Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikutės, aš taip pat turėjau užduotėlę šiai dienai 4u.gif

Iki Šv. Kalėdų liko 12 dienų...
user posted image
Atsakyti
Kokia programa rekomenduotumet nuotrauku perziurai?
Atsakyti
hey hey hey, belaukiant Kalėdų nepamirštam, kad vyksta Garso ir Kelionių konkursai
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 11, 22:51)
Ech... net žinutės negaliu pabaigt pusdienį rašyt. Pas mane ir medžiai - va

http://farm9.staticf..._e195af0e77.jpg


Labai grazi nuotrauka, tarsi nupiesta smile.gif nuostabiai tas rukas tolumoje atrodo. Tik kaip ir daugeliui, ir man pritruko kokio neryskaus siluetuko tolumoje:)

Jurzoles irgi nuostabiai atrodo aleja, sviesesnis variantas geriau man ziurisi, tik gal kiek labiau atvertos diafragmos noretusi:)

Svajones "supynes" nuostabuma smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms pakomentavusioms 4u.gif

QUOTE(erikamaja @ 2012 12 11, 23:47)
Namai jau pakvipo Kalėdom...

Meduoliai fantastiški 4u.gif

QUOTE(kristukass @ 2012 12 12, 01:18)
Mano nerami dusia.  biggrin.gif

Na ir drąsuolė tu 4u.gif
Kai kuriose nuotraukose užkliuvo melsvas arba rausvas sniegas. O šiaip šaunuolė, aš tai nelabai išdrįsčiau išsirengt pusnynuose. Na nebent po pirties sniege pasivoliot galėčiau ar į eketę įlįst lotuliukas.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 12, 13:20)
Pabaltinau ta sniega alejoj smile.gif Geriau dabar? Jei dar sviesinu, tai jau detales ima dingti...

Man geriau 4u.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 12 12, 14:47)



QUOTE(Idda @ 2012 12 12, 22:34)


4u.gif 4u.gif
Atsakyti
šv. Kalėdos - tai viltis...

Liko 11 dienų

user posted image
Atsakyti
Dar tokią turiu iš tos serijos

user posted image

Bet sunku man su gatvės fotografija unsure.gif jei užkalbinu žmogų ir jis sutinka, kad fotografuočiau, vis tiek nesugebu atsipalaiduoti, pagalvoti apie kompoziciją...man visad atrodo, kad įsibroviau į to žmogaus asmeninę erdvę, įlindau su savo kamera į jo gyvenimą ir kaip padėka jam už tą leidimą turi būti greitas nufotkinimas ir greitas dingimas iš jo erdvės...todėl aš pykšt pykšt (belenkaip!) ir psio.. Gal reikia praktikos... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 13 gruodžio 2012 - 13:22
QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 13:22)
Dar tokią turiu iš tos serijos

Bet sunku man su gatvės fotografija unsure.gif jei užkalbinu žmogų ir jis sutinka, kad fotografuočiau, vis tiek nesugebu atsipalaiduoti, pagalvoti apie kompoziciją...man visad atrodo, kad įsibroviau į to žmogaus asmeninę erdvę, įlindau su savo kamera į jo gyvenimą ir kaip padėka jam už tą leidimą turi būti greitas nufotkinimas ir greitas dingimas iš jo erdvės...todėl aš pykšt pykšt (belenkaip!) ir psio.. Gal reikia praktikos...  g.gif

pirmoji man patiko, sukėlė bent jau man daug jausmų... labai tave suprantu, aš panašiai jaučiuosi, dažniausia būna plekš plekšt kadras o paksui galvoju kaip neišnaudojau nes žmogus juk leidosi o aš va susimoviau, bet viskas nutinka dėl to kad mano viduje visad tas jausma kad aš įsibrovelė, manau reikia dažniau tai daryti ir mintys pasikeis smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 13 gruodžio 2012 - 13:54
Fainos foto, merginos, kalendorius puikus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 14:22)

įkišiu savo negražų trigrašį sad.gif nepatiko man ir nesukėlė jokių jausmų ir manau, netinkama kalėdiniam kalendoriui smile.gif wa. Atsiprašau už nekuklią nuomonę smile.gif
šiaip tavo darbai dažniausiai patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 13 gruodžio 2012 - 16:41
QUOTE(gotte @ 2012 12 13, 13:52)
šv. Kalėdos - tai viltis...

Liko 11 dienų




o man sita patiko,iskart pagalvojau.......visi laukia kaledu,kas kaip ,savaip ..bet laukia smile.gif
Atsakyti
Labas,

Ačiū Agnei (nežinau nicko) iš Šiaulių, kad praskaidrino tolią niūrią dieną. smile.gif Gavau mainų foto (saugiai) ir Kalėdinius linkėjimus. wub.gif Dėkoju 4u.gif
P.S. Advento kalendorius puikus. Laukiu kasdien 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubaite: 13 gruodžio 2012 - 16:52