Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(R.i.R. @ 2012 12 10, 13:03)
Maniau, kad temą supainiojau?  lens.gif

biggrin.gif

Sūpynės patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(sayonara @ 2012 12 10, 08:51)
pereiti reikėtų ne nuo canon prie nikon, o nuo fotografijos prie tapybos ant šilko. efektyviau bus.

gotte, tai išfotkinta juosta yra fotike? neišeina išimti tamsoje visko sukišant atgal į kasetę? nešk tuomet į labą, jie turi tamsias rankves, susitvarkys kaip nors. ne pirmas jiems bus kartas.

doh.gif lotuliukas.gif nu žmogus rimtus klausimus sprendžia, o tu ... cool.gif

taip, juosta išfotkinta yra fotike, į kasetę nesisuka (turbūt kad nutrūkusi, susukti bandžiau). bandysiu šiandien laimę...bet nežinau nežinau...kad čia išvėsę toj Anglijoj visi...rimto lab'o čia aplink nėr, tai jau įtariu, kaip išpūs savo veizolus, kai įduosiu į rankas savo Zenit'ą g.gif



QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 10, 09:20)
iki švenčių liko 14 dienų

kaip gražiai bigsmile.gif vaikystę primena
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 10, 09:48)
pereik i Hasselblad  drinks_cheers.gif



labai patiko,mielas sirdziai kadras,nostalgija vaikystei .. wub.gif
Atsakyti
Gal kuri fotografė norėtų nueiti į filmą "Blow up"?
Laimėjau efoto konkurse du pakvietimus ir negalėsiu nueiti. Padovanočiau 4u.gif
Filmas rytoj 20.50 val. Rašykit AŽ.
Atsakyti
Labas vakaras. Temos nebeseku taip ontensyviai kaip anksciua, nes nebeturiu laiko. Bet jusu nepamirstu. smile.gif smile.gif

Tuo paciu ateinu su naujausiomis foto. Buvau uzmigus ziemos miegu. biggrin.gif smile.gif

user posted image

Ir visos kitos. smile.gif
http://photobykristi...kristina-p.html
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 12 11, 01:23)

Labai labai fainos visos bigsmile.gif Labai grazios man tavo nuotraukos wub.gif Cia sitas kaip suprantu fotkinai su lensbaby edge 80 optic? Labai patinka man tas efektas, tas bluras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2012 12 11, 10:25)
Labai labai fainos visos  bigsmile.gif Labai grazios man tavo nuotraukos  wub.gif Cia sitas kaip suprantu fotkinai su lensbaby edge 80 optic? Labai patinka man tas efektas, tas bluras  smile.gif

Aha. Tas pats lensbaby. smile.gif
Atsakyti
Gruodžio 11 diena.

Iki Šv. Kalėdų liko 13 dienų. smile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 12 11, 10:49)
Aha. Tas pats lensbaby.  smile.gif

Super, man labai patinka!

QUOTE(kristukass @ 2012 12 11, 11:39)
Gruodžio 11 diena.

Iki Šv. Kalėdų liko 13 dienų. smile.gif

Labai grazu!
Atsakyti
http://justatoy.pixy.../page/Galleries
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

nebeturiu laiko prisėsti.... sad.gif Mažylė vis ką nors iškrečia, negali ramiai vienos palikt ir net į WC nubėgt doh.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 10, 09:20)
iki švenčių liko 14 dienų


Paprasta ir gražu 4u.gif

QUOTE(kristukass @ 2012 12 11, 00:23)
Ir visos kitos.  smile.gif

Peržiūrėjau - labai patiko. 4u.gif Kai kur gal šiek tiek per daug "blur" efekto (sprendžiu pagal savo skonį), bet šiaip thumbup.gif. Ech, patinka man gamta Norvegijoj, reikia gal kelionę šią vasarą paplanuot ir birželio mėnesį susiorganizuot.... Ilgosios dienos.... bigsmile.gif


Dariau nuotrauką kelionių konkursui, bet nesu labai patenkinta gautu variantu... Tai kol kas nerodau ax.gif
Ei užteks puošti eglutes ir dekoruoti kambarius, anuka rodot paskutinių savaičių kadrus lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
Pas mane tik vaikai sniege ir medžiai, nėra ko rodyti biggrin.gif
Atsakyti