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 14 gruodžio 2012 - 16:42
o kas siandien turejo ideti kalendoriaus nuotrauka? g.gif
Atsakyti
Gruodžio men. 14d.
Iki Šv. Kalėdų liko 10 d.
Švenčių laukimas įpusejo,pagaliau pasirodė prekeiviai su eglutemis! Kai tai atsitinka šventes jau visai ne uzkalnų!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 14, 17:40)
sutvarkiau keletą rudens pradžios foto

Man sitas tavo auto labai grazus! ir kalendoriau foto patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 14, 14:28)
Dinceli, matosi tavo ieškojimai - pozose, pasirinktose temose, apdirbime... Tai gerai, kad darai, judi į priekį. Man daug kur apdirbimas užkliuvo, apsunkina jis nuotraukas. Antrą ir ketvirtą aš versčiau į JB. Pirmoje mergina per daug įsipainiojusi į šakas. Trečioje smagus judesys, bet apdirbimas nelabai.


Juratike13, Kristalines ir Gotte zemai lenkiuosi uz issakytas pastabas! Nuotraukos ir man atrodo sunkios, kartais tokiu norisi, bet labai labai labai norisi ir lengvumo. Deja neatrandu recepto joms... gal kas gali kokia nuorada ar patarima sviesioms, pastelinems nuotraukoms isgauti???
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2012 12 14, 17:40)
o čia paskutinis mano auto, kas dar nematė flickr:



Fotografuoti vyru nedrystu, tad ir komentuoti ju nemoku... bet va auto portretas fantastiskas. Traukia kiekviena smulkmena, tokia nuotrauka vercia susimastyti... nesinori tik geretis! Ieskoti kabliuku viskai nera noro... smile.gif

Gladioles kadras traukia spalvingumu ir svara. Gerai padirbeta, o ir Panevezys reklamuojamas puikiai smile.gif

Ryt mano eile rodyti advento kalendoriui skirta kadra verysad.gif is anksto atsiprasau! Kruopsciai ruosta ir nufotografuota nuotrauka turiu, deja galimybes jai sutvarkyti nera...kompas net RAW neatidarineja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 14 gruodžio 2012 - 19:44
QUOTE(Dincelis @ 2012 12 14, 19:43)
Juratike13, Kristalines ir Gotte zemai lenkiuosi uz issakytas pastabas! Nuotraukos ir man atrodo sunkios, kartais tokiu norisi, bet labai labai labai norisi ir lengvumo. Deja neatrandu recepto joms... gal kas gali kokia nuorada ar patarima sviesioms, pastelinems nuotraukoms isgauti???

oj kad nebūtina pastelinti. O kaip tu spalvas tvarkai? Susidaro įspūdis, kad bandai kažkokius actionus? Ar aš teisi?
kodėl nepabandai vieną kitą foto versti į JB?
Atsakyti
Laba 4u.gif
Šiandienos rytas prasidėjo skambučiu į duris wub.gif Ačiū Erikai už nuostabų skirtuką knygai ir už skaniai kvepiančius kalėdinius meduoliukus wub.gif Net nustebau, kad paštas į namus pristatė bigsmile.gif O tai visada tekdavo pačiai eit ir atsiimti siuntinius.

Kalėdinis advento kalendorius vyksta puikiai, kiekviena foto vis patraukią akį. Šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

kiek gražių nuotraukų temoje wub.gif Šaunuolės, merginos. Mano fotoaparatas ilsisi, mokausi skaitydama "Fotografo akis" (gera knyga, kažkaip maloniai skaitosi, daug pavyzdžių, visai neblogai galvoje sudėlioja visokias teorijas kompozicijos), o likusį laiką ryja pasiruošimai šventėms. Kiek nedaug laiko iki jų, o kiek daug reikia padaryti...
Atsakyti