Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 08, 21:48)
O fotikas FF ?

As irgi turiu 50 1.8 kolkas.

Canon 650D

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 08, 22:03)
Tai jo, realiai gi 80mm gaunasi, jei ant cropo uzsuktas 50-tukas... bet uztai sviesus jis  smile.gif

Sako, kad labai neblogas yra Canon 35 mm 1.4f - tik va kaina jau visai kitokia negu 50-tuko  rolleyes.gif

Kaina tai tikrai kad ne 50-tuko doh.gif Bet skamba kaip tai, ko reikia g.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 12 08, 23:55)

aš nikoniuko gerą muilinę turiu. Nerealiai fotkina kartais. Sūnui pirkom, bet naudojasi tie, kam reikia ar kas pasiima. Visiem patariu, tikrai.

Koks modelis?

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 09, 01:00)
Keletas zieminiu nuotrauku, kad nebutu taip tuscia temoj...  ax.gif



Man pirmoji labai patiko, tokia įtraukianti...
Atsakyti
O kad jau pradėjo kalba eit apie fotoaparatus ir kitą fototechniką, ir man padėkit 4u.gif Kaimynas pardavė savo mark II ir pirks olympus hibridą kažkokį superduper. Ir man labai rekomenduoja. Jo argumentai, kad dažnai pranoksta ir pigesnius veidrodžius, o kaina panaši; yra žymiai lengvesni, o objektyvai tinka "normalūs"... Bet... juk visi turi veidrodukus, tai negi aš išskirtinė būsiu biggrin.gif Jei rimčiau, tai suprantu, kad aš kol kas dar nieko nenusimanau, bet labai norėčiau, kad pasijustų foto kokybės skirtumas... Ir kad būtų galima fotografuot, kai šiek tiek mažiau šviesos... Hibridas šiuo atveju, kaip suprantu, nusileidžia veidrodžiui?
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 09, 20:51)
aš trikojį pajamiau car boot sale (turgiuke biggrin.gif ) už petaką svariukų bigsmile.gif naudojau ne kartą autoportretams ax.gif

tu auto mažai darai biggrin.gif

Tai va, o sakiau fotkinsiu modelius su trikoju biggrin.gif

Uzuojauta del juostos, gal kazka imanoma isgelbet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 12 09, 21:51)
Iki Kalėdų liko 15 dienų!


Gražu 4u.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 09, 22:04)
O kad jau pradėjo kalba eit apie fotoaparatus ir kitą fototechniką, ir man padėkit  4u.gif Kaimynas pardavė savo mark II ir pirks olympus hibridą kažkokį superduper.


Nelabai suprantu apie kokį fotoaparatą kalbama ax.gif Yra labai geras puslapis(jei aišku skaitai angliškai) - Fotoaparatų(Objektyvų) palyginimai - pliusai bei minusai Aišku, čia rasi ne visus modelius, bet tikrai didelė duomenų bazė sukaupta.
Mano svarstymai buvo tarp Nikon ir Canon. Pabandžius tiek Nikon veidrodinuką, tiek Canon - nugalėjo pirmasis. Nors objektyvai jų ir brangesni... Šiaip labai rimtai turi apsvarstyti ko tu nori, pasverti visus "už" ir "prieš". ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 10 gruodžio 2012 - 00:52
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 09, 21:26)
Del to marko II daug negeru atsiliepimu... ypac del fokusavimo.
Sakau gal isvis pereit i Nikon ........


pereik i Hasselblad drinks_cheers.gif
Atsakyti
pereiti reikėtų ne nuo canon prie nikon, o nuo fotografijos prie tapybos ant šilko. efektyviau bus.

gotte, tai išfotkinta juosta yra fotike? neišeina išimti tamsoje visko sukišant atgal į kasetę? nešk tuomet į labą, jie turi tamsias rankves, susitvarkys kaip nors. ne pirmas jiems bus kartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 10 gruodžio 2012 - 08:53
iki švenčių liko 14 dienų

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 12 10, 08:48)
pereik i Hasselblad  drinks_cheers.gif

Jo, šitas geras. Manau, kad visos čia labai pavydėtų Hasselblado biggrin.gif

Svajone, baisiai gražu žinok.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 09, 23:04)
O kad jau pradėjo kalba eit apie fotoaparatus ir kitą fototechniką, ir man padėkit  4u.gif Kaimynas pardavė savo mark II ir pirks olympus hibridą kažkokį superduper.  Ir man labai rekomenduoja. Jo argumentai, kad dažnai pranoksta ir pigesnius veidrodžius, o kaina panaši; yra žymiai lengvesni, o objektyvai tinka "normalūs"...  Bet... juk visi turi veidrodukus, tai negi aš išskirtinė būsiu  biggrin.gif Jei rimčiau, tai suprantu, kad aš kol kas dar nieko nenusimanau, bet labai norėčiau, kad pasijustų foto kokybės skirtumas... Ir kad būtų galima fotografuot, kai šiek tiek mažiau šviesos... Hibridas šiuo atveju, kaip suprantu, nusileidžia veidrodžiui?

Ikisiu savo liezuvi, kad jau stebiu apie ka kalbos vyksta cool.gif Jusu kaimynas kalbejo apie sistemini fotoaparata, tai kaip ir tarpinis variantas, tarp mazos muilines ir veidrodinio smile.gif , jo didziausias pliusas, kad mazas korpusas, bet keiciami objektyvai, rasoma, kad nuotrauku kokybe nenusileidzia veidrodiniams, nes turi svarbiausius ,,idiegimus,,. Teigti, kad jis labai geras ir , kad pasiteisines... g.gif g.gif nezinau. Labai labai mazai informacijos apie juos, jau nekalbu apie lietuviskus ,,rastmenis,,. Nors gamina ir sony ir panasonikas, ir samsungas ir pentaxas. 4u.gif
Kaina ju pakolkas tikrai dideles, o moketi didelius pinigus uz nezinia ar pasitvirtinusi daikta g.gif ir jai gerai pamenu, bet neesu tikra, kad objektyvai yra spec. siems aparatams. Nera taip, kad nusipirkai canona ir dedi visus canonu objektyvys, praktiskai ant visu modeliu. Tad jai dabar yra galimybe tureti 2, 3 ar kai kas dar daugiau objektyvu ir juos isigyti, kad ir pvz topo centre uz padoria kaina. Sisteminiu fotoaparatu objetuvu teks ieskotis uzsienio parduotuvese uz labai nemenka kaina smile.gif
va kiek pavariau biggrin.gif cia taip ukiskai surasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muffins: 10 gruodžio 2012 - 09:31
QUOTE(Muffins @ 2012 12 10, 10:25)
Ikisiu savo liezuvi, kad jau stebiu apie ka kalbos vyksta cool.gif  Jusu kaimynas kalbejo apie sistemini fotoaparata, tai kaip ir tarpinis variantas, tarp mazos muilines ir veidrodinio smile.gif , jo didziausias pliusas, kad mazas korpusas, bet keiciami objektyvai, rasoma, kad nuotrauku kokybe nenusileidzia veidrodiniams, nes turi svarbiausius ,,idiegimus,,. Teigti, kad jis labai geras ir , kad pasiteisines... g.gif  g.gif nezinau. Labai labai mazai informacijos apie juos, jau nekalbu apie lietuviskus ,,rastmenis,,. Nors gamina ir sony ir panasonikas, ir samsungas ir pentaxas. 4u.gif
Kaina ju pakolkas tikrai dideles, o moketi didelius pinigus uz nezinia ar pasitvirtinusi daikta g.gif  ir jai gerai pamenu, bet neesu tikra, kad objektyvai yra spec. siems aparatams. Nera taip, kad nusipirkai canona ir dedi visus canonu objektyvys, praktiskai ant visu modeliu.  Tad jai dabar yra galimybe tureti 2, 3 ar kai kas dar daugiau objektyvu ir juos isigyti, kad ir pvz topo centre uz padoria kaina. Sisteminiu fotoaparatu objetuvu teks ieskotis uzsienio parduotuvese uz labai nemenka kaina smile.gif
va kiek pavariau biggrin.gif  cia taip ukiskai surasiau


Va va, jis ir įtikinėja, kad jie yra žymiai lengvesni, rankų neskauda, kad kokybė nuotraukų nenusileidžia, o dažnai ir "apdeda" veidrodinius. Apie objektyvus tai jis sakė, kad tik perėjimo reikia ir galima sukti veidrodinių fotoaparatų objektyvus... Bet čia jau tikrai reikėtų pasitikrinti. Nes jis pardavė savo marką ir už tuos pinigus pirks olympus kažkokį naujai pasirodžiusį...
Atvirai pasakius, gal reiktų palaukt dar šiek tiek ir pažiūrėti, kaip jam seksis, pažiūrėti nuotraukas ir tada galutinai apsispręsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 10, 12:03)
Va va, jis ir įtikinėja, kad jie yra žymiai lengvesni, rankų neskauda, kad kokybė nuotraukų nenusileidžia, o dažnai ir "apdeda" veidrodinius. Apie objektyvus tai jis sakė, kad tik perėjimo reikia ir galima sukti veidrodinių fotoaparatų objektyvus... Bet čia jau tikrai reikėtų pasitikrinti.  Nes jis pardavė savo marką ir už tuos pinigus pirks olympus kažkokį naujai pasirodžiusį...
Atvirai pasakius, gal reiktų palaukt dar šiek tiek ir pažiūrėti, kaip jam seksis, pažiūrėti nuotraukas ir tada galutinai apsispręsti biggrin.gif


Aha, geriau palaukit ir pasižiūrėkit. Šiaip kad apdėtų pigesnius veidrodukus, tai reikia sumokėti tokią truputį didesnę sumelę, lengvai pasakius. biggrin.gif Tada turėsit panašios kokybės ir mažesnį. Yra toks Olympus OM-D E-M5, jis gana gerai su visom užduotim tvarkosi, bet bodis kainuoja virš 3000. Visgi juose sensorius mažesnis (olympuso 4/3 formatas turi apytiksliai 17mmx11mm dydžio sensorių), tai ir objektyvus gali gamint tokius 'delninius'. Aš asmeniškai nesidėčiau stambaus veidrodukui skirto objektyvo ant tokio fotoaparato, kurį pirkau dėl mobilumo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 10 gruodžio 2012 - 13:04
Maniau, kad temą supainiojau? lens.gif
Atsakyti