Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 13:22)

Bet sunku man su gatvės fotografija unsure.gif j


patirties neturiu, bet patarsiu biggrin.gif lengviausia patart, kai tam moly nebuvai lotuliukas.gif gal reikia fotografuojant šnekint žmogų? tiesiog kalbėtis, megzti ryšį, bendrauti su žmogumi, ir fotografuoti ..

QUOTE(noisy-B @ 2012 12 13, 16:40)
įkišiu savo negražų trigrašį sad.gif nepatiko man ir nesukėlė jokių jausmų ir manau, netinkama kalėdiniam kalendoriui smile.gif wa. Atsiprašau už nekuklią nuomonę smile.gif
šiaip tavo darbai dažniausiai patinka smile.gif


o man Kalėdinis, raudonas pledas, žiema, ciuckis šildosi, laukia Kalėdų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 12 13, 17:40)
įkišiu savo negražų trigrašį sad.gif nepatiko man ir nesukėlė jokių jausmų ir manau, netinkama kalėdiniam kalendoriui smile.gif wa. Atsiprašau už nekuklią nuomonę smile.gif
šiaip tavo darbai dažniausiai patinka smile.gif

Prieš Kalėdas dauguma mūsų tampa geresni, atidesni. Šuo su pledu apklotas. Tai jau atidumas, dėmesys, meilė.... galų gale su Kalėdom ir šaltukas ateina, čia tai puikiai parodyta.
Šis kalendorius neturėjo būti vien Kalėdinės dekoracijos ar pan.... Tiesiog tai, kas jums pačioms yra Kalėdos ir jų laukimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 13 gruodžio 2012 - 19:49
QUOTE(Yvette @ 2012 12 13, 19:48)
Prieš Kalėdas dauguma mūsų tampa geresni, atidesni. Šuo su pledu apklotas. Tai jau atidumas, dėmesys, meilė.... galų gale su Kalėdom ir šaltukas ateina, čia tai puikiai parodyta.
Šis kalendorius neturėjo būti vien Kalėdinės dekoracijos ar pan.... Tiesiog tai, kas jums pačioms yra Kalėdos ir jų laukimas...

labai taikliai viską parašei, taip, kaip aš ir galvoju 4u.gif

tai nebuvo nei skatinimas aukoti, nei skatinimas užjausti, nei kažkaip šokiruoti fotografuojant...tiesiog Kalėdos visų skirtingos ir tiek... kažkas apsikabins šuniuką, kažkas dės po eglute dovanėles vaikams.. kažkas keps sausainukus ar meduolius... va toks švenčių laukimas..visoks.. ax.gif

Svajone, žinok aš dažniausiai taip ir darau - kalbu, fotografuoju, stengiuos žmogų sudominti, paskatinti kalbėti (vis tik žurnalistinis darbas čia man labai atsiliepia, nes moku atrasti bendrą kalbą su žmogumi, nepasimetu). Bent jau šios moters klausinėjau apie šunį, kuo vardu, kokio amžiaus, klausiau, ar galima paglostyti, ar nėra agresyvus...pasakojau, kad ir mes turim šunį...paskui šunius užsiropštė ant jos ir laižė jai veidą, buvo smagu matyt jų ryšį. Paskui tiesiog atsisveikinom abi šypsodamos. Va tada ir pagalvojau apie šventės, jų laukimą ir šį trumpą susitikimą.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 20:13)

Kalėdų būna viskoių...lengva jų laukti šiltuose maduoliais kvepiančiuose namuose...gyvenimas kaip žinia ne visiems toks dosnus...

Man patiko Tavo toks "įsibrovimas" į advento kalendorių.
Atsakyti
Aciu uz komentarus (kad ir negausius) snieguotai alejai 4u.gif

Ir uz visas advento kalendoriaus nuotraukas aciu 4u.gif Labai laukiu kasdien vis naujos foto bigsmile.gif

QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 12:52)
šv. Kalėdos - tai viltis...

Liko 11 dienų

Ideja man patiko, ir Kaledu laukimo temai man sios foto visai tinka - ne visu Kaledos ruzavos ir pukuotos, deja, ir man patinka, kad tavo nuotraukos paliete butent ta, daznai nutylima, svenciu aspekta.

Kas gal kliuva, tai kad nuotraukose tarsi daugiau demesio suniui skiriama negu zmogui - na nes fokusas i suni... unsure.gif Gal cia tik man taip, bet kazkaip noretusi atvirksciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 13, 21:28)
Kas gal kliuva, tai kad nuotraukose tarsi daugiau demesio suniui skiriama negu zmogui - na nes fokusas i suni...  unsure.gif Gal cia tik man taip, bet kazkaip noretusi atvirksciai  ax.gif

Man pasirodė, kad žmogų akcentuoti per daug tiesmuka... bedantę šypseną, susivėlusius plaukus...juodus nagus, prastą aprangą...etc? Kam? Užklotas čia pat gatvėje gulintis šuo ir žmogaus siluetas pasako užtektinai.

Džiugu, kad nuotrauka susilaukė dėmesio ir komentarų, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tuk tuk... nepasigedote??? As jau gryzau ax.gif atgavau kompa is po remonto ir ketinu cia vel pasisveciuoti.
Skubu girti Jurzoles medziu aleja ir Kristuko stingdancia fotosesija! Giriu todel, nes jos uzstrigo mano mintyse...
O kad negrysti tusciai taip pat rodau:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir aisku yra daugiau flickr
Atsakyti
Kiek graziu foto pridedat wub.gif
Atsakyti
Labas rytas...
Aš užsisukusi gimtadienio, Kalėdų ir Naujamečio pasiruošime, o kur dar vaikų eglutės...bet tai taip smagu, ruoštis, daryti,ieškoti, gaminti, puošti... wub.gif

Dincelis-grįžai su griausmu-man patiko antra, spalvingumu, veido išraiška, rankos padėtis bei, žinoma, sijonas gražiai gula.O trečia-sijono sukimasis nuostabus-bet netinka man veido išraiška-tarsi šypsosi, o man norėtūsi nuoširdaus juoko, tarsi širdis liptų lauk ir šsaktų-man gera... bigsmile.gif

Geros dienos...einu vaikučius iš miego karalystės kelti wub.gif
Atsakyti
man tai gotte's foto labai tinakma ir faina pasirodė smile.gif

Dincelis, pirmoji man ne, tas krumo stiebas nelabai kaip atrodo, antroji man patinka, ir sijonas treciojoje nuostabiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Dinceli, matosi tavo ieškojimai - pozose, pasirinktose temose, apdirbime... Tai gerai, kad darai, judi į priekį. Man daug kur apdirbimas užkliuvo, apsunkina jis nuotraukas. Antrą ir ketvirtą aš versčiau į JB. Pirmoje mergina per daug įsipainiojusi į šakas. Trečioje smagus judesys, bet apdirbimas nelabai.
Atsakyti
sveikos, mergaitės smile.gif

aš irgi buvau nugrimzdus žiemos miegan rolleyes.gif Bet atsiverti šį puslapį ir vėl norisi fotiką stvert į rankas bigsmile.gif

Įstrigo svajonės supynės (gal tik vienas medis nereikalingas, bet negi nupjausi)... nostalgija apėmė...ech...

Atsakyti