Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laba...kokia graži žiema, negaliu atsidžiaugti, tik va, saulutės mažoka...Pasiėmiau darban fotiką, važiuoju, stoju, fotografuoju...o išvažiuoti nebeina,ledas kelyje, mašina spyriojasi, nutraukiau rankinį kažkokiu būdu. doh.gif
Vieni, bet ne vieniši:)
user posted image
Atsakyti
Kokia grazi ziema nuotraukose bigsmile.gif Bet kiek sniego daug thumbup.gif
Vakar vyrui daviau uzduoti issiusti mainams foto, tai issiunte neregistruota laiska doh.gif tikiuosi pasieks adresata, jei ne, issiusiu dar karta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2012 12 09, 11:48)
tikiuosi pasieks adresata, jei ne, issiusiu dar karta unsure.gif

pasieks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 09, 11:50)

Gerai, kad dar laiko yra ir tikiuosi gavusi pasisakys, nes retai cia uzsuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 12 09, 06:05)
Ir kokia paslaptis kam jo reikia? Kiek skaiciau atsiliepimu, tai didelem sventem ax.gif .
Aisku issinuomuosiu, vat 29d. greiciausiai susirasyma fotografuosiu, tai issinuomuosiu pasiziuret. (zmones mate mano baisias foto, jeigu ka  biggrin.gif , o man ka, praktika).

Nei paslaptis nei ką, tingiu aš čia pasakot, kam reikia, tas žino, kad mirtinai pirks tą daiktą, nes jam jo reikia. Man tai nereikia.

Jūratike, vau kokie radiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2012 12 09, 11:57)
Gerai, kad dar laiko yra ir tikiuosi gavusi pasisakys, nes retai cia uzsuka g.gif

jei gerai pamenu, pernai visos pasisakė. Tikėkimės ir šiemet.
Atsakyti
Merginos, turiu va tokią http://www.flickr.co...N00/8257473436/ nuotrauką. Nutaisau spalvas į pievas ir pasidaro negražu... unsure.gif Tai gal galiu palikti ją tokią, gelsvą/rausvą... Bus kaip ir žvakių/girliandos šviesoje? lotuliukas.gif Duokit patarimą, a? Mano šeimyniniai atvirukai jau DEGA.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 12 09, 12:56)
Merginos, turiu va tokią http://www.flickr.co...N00/8257473436/ nuotrauką.  Nutaisau spalvas į pievas ir pasidaro negražu...  unsure.gif Tai gal galiu palikti ją tokią, gelsvą/rausvą... Bus kaip ir žvakių/girliandos šviesoje?  lotuliukas.gif  Duokit patarimą, a? Mano šeimyniniai atvirukai jau DEGA.

žinoma, kad palik. spalvos ne tragiškos.
Gaila, kad ne basom kojytėm. šiaip miela foto.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 12 09, 13:10)
žinoma, kad palik. spalvos ne tragiškos.
Gaila, kad ne basom kojytėm. šiaip miela foto.


Och, net palengvėjo... 4u.gif Paliksiu. Nes nutaisau tikrai visai į netinkamą pusę...
TO dėl kojinyčių ir aš apgailestauju, bet nebespėjau numaut - pabudo smile.gif
Atsakyti
Vakar ir as bandziau truputi apsalusias sakeles fotografuoti smile.gif Vaziuojant stabtelejau, nes taip graziai jos atrode, taip blizgejo nuo saules, bet nuotraukose nepavyko to grozio perteikt. Na, bet vis tiek rodau

user posted image

Planavau siandien pasiimti fotika, eit pasivaiksciot ir daugiau pafotografuot, bet siandien pas mus tokia puga, kad baisu net nosi laukan kist doh.gif
Atsakyti
Aš dar neišsiunčiau mainų foto, tą padarysiu ateinančią savaitę, nes noriu ką nors nice padaryti, kolkas šnipštas išeina tik biggrin.gif

QUOTE(Suprem @ 2012 12 08, 23:42)
Sian as kaip tik isbandziau savo Wave kamera, nuuuu biggrin.gif Su Nikonu gaunasi geriau ax.gif

aš net nžn kas tas wave biggrin.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 09, 00:00)
Ismokti nera blogai (o ir nesudetinga turbut, kiek jau ten to mokslo gali buti?), o kaip paskui naudosiesi, tavo reikalas. Juk veidrodinuka ne visada po ranka turi turbut?

nu gal ir nesudėtinga, nu bet nžn ar to reikia, nesu iš tų, kurie viską fiksuoja, o jei vaiką staiga prireikia iamzint, tai ir ta kokybė dažniausiai negroja pirmame plane ax.gif
o jei kur vykstame, ar keliaujam i lauka visa seima, tada be veidroduko neinu smile.gif


Faini panelių žiemiški kadrai smile.gif

Ir aš parodysių kelis, nors jau turbūt flickre matėte :

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Wave yra Samsung biggrin.gif
Objektyvas pas mane Nikkor 18-105 f 3.5, po svenciu pirksiu 50 f 1.4, tikiuosi nenusivilsiu, nes bais noriu blush2.gif Laukiu pultelio ir dar reikes trikojo... Kuklus mano norai pagal kai ka biggrin.gif
Grazus kadrai, ziema pasakiska wub.gif Ta proga vel sergam, 5 savaite doh.gif OT sad.gif
Atsakyti