Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Suprem @ 2012 12 11, 14:39)
Pas mane tik vaikai sniege ir medžiai, nėra ko rodyti  biggrin.gif

oj oj, ir vaikų ir medžių norim biggrin.gif rodyk tik, drąsiau mirksiukas.gif prašyk kritikos, patarimų. Tai padeda smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir aš pagaliau namie, po ligoninės ir sanatorijos.
Kepu meduolius ištisą dieną, skolas gražinsiu, na ir namus puošiu.
Žaidimam ir fotografavimui visai laiko nebėr, o miškas mano kieme nuostabių nuostabiausias, gal dar pakentės sniegas ir neišbyrės kol susiruošiu smile.gif
Linkėjimai visoms 4u.gif
Atsakyti
Sakykit WB i sniega galima nustatyti? Mam sian niekaip nepavyko, nors sufokusuodavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 12 11, 17:22)
Sveikos 4u.gif
Ir aš pagaliau namie, po ligoninės ir sanatorijos.
Kepu meduolius ištisą dieną, skolas gražinsiu, na ir namus puošiu.
Žaidimam ir fotografavimui visai laiko nebėr, o miškas mano kieme nuostabių nuostabiausias, gal dar pakentės sniegas ir neišbyrės kol susiruošiu smile.gif
Linkėjimai visoms 4u.gif


o kas nutiko? unsure.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 11 gruodžio 2012 - 20:58
Klausykitės dabar kas Kalėdų mainuose dalyvaujat...atlieku viešą išpažintį. Kažkokiu nerealiu būdu parėjo man atgal fotkė, kuri buvo jau išsiųsta doh.gif tai diekui diev, kad parėjo atgal man, jaučiu labai pasitarnavo užrašas "if not delivered, please return..." su mano adresu atgaliniu. Aiškinausi pašte, kažkas blogai su apmokėjimu buvo ir ženkliukai ne tie doh.gif žodžiu, nulėkiau šiandien vėl siųsti. Tai man pasakė, kad Eastern European paštas išskrido vakar, ryt iš ryto išskrenda likusios Europos paštas...pasakyt, su kuriuo paštu siuntinys maniškis turi eiti, babajukai darbuotojai nepajėgė...

Žodžiu, laikau kumščius, kad viskas būtų gerai.. laikau labai stipriai cool.gif
Atsakyti
as siandien taip pat issiunciau kalediniu mainu nuotrauka. kita savaite tikrai gaus smile.gif ir pakeiciau foto, nes pirmasis variantas nelipo naudojau rezervuose esancia smile.gif tikiuosi patiks
Atsakyti
Ech... net žinutės negaliu pabaigt pusdienį rašyt. Pas mane ir medžiai - va

user posted image

Kaip J/B? Vis dar neatrandu to stebuklingo būdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 11, 22:51)
Ech... net žinutės negaliu pabaigt pusdienį rašyt. Pas mane ir medžiai - va

žmogaus ar kokio šunėko, arba Jazzo trūksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2012 12 11, 22:51)
Ech... net žinutės negaliu pabaigt pusdienį rašyt. Pas mane ir medžiai - va
Kaip J/B? Vis dar neatrandu to stebuklingo būdo  g.gif

Man laaabai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 12 11, 00:23)
Tuo paciu ateinu su naujausiomis foto. Buvau uzmigus ziemos miegu.  biggrin.gif  smile.gif

Ir visos kitos.  smile.gif

Man patiko miesto nuotraukos. O vat gamtos nuotraukose kazkaip nesiziuri tas bluras, dirbtinai atrodo, bent man.

QUOTE(Vilnis @ 2012 12 11, 21:51)
Ech... net žinutės negaliu pabaigt pusdienį rašyt. Pas mane ir medžiai - va

Kaip J/B? Vis dar neatrandu to stebuklingo būdo  g.gif

Mano skoniui lyg astrokas JB, bet siaip grazu smile.gif O jei dar kokia ruke paskendusi figurele tolumoj butu...

Net nusisypsojau pamaciusi tavo nuotrauka - po gana panasias alejas klaidziojom smile.gif Va maniske ax.gif Man j/b norejosi svelnaus, o dabar suabejojau, gal per pilka? unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 12 11, 22:38)

[img]http://farm9.staticflickr.com/8073/8264335289_8aac7eeb1c_z.jpg


Fainai kaip bigsmile.gif
Atsakyti