Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Suprem @ 2012 12 09, 17:23)
po svenciu pirksiu 50 f 1.4, tikiuosi nenusivilsiu

O as masciau apie si, bet dabar galvoju apie 85mm 1.8, bet kad isitikint, issinuomuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2012 12 09, 18:23)
Wave yra Samsung biggrin.gif
Objektyvas pas mane Nikkor 18-105 f 3.5, po svenciu pirksiu 50 f 1.4, tikiuosi nenusivilsiu, nes bais noriu blush2.gif  Laukiu pultelio ir dar reikes trikojo... Kuklus mano norai pagal kai ka biggrin.gif
Grazus kadrai, ziema pasakiska wub.gif Ta proga vel sergam, 5 savaite doh.gif OT sad.gif

Jei nikkor 50tukas - tikrai nenusivilsi 4u.gif O del trikojo pagalvok, ar tau tikrai jo reikia smile.gif as viena karta tepanaudojau, dulka ir tiek..
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 09, 18:15)
O as masciau apie si, bet dabar galvoju apie 85mm 1.8, bet kad isitikint, issinuomuosiu.

as parduodu savo 85, naudotas labai mazai, ant cropo man jis nepatinka, mieliau vis tik imu 50...
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 12 09, 18:18)
Jei nikkor 50tukas - tikrai nenusivilsi 4u.gif O del trikojo pagalvok, ar tau tikrai jo reikia smile.gif  as viena karta tepanaudojau, dulka ir tiek..

aš trikojį pajamiau car boot sale (turgiuke biggrin.gif ) už petaką svariukų bigsmile.gif naudojau ne kartą autoportretams ax.gif

tu auto mažai darai biggrin.gif
Atsakyti
Dar pamiršau pasigirt, kad šiandien išfotkinau savo pirmąją juostą...tai buvo labiausiai apgalvoti 24 kadrai mano gyvenime! biggrin.gif rimc nu biggrin.gif ryt varau ryškint...

tik prieš tai reikia išsiaiškint, kaip išimt juostą cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 09 gruodžio 2012 - 19:32
Aj nuuu .... cry.gif cry.gif cry.gif pirma juosta ir zenitas ją sudrąskė verysad.gif verysad.gif verysad.gif sukau sukau, kadangi nelabai sukosi be galo, pasižiūrėjau, tiksliau pasiliečiau tamsoje ir žiūūūū sudrąskyta...tada bandžiau vis dėl to tą sudraskymo vietą susukti...jei ją būčiau susukusi vidun, būčiau ir visą juostą susukusi (rankiniu būdu), bet niekaip neįtaikiau, neįsukau to sudraskyto ploto ir galiausiai nutrūko juosta...tai dabar pasakykit kas nors, kad ją dar galima išgelbėt????????? Kaip rankiniu būdu įsukti ją į vidų?????? Nes gaunasi, kad ji kai nutrūko, nebeužfiksuota ten viduj...ir suk tą ratuką nesukęs...šūdelis bus ...gal kažkaip įmanoma vis tik?????????


help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 09, 19:51)
aš trikojį pajamiau car boot sale (turgiuke biggrin.gif ) už petaką svariukų bigsmile.gif naudojau ne kartą autoportretams ax.gif

as irgi trikoji visada autoportretams naudoju, o ir vakare miesta fotogafuojant ne karta naudojau smile.gif tikrai nesigailiu nusipirkus ax.gif

QUOTE(gotte @ 2012 12 09, 21:14)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif

Nesmagu.. Tikiuosi pavyks isgelbet 4u.gif
Atsakyti
Uz 5 svarus as irgi imciau negalvojus smile.gif Bet nemoku pigiai pirkti g.gif
Sakykit-perkate devetus objektyvus? I ka reikia ziureti? Galvoju gal cia pataupyti, o bet taciau skupus gi moka du kartus g.gif
Gaila juosteles, dar labiau apgalvotu kadru schmoll.gif Gal labe istrauktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 12 09, 20:14)

help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif


neščiau į labą, ten arba išgelbėtų arba ne smile.gif
Atsakyti
Del to marko II daug negeru atsiliepimu... ypac del fokusavimo.
Sakau gal isvis pereit i Nikon ........
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 09, 21:26)
Del to marko II daug negeru atsiliepimu... ypac del fokusavimo.
Sakau gal isvis pereit i Nikon ........

canonas verks be taves smile.gif
Atsakyti
Iki Kalėdų liko 15 dienų!

Linkiu, gražiausius kalėdinius patyrimus - gerumą, šilumą, šypseną ir džiaugsmą - užkonservuoti, kad nepritrūktumėte ateinančiais metais. Būkite laimingos!

user posted image
Atsakyti